Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Sraz 19. jamky - Hradec Králové 24.2.

V kalendáři akcí 19.jamky: 24-02-18

Stav
Uzamčeno.

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
Zvu všechny příznivce 19. jamky na přátelské setkání v Hradci Králové! Slibuji - setkání se členy 19. jamky, jídlo, pití, a trochu pohybu - bowling. Setkání se uskuteční 24.2. v A-sportu v Hradci Králové.

Setkání se uskuteční již tuto sobotu 24.2. v A-sportu Hradec Králové v 18 hodin!
(Adresa: Mrštíkova 1879/42, Malšovice (areál u pošty) Hradec Králové - proti Policii ČR)

Tipy na ubytování:
http://penzionumlejna.cz/
http://www.penzionbelasek.cz/cz/ubytovani.html

Přihlášeni:
Marta
Doktordee + doprovod
Requo + Kristyna
Paudr

Marklar + Markéta
 
Upraveno:
Přátelé, ozvěte se, kdo se akce zúčastní, abych věděla i pravděpodobný počet účastníků. Termín už máme zamluvený, je to zdá se dostatečně dopředu, takže doufám, že se sejdeme v hojném počtu. Zamluvila jsem i bowling, takže bychom mohli spáchat nějaké to sportovní klání. Dá se tam i slušně najíst, mají například výborný tatarák.:up:. Vizi mám takovou, že bychom se tam na 18 hodinu sešli, od 20 hodin bychom dali bowlas. Na setkávání na hřišti bude ještě brzy, takže doufám, že mi nedáte košem a do Hradce dorazíte.;)
Pro zájemce mám i tipy na ubytování v okolí, dostupné pěšky cca 10 minut chůze.
 
Přátelé, ozvěte se, kdo se akce zúčastní, abych věděla i pravděpodobný počet účastníků. Termín už máme zamluvený, je to zdá se dostatečně dopředu, takže doufám, že se sejdeme v hojném počtu. Zamluvila jsem i bowling, takže bychom mohli spáchat nějaké to sportovní klání. Dá se tam i slušně najíst, mají například výborný tatarák.:up:. Vizi mám takovou, že bychom se tam na 18 hodinu sešli, od 20 hodin bychom dali bowlas. Na setkávání na hřišti bude ještě brzy, takže doufám, že mi nedáte košem a do Hradce dorazíte.;)
Pro zájemce mám i tipy na ubytování v okolí, dostupné pěšky cca 10 minut chůze.
Teoreticky můžu. ;)
 
Já mohu i prakticky! S doprovodem. Nebo se počet hlásit nemusí? Pokud dojde na bowling utkání pak chci být ve vítězném týmu.
 
Já mohu i prakticky! S doprovodem. Nebo se počet hlásit nemusí? Pokud dojde na bowling utkání pak chci být ve vítězném týmu.

Já mohu i prakticky! S doprovodem. Nebo se počet hlásit nemusí? Pokud dojde na bowling utkání pak chci být ve vítězném týmu.
Počet je potřeba - jednak nám připraví stůl a jednak kvůli bowlingu - máme dvě dráhy - t.j. po osmi lidech celkem pro 16 lidí. Kdyby nás mělo být víc, musím dráhu přiobjednat.
 
Pro mě je to příliš daleko na jednodenní výlet, tak vám alespoň přeju ať si nezkazíte golfový švih, při tom vrhání koulí:p
 
Předně díky @Marta za organizaci a chuť, že se do toho pustila. :)

Já s @kristyna jedeme taky. Samozřejmě chceme být ve vítězném týmu, bowlingovém. Což znamená, že tam musí být někdo, kdo to umí, protože bowling hraju ještě hůře, než patuju. :) Jestli ubytování, nevím, ale za nějaký případný tip se nebráníme.
 
Předně díky @Marta za organizaci a chuť, že se do toho pustila. :)

Já s @kristyna jedeme taky. Samozřejmě chceme být ve vítězném týmu, bowlingovém. Což znamená, že tam musí být někdo, kdo to umí, protože bowling hraju ještě hůře, než patuju. :) Jestli ubytování, nevím, ale za nějaký případný tip se nebráníme.
To snad ani technicky nejde - koulet natřikrát na více na jeden hod :p. Snad jedině, kdyby sis poposunul kouli ke kuželkám...
 
Mám změnit rezervaci a zamluvit "dětské" dráhy? Vysunou tam mantinely a koule nepadají do "kanálu" :)
 
nezávazně se hlásím, ale potvrdím ještě později.
to je v Malšovicích, naproti Policii?
 
nezávazně se hlásím, ale potvrdím ještě později.
to je v Malšovicích, naproti Policii?
Ano, je to ono.
 
nezávazně se hlásím, ale potvrdím ještě později.
to je v Malšovicích, naproti Policii?
Také se nezávazně hlásím.

Nechci do toho mluvit moc @Marta - ale nezávazná přihláška je myšlena jak? Jako - když nebude nic lepšího a nic se mi nevyvrbí, dorazím? :) Přátelé, berme vzájemně ohledy na ty, co něco organizují. Jasně, vždycky se nakonec může něco vyvrbit, člověk si zlomí nohu, onemocní dítě, je mu blbě... atp. Ale pokud se na nějakou akci přihlásíte a fakt chcete a máte chuť dorazit, napište, že dorazím, bez toho dovětku "nezávazně, možné, potvrdím později". Takhle je to takový dorazím/nedorazím/podle fáze měsíce/podle horoskopu/jak se probudím. :) Projevení zájmu je fajn, to potěší každého, ale přihlášky, až když skutečně budete více vědět, že vám to skoro určitě vyjde.
 
Nechci do toho mluvit moc @Marta - ale nezávazná přihláška je myšlena jak? Jako - když nebude nic lepšího a nic se mi nevyvrbí, dorazím? :) Přátelé, berme vzájemně ohledy na ty, co něco organizují. Jasně, vždycky se nakonec může něco vyvrbit, člověk si zlomí nohu, onemocní dítě, je mu blbě... atp. Ale pokud se na nějakou akci přihlásíte a fakt chcete a máte chuť dorazit, napište, že dorazím, bez toho dovětku "nezávazně, možné, potvrdím později". Takhle je to takový dorazím/nedorazím/podle fáze měsíce/podle horoskopu/jak se probudím. :) Projevení zájmu je fajn, to potěší každého, ale přihlášky, až když skutečně budete více vědět, že vám to skoro určitě vyjde.
Moje "teoreticky můžu" je do té doby než manžel ohlásí, že přijede na víkend domů. ....Což se dovím koncem ledna.
 
Nechci do toho mluvit moc @Marta - ale nezávazná přihláška je myšlena jak? Jako - když nebude nic lepšího a nic se mi nevyvrbí, dorazím? :) Přátelé, berme vzájemně ohledy na ty, co něco organizují. Jasně, vždycky se nakonec může něco vyvrbit, člověk si zlomí nohu, onemocní dítě, je mu blbě... atp. Ale pokud se na nějakou akci přihlásíte a fakt chcete a máte chuť dorazit, napište, že dorazím, bez toho dovětku "nezávazně, možné, potvrdím později". Takhle je to takový dorazím/nedorazím/podle fáze měsíce/podle horoskopu/jak se probudím. :) Projevení zájmu je fajn, to potěší každého, ale přihlášky, až když skutečně budete více vědět, že vám to skoro určitě vyjde.


Moje předběžně se hlásím znamená, že mi mají nejspíš operovat nohu. Kdy, to se dozvím cca za týden. A jestli po tom budu schopen se tam alespoň dobelhat to teď
neumím odhadnout. Tak že asi takhle.:(
 
Pro mě je to příliš daleko na jednodenní výlet, tak vám alespoň přeju ať si nezkazíte golfový švih, při tom vrhání koulí:p
Na jeden den je to daleko ( i od nás), ale co takhle vyvézt manželku do Hradce na víkend ;) vždyť je to krásné město. A máš 2 mouchy najednou. :devil:
 
Na jeden den je to daleko ( i od nás), ale co takhle vyvézt manželku do Hradce na víkend ;) vždyť je to krásné město. A máš 2 mouchy najednou. :devil:
To máš sice pravdu, ale ona jede shodou okolností na výlet do Hradce o dva týdny později:)
 
Děkuji @requo za intervenci. Je to tak, že bychom pak třeba ve třech lidech mohli platit ty dráhy...nevím, můžu se poptat kdyby jsme je neobsadili jestli to bude potíž. Jinak asi s místy v restauraci ne. A chápu, že je to dost dopředu, zase když to domluvím na tento víkend, asi mě pošlete někam :eek: Takže takový kompromis. Chápu, že je to pro @Jerry daleko (no, ale zase...kdyby fááááákt chtěl :cool:), je to daleko i pro @Dana, to moc dobře vím co je to za štreku do Č.Lípy. Myslím, že pro "pražáky" je Hradec přijatelně dostupný a přátelé z Moravy...no, byl to nápad zkusit udělat srazík v Hradci, tak uvidíme. Když nás bude žalostně málo, klidně zruším bowling nebo jenom jednu dráhu.;) A pro ty, co čekají z nějakého důvodu na potvrzení, že budou moci jet, budu ráda, když se vyjádří co nejdříve. :) No a kdyžtak posedíme s Michalem a Kristýnou a Doktordee a bude to no!
 
No, asi bohužel neuposlechnu pokyn k vyjádření co nejdříve.....na tento vikend máme domluvenou návštěvu z Varů.

U skupiny malých dětí vždy hrozí zrušení a v tom případě rád na poslední chvíli dorazim. Předpokládám, ze ke stolu se nějak vetřu, na nic jiného si nárok, bez předchozí rezervace, nedělám :p nebo na vás budu koukat od vedlejšího stolu. :cool:
 
No, asi bohužel neuposlechnu pokyn k vyjádření co nejdříve.....na tento vikend máme domluvenou návštěvu z Varů.

U skupiny malých dětí vždy hrozí zrušení a v tom případě rád na poslední chvíli dorazim. Předpokládám, ze ke stolu se nějak vetřu, na nic jiného si nárok, bez předchozí rezervace, nedělám :p nebo na vás budu koukat od vedlejšího stolu. :cool:
To by myslím bylo v pohodě, spíš naopak potěšíš, když dorazíš :up:
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom