Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Sporty, které kazí švih

Sauron

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Alexander
Přijmení
Klimeš
Klub
Kotlina - Terezín
HI (HCP)
21,9
Minule tady @requo náčelník meditoval nad vhodnými sporty a možnostni cross-over efektu z jiných sportů, tak já to vezmu z druhé stránky.

Během prázdnin, jsem si z chvilkového rozmaru usmyslel, že vyrazím do posilovny polechtat svaly, co už dávno nemám. Kdysi jsem dělal silový trojboj /dřep, benč, mrtvý tah/,a tak jsem se rozhodl z nudy to hehce oprášit. No -

  • je mi o 16 let víc, tak to stálo za prd, dřepu s metrákovou činkou bych se asi bál, a celkově moje tělo dost protestuje proti takovému experimentu,
  • prasí to švih, jsem tuhej, rvu to a budu se z toho týden dostávat.
🤪
 
Minule tady @requo náčelník meditoval nad vhodnými sporty a možnostni cross-over efektu z jiných sportů, tak já to vezmu z druhé stránky.

Během prázdnin, jsem si z chvilkového rozmaru usmyslel, že vyrazím do posilovny polechtat svaly, co už dávno nemám. Kdysi jsem dělal silový trojboj /dřep, benč, mrtvý tah/,a tak jsem se rozhodl z nudy to hehce oprášit. No -

  • je mi o 16 let víc, tak to stálo za prd, dřepu s metrákovou činkou bych se asi bál, a celkově moje tělo dost protestuje proti takovému experimentu,
  • prasí to švih, jsem tuhej, rvu to a budu se z toho týden dostávat.
🤪

Podle mě klasický silový (objemový) trénink golfu moc nepomáhá. Chodím cvičit pravidelně, ale už jen málo, spíš abych pozdravil stroje, jednou týdně - takže se o žádném tréninku nedá moc mluvit. A tahaná kila jdou pomalu dolů. Když to někdy udělám blbě, že pak odpoledne, nebo další dny jdu na golf, je to znát. Resp. švih bolí a nějak to tak dobře necítím a tělo se vůbec nechce napřáhnout. Přirozeně to fláká. Takže už dávno prdím na nějaké pravidelné rozdělení a cvičení 4x do týdne. Takže potvrzuji - dát si silový trojboj a potom si jít zahrát 18j - to nemůže dopadnout dobře. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom