Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Spravny svih a odpal

Radim

Člen fóra
Ahoj jdu si pro radu zkušených po odpalu mi míček letí dlouho rovně ale pak zahne do prava vím že hodně zasekavam a ruce mi jdou při uderu rychleji dopředu jak tělo klasické zacatecnicke chyby ale jak to zlepšit?? Anglicky neumím a v češtině jsem moc videí nenašel pokud by někdo o nějakém dobrém věděl nebo měl nějaký tip budu rád problém mám u driveru hybridu a zelez u starších holí už to bylo celkem dobre ale teď mám nové a problém je zase z5...Jinak trenérem mi bylo řečeno že při napřahu bych měl mít hůl mezi hlavou a ramenem to mi hodně pomohlo u starých holí teď mám nové prodloužené a už mi to tolik nevyhovuje navíc co jsem tak koukal na profíky vždy mají hůl až za ramenem je to tedy jak to komu vyhovuje nebo by opravdu měla být mezi hlavou a ramenem ?? Další problém mám že při odpalu hodně prepadavam dopředu
 
Upraveno:
Natoč se na video a zdejší odborníci tvůj problém hravě vyřeší.. :D :D :D . Ale jinak dobrý trenér by to měl vidět na první dobrou.. Pár mých tipů.. lehčí držení a pravou ruku víc zavřít, zkus plošší švih a soustřeď se na to aby hlava hole procházela jakoby zevnitř ven. A když přepadáváš tak blbě držíš rovnováhu, zkus jít trochu do pat a nebo to moc rveš, že to neustojíš..
 
Ahoj,
asi největší tvůj problém bude ve vědeckém přístupu :) jestli se budeš na odpalištích trápit s tím, kde máš mít hlavu hole v daném okamžiku, tak nikdy nebudeš mít kvalitní švih .. je jedno jak jdeš nahoru, je jedno jak jdeš dolů, hlavní je srovnat se správně k míčku.
Co ti doporučím - vyber si jednoho trenéra (co má za sebou alespon nějaká studia na PGA CZ) a tomu důvěřuj. Jakmile budeš kombinovat různá doporučení, nikdy se nedobereš k dobrému výsledku.
Co jsem si ted třeba vyzkoušel, je i fitness trenér (https://www.19jamka.cz/threads/fyzioterapie-fitness.3151/post-55008), to že ti jdou ruce napřed může být tím, že zbytek těla není flexibilní a ruce se to snaží dohnat. On ti může doporučit nějaká cvičení a v kombinaci s trenérem se budeš zlepšovat mnohem rychleji ..
:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom