Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Spolhra 19.jamky - Štiřín

V kalendáři akcí 19.jamky: 08-05-19

Stav
Uzamčeno.

HonzaS

Mazák fóra
Klub
GC Grabštejn
HI (HCP)
22
Za 3 dny skončí oblíbená slevovka na Vouchery Štiřín . Věřím že si dost z nás pár kousků koupilo a tak bychom mohli opět po roce spáchat nájezd na rozkvetlý štiřínský park a třeba i tu vodu na 9 přehrát druhou ranou o_O Co vy na to? Nějaký tip na termín?
 
Já taky koupil. @HonzaS - hele, asi vyber termín. Bude to nejjednodušší Mně by vyhovoval nejvíc nějaký pátek, nebo potom středy odpoledne.... víkend dostatečně dopředu bych asi taky mohl. :-D Jestli to takhle napíše každý, tak to neklapne. :-D
 
Tak kdy půjdeme na Štiřín si zahrát? Co @HonzaS - kdy by si šel? Vyvolal si to. S Martinou. Já vezmu @kristyna vyvětrat. :)
 
Neměl bys v tuhle dobu spát? :sleep:o_O

Jo chlapce, rozhodci CGF ma tezkej zivot...
 
Jo chlapce, rozhodci CGF ma tezkej zivot...
Jasně, sedět si v bugině. A já to v tom lijáku a zimě musel odšlapat a odehrát 🤭
 
A tak co třeba toho 8.5. ? To je dost pravděpodobné, že by @MartinaX nemusela mít pracovní povinnosti ...

Za mě špatný, bohužel máme už jiný program... a co nějaké odpoledne všední středa/čtvrtek, neutrhne se Martina? Já se obávám, že z těch víkendů/svátků se uvidíme 18.5. na Grabštejně, tak když se nikdo nenajde, co kdybychom termín Štiřína domluvili o tomto víkendu? Tím samozřejmě pro zájemce není příští středa zapovězena. :)
 
tento víkend by to asi bylo na sloučení do vlákna
což se mi moc nechce, zkusím dohodnout zda by se některý den neuvolnila z vysokého nasazení
 
Tak prý už i ten jeden den proklatého svátku přináší téměř praskliny v základech a nedej bože co by se dělo, kdyby chyběla dny dva ;)
Tudíž ve středu 8.5. vyrážíme @MartinaX a @HonzaS kdo se přidá?
 
Tak prý už i ten jeden den proklatého svátku přináší téměř praskliny v základech a nedej bože co by se dělo, kdyby chyběla dny dva ;)
Tudíž ve středu 8.5. vyrážíme @MartinaX a @HonzaS kdo se přidá?
Jaaaaa 😀 když půjde Martina, tak by možná šla i Marky na procházku do parku.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom