Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Spolhra 19.jamky - Štiřín

V kalendáři akcí 19.jamky: 08-05-19

Stav
Uzamčeno.
Super. Těším se. Koukám na teetime. Tys nás už přihlásil? :up:
Jj raději jsem to rezervoval, teď hledám předpověď počasí která bude příznivá :cool:
Taky se těšíme
 
Máme 1 flight 9:40 a druhou 9 ve 12:00, před námi je volno a klidně se můžeme nějak podělit
 
Středa bude ideální čas okouknout bez davů :) sice to bude bez fundovaného výkladu, ale o to hezčí

už se nikdo nepřidá?

7255
 
Středa bude ideální čas okouknout bez davů :) sice to bude bez fundovaného výkladu, ale o to hezčí

už se nikdo nepřidá?

Zobrazit přílohu 7255

Já bych se i přidal, ale můžu až odpoledne:(
 
Kdyby nekdo chtel, mam jeste jeden poukaz navic.
 
Hezkou hru! Sazim petku na @HonzaS! A prvni par dá @macdav a prvni ztraceny micek @Marklar!

:-D
jo tak ty jsi mi to přivolal ..... no počkej, to si ještě vyřídíme :devil:

No, jamkovku jsem na 18 dotáhl do AS s @macdav a to je asi všechno, jak by se dnešní den slušel komentovat z pohledu hry. Naštěstí s námi šla i má nehrající žena a tak výsledné skore v počtu míčků je +12 🙈. Společně se zjištěním, že se dá v kombinaci 5i + 6i dostat na 9 jamce za vodu, jsou to veškeré sportovní úspěchy :p:p:p

Co se týká společenské události setkání pár členů 19.jamky se den vyvedl mimořádně a už se těším na příště :)
 
díky za hru. Škoda poslední jamky, kde jsem nechal dva míčky v rybníku.
Příjmený den ;)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom