Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Spolhra 6.4.2018 okoli Pardubic

Stav
Uzamčeno.
jj, dopoledne muzu plnotucné hřiště, takže pokud půjde, lázně Bohdaneč dopo beru.

Ok, @Marta, @Dana - aby to bylo přehledné, a byly někde sumarizované závazné informace, navrhuji to pomalu tady ukončit a založte jedno vlákno v kategorii https://www.19jamka.cz/forums/akce-souteze-a-srazy-19-jamky.95/ - pod oficiálními akcemi 19.jamky.

Navrhuji - dopo Bohdaneč, odpo Roudnička - časy dle vašich dispozic. Bude potřeba ověřit, jak jsou volné časy, resp. jestli náhodou nemají nějaký turnaj. Pravděpodobně budou stadardní ceny - ale možná, kdyby nás bylo víc, tak nějaká sympatická sleva by být mohla. A zároveň v úvodním příspěvku evidovat přihlášené zájemce - to hodně napoví i ostatním a pro organizátory, tedy vás je to přehled, kolik ve výsledku rezervovat flajtů...

Navrhuji, aby se v tomto případě toho jako hlavní chopila @Marta, pokud není proti - je to její kraj. :)

:up:
Šéfe, založeno, ale jsem pako, je to hned dvakrát, smaž mi prosím to vlákno co je malými písmeny. Nějak jsem nezjistila jak to smaznout.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom