Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Spolhra 6.4.2018 okoli Pardubic

Stav
Uzamčeno.

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
Návrh na páteční dubnovou spolhru, 6.4.2018.
Proč? Protože 7.4. mám něco v Pardubicích a když už tam jedu, tak škoda to nevyužít. :D Mám čas celý den, někdo jen odpoledne, takže 18 nebo 9?
Zatím anketa o místě.
Navrhovaná místa:
Roudnička
Na Vrších
Bohdaneč
Předběžný zajem @Marta, @Dana , @Paudr, @requo
 
Upraveno:
Jsem pro, ráda vás pozvu k nám na hřiště, ale přizpůsobím se, kde bude chtít hrát většina.
 
ok, nejsem proti. Můžeme spolhrou zahájit v těchto místech, když přišla ta iniciativa.

Takže já pojedu také. Preferoval bych pro takové to jarní pinkání po zimě Roudničku nebo Na vrších. A nebo dopo Bohdaneč a odpo se přesounout na relax na devítku. Uf. Takže nechám na místňácích, kam nás pozvete a co vyberete? :) Vyberme prosím hřiště, čas (turnaj tam asi v pátek nebude) a pak založit konkrétní vlákno už s pevnými propozicemi? Klidně se toho můžete i chopit. Viz vzory vláken spolher, např. https://www.19jamka.cz/threads/spolhra-19-jamky-v-hodkovickach-st-20-9-od-16-00.1124/

Myslím, že @Marta se jako ambasador 19.jamky Královohradeckého/Pardubického regionu osvědčila. :)
 
Upraveno:
škoda, zrovna jsem na lyžích :(.
Ale možná teď o víkendu vyrazím do Roudničky, dle počasí :D
 
ok, nejsem proti. Můžeme spolhrou zahájit v těchto místech, když přišla ta iniciativa.

Takže já pojedu také. Preferoval bych pro takové to jarní pinkání po zimě Roudničku nebo Na vrších. A nebo dopo Bohdaneč a odpo se přesounout na relax na devítku. Uf. Takže nechám na místňácích, kam nás pozvete a co vyberete? :) Vyberme prosím hřiště, čas (turnaj tam asi v pátek nebude) a pak založit konkrétní vlákno už s pevnými propozicemi? Klidně se toho můžete i chopit. Viz vzory vláken spolher, např. https://www.19jamka.cz/threads/spolhra-19-jamky-v-hodkovickach-st-20-9-od-16-00.1124/

Myslím, že @Marta se jako ambasador 19.jamky Královohradeckého/Pardubického regionu osvědčila. :)
Děkuji ti za důvěru :D
 
Klidně to nějak zaštítím. Jen teď uvažuji, ráda vás všechny uvítám u nás Na Vrších, ale...takhle začátkem dubna nevím jestli už bude fungovat bufet a když je zima, de facto se u nás není kde ohřát, sezení je spíše "letní". Takže jako lepší se mi jeví Roudnička, je tam i pěkná restaurace,, šatny a sprchy (cena je v ceně fee). Za mne - jestli se sejdeme odpoledne, tak určitě jen devítka, jestli by někdo mohl od rána, tak by se dala osmnáctka na Bohdanči zvládnout dopo a odpo třeba Roudnička. Já za sebe mohu až po obědě a i to se vyvlíknu s jedné porady.
 
Už zkouším plánovat pátek v Hradci. Když mi to vyjde tak bych se na odpolední Roudničku přidal. Ještě potvrdim, zda to zvládnu.
 
ja bych zvladl ranni bohdanec, odpo nic :(
 
Já mám 9. hod. nástup na oční. Ale zkusím se tam vnutit co nejdříve. Odpoledne mám volno. Co se týče hřiště je mi to jedno. Stav Roudničky otestuji na Velikonoční pondělí
kdy se tam hraje odpoledne Texas. A dám vědět. Zatím to není žádná sláva.
 
Dopo Bohdaneč, odpo Roudnička zní dobře.

Je to kousek od sebe a dá se seskládat podle zájmu a možností, myslím. Někdo jen dopo, někdo jen odpo, machři obojí. :)
 
Já mám 9. hod. nástup na oční. Ale zkusím se tam vnutit co nejdříve. Odpoledne mám volno. Co se týče hřiště je mi to jedno. Stav Roudničky otestuji na Velikonoční pondělí
kdy se tam hraje odpoledne Texas. A dám vědět. Zatím to není žádná sláva.
Byli jsme v neděli u nás na hřišti a je to strašně, ale fakt strašně mokrý. Greeny hrůza.
 
Teoreticky, když vyrazím z domova hodně brzo, stihla bych asi s @JanKostalCZE dopo ( v kolik?) Bohdaneč, odpo Roudničku pak určitě ( bylo by to prvně v mém golfovém životě víc než 18 jamek za den, ale je to výzva).
 
Teoreticky, když vyrazím z domova hodně brzo, stihla bych asi s @JanKostalCZE dopo ( v kolik?) Bohdaneč, odpo Roudničku pak určitě ( bylo by to prvně v mém golfovém životě víc než 18 jamek za den, ale je to výzva).
9-10?? potrebuju byt v 15 v pze
 
A stálo by ti za to jet tam jen kvůli mně?
mam to letos v planu. nebyl jsem tam 5 let a @requo by jel taky ne?? :)
 
V pripadku, ze budeme mit jeste recepci na hospode, tak bych se mohl pridat. Ale jen kdyz se mi bude chtit...
 
Teoreticky, když vyrazím z domova hodně brzo, stihla bych asi s @JanKostalCZE dopo ( v kolik?) Bohdaneč, odpo Roudničku pak určitě ( bylo by to prvně v mém golfovém životě víc než 18 jamek za den, ale je to výzva).
Roudnička je kratičká, to dáš levou zadní ;)
 
V pripadku, ze budeme mit jeste recepci na hospode, tak bych se mohl pridat. Ale jen kdyz se mi bude chtit...
To by nám bylo ctí a národním svátkem!:eek: že bys zavítal do našeho východočeského kouta.
 
jj, dopoledne muzu plnotucné hřiště, takže pokud půjde, lázně Bohdaneč dopo beru.

Ok, @Marta, @Dana - aby to bylo přehledné, a byly někde sumarizované závazné informace, navrhuji to pomalu tady ukončit a založte jedno vlákno v kategorii https://www.19jamka.cz/forums/akce-souteze-a-srazy-19-jamky.95/ - pod oficiálními akcemi 19.jamky.

Navrhuji - dopo Bohdaneč, odpo Roudnička - časy dle vašich dispozic. Bude potřeba ověřit, jak jsou volné časy, resp. jestli náhodou nemají nějaký turnaj. Pravděpodobně budou stadardní ceny - ale možná, kdyby nás bylo víc, tak nějaká sympatická sleva by být mohla. A zároveň v úvodním příspěvku evidovat přihlášené zájemce - to hodně napoví i ostatním a pro organizátory, tedy vás je to přehled, kolik ve výsledku rezervovat flajtů...

Navrhuji, aby se v tomto případě toho jako hlavní chopila @Marta, pokud není proti - je to její kraj. :)

:up:
 
jj, dopoledne muzu plnotucné hřiště, takže pokud půjde, lázně Bohdaneč dopo beru.

Ok, @Marta, @Dana - aby to bylo přehledné, a byly někde sumarizované závazné informace, navrhuji to pomalu tady ukončit a založte jedno vlákno v kategorii https://www.19jamka.cz/forums/akce-souteze-a-srazy-19-jamky.95/ - pod oficiálními akcemi 19.jamky.

Navrhuji - dopo Bohdaneč, odpo Roudnička - časy dle vašich dispozic. Bude potřeba ověřit, jak jsou volné časy, resp. jestli náhodou nemají nějaký turnaj. Pravděpodobně budou stadardní ceny - ale možná, kdyby nás bylo víc, tak nějaká sympatická sleva by být mohla. A zároveň v úvodním příspěvku evidovat přihlášené zájemce - to hodně napoví i ostatním a pro organizátory, tedy vás je to přehled, kolik ve výsledku rezervovat flajtů...

Navrhuji, aby se v tomto případě toho jako hlavní chopila @Marta, pokud není proti - je to její kraj. :)

:up:
Souhlas, Náčelníku. :cool:
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom