Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Spolhra 19.jamky - pá 6.4.2018 (PCE, HK a okolí)

V kalendáři akcí 19.jamky: 06-04-18

Stav
Uzamčeno.
No vida, tak to už se nám rýsují dva flajty na ráno na Bohdaneč a i na Roudničku.:up: A ještě mi řekněte, časově - když půjdete Bohdaneč od desíti, jak rychle jste ji schopní odejít? Do tří? Pak přesun do Hradce, půl hodiny...nějak se chci dobrat tee time na Roudničku.
 
To myslíš vážně, to odhlášení? Jestli máš potíže s @mkopcak ve flajtu, můžeš jít ve druhém.

On je labilní a bojí se, že by odhalil karty:)
 
Kdepak, já jsem nejhorší!
Už to nebudu komentovat, já těmhle rozmíškám nějak nerozumím. Jestli bude @Helldriver trvat na tom, že ho mám vymáznout, udělám to. Sudího vám dělat nebudu.:devil:
 
Už to nebudu komentovat, já těmhle rozmíškám nějak nerozumím. Jestli bude @Helldriver trvat na tom, že ho mám vymáznout, udělám to. Sudího vám dělat nebudu.:devil:

Prosím prosím, já hrozně moc potřebuju vědět, kdo z nás je lepší...prosííííím!
 
Prosím prosím, já hrozně moc potřebuju vědět, kdo z nás je lepší...prosííííím!
Noooo, tak to se musíš snažit hochu!:cool: (ale občas bys zasloužil přes tu svojí hubu nevymáchanou plácnout! Kam se na tebe hrabu...)
 
A navíc budu muset požádat @requo , aby nás hodil do stoky!:eek:
 
Na kolik mám tedy objednat tu Roudničku? Jste schopní dát Bohdaneč za 5 hodin? Dříve? Půl hodiny přesun, minimálně...To mi vychází tak na 4. hodinu tee time na Roudničce.
 
Na kolik mám tedy objednat tu Roudničku? Jste schopní dát Bohdaneč za 5 hodin? Dříve? Půl hodiny přesun, minimálně...To mi vychází tak na 4. hodinu tee time na Roudničce.

A jist budeme kdy? A co wellness na regeneraci? Presun nebude vrtulniky? Tahle organizace kulha od sameho zacatku!:cool:
 
A jist budeme kdy? A co wellness na regeneraci? Presun nebude vrtulniky? Tahle organizace kulha od sameho zacatku!:cool:
Měla jsem objednanou limuzínu s vířivkou a barem. Ale tak tebe přesuneme vrtulníkem :p:p
 
Nové info v úvodu vlákna!
 
Teď mi došlo, sakra...měla bych začít konečně trénovat!!!!:eek::eek:
 
Teď mi došlo, sakra...měla bych začít konečně trénovat!!!!:eek::eek:
proč ? vedle mě budeš vždycky za hvězdu :cool:
 
A to jste ještě neviděli mou maličkost. Ne že bych někdy hrál nějak dobře, ale letos hotová trága
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom