Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Spolhra 19.jamky - pá 6.4.2018 (PCE, HK a okolí)

V kalendáři akcí 19.jamky: 06-04-18

Stav
Uzamčeno.
V tomhle vlákně velím já a ty jsi za trest přihlášený!;):D

Ono se taky může stát, pokud bude sraz na desátou, že já to od doktora stihnu . Pak může jít Martin se mnou a v tom případě mu ztráta sebevědomí nehrozí (HCP 40).
Ale klidně můžu jít sám. Jsem zvyklý.
 
Ono se taky může stát, pokud bude sraz na desátou, že já to od doktora stihnu . Pak může jít Martin se mnou a v tom případě mu ztráta sebevědomí nehrozí (HCP 40).
Ale klidně můžu jít sám. Jsem zvyklý.
Tak to chci jít s tebou, svůj k svému - HCP 40:p
 
Rád bych přijel, ale už to vypadá, že bych mohl probublat do startovní listiny Grabmasters a to je od 5. do 8.4. tak píšu abyste se mnou nepočítali ;)
 
Rád bych přijel, ale už to vypadá, že bych mohl probublat do startovní listiny Grabmasters a to je od 5. do 8.4. tak píšu abyste se mnou nepočítali ;)
Tak s tebou teda nepočítáme ;)
 
Ono se taky může stát, pokud bude sraz na desátou, že já to od doktora stihnu . Pak může jít Martin se mnou a v tom případě mu ztráta sebevědomí nehrozí (HCP 40).
Ale klidně můžu jít sám. Jsem zvyklý.
No tak to záleží na tom jaký čas startu se domluví. Bylo by dobré asi, aby se ti ranní vyjádřili na kolik jsou schopni dorazit. Představuji si takového @mkopcak v kolik musí ráno vyjet z těch Hořehled, aby byl na devátou na Bohdanči. (ale třeba je ranní ptáčátko a nemá s tím potíž)
Stejně tak budeme muset určit v kolik na Roudničce, protože to půjdou i stejní lidé. A abychom to odešli do tmy.
 
No tak to záleží na tom jaký čas startu se domluví. Bylo by dobré asi, aby se ti ranní vyjádřili na kolik jsou schopni dorazit. Představuji si takového @mkopcak v kolik musí ráno vyjet z těch Hořehled, aby byl na devátou na Bohdanči. (ale třeba je ranní ptáčátko a nemá s tím potíž)
Stejně tak budeme muset určit v kolik na Roudničce, protože to půjdou i stejní lidé. A abychom to odešli do tmy.
Já budu vstávat podle tee time, @JanKostalCZE psal,že musí být na určitou hodinu zpátky v Praze, takže čas na Bohdanči bych nechala na něm. Už bude letní čas, což je pro odpolední hru výhoda, a to vymysli zase ty, protože to tam znáš. :)
 
navrhuji tt kolem 10 :)
 
No tak to záleží na tom jaký čas startu se domluví. Bylo by dobré asi, aby se ti ranní vyjádřili na kolik jsou schopni dorazit. Představuji si takového @mkopcak v kolik musí ráno vyjet z těch Hořehled, aby byl na devátou na Bohdanči. (ale třeba je ranní ptáčátko a nemá s tím potíž)
Stejně tak budeme muset určit v kolik na Roudničce, protože to půjdou i stejní lidé. A abychom to odešli do tmy.

Hele ja mam 5.4. Korenec kurz marsalu, takze ja to fakt nedavam, se mnou nepocitejte
 
Hele ja mam 5.4. Korenec kurz marsalu, takze ja to fakt nedavam, se mnou nepocitejte
OK...škoda...vyměkl jsi;) (nene, chápu to!)
 
OK...škoda...vyměkl jsi;) (nene, chápu to!)
Opravíš na začátku složení flajtu? Kdyby ještě někdo váhal, tak ať je vidět, že jsme 3. Ale, že nepřijede Martin @mkopcak mě fakt mrzí. Mohl by to vzít cestou z toho Kořence. :)
 
Opravíš na začátku složení flajtu? Kdyby ještě někdo váhal, tak ať je vidět, že jsme 3. Ale, že nepřijede Martin @mkopcak mě fakt mrzí. Mohl by to vzít cestou z toho Kořence. :)

Kdybych jel z Kořence sám, tak to tak udělám. Ale vezu 3 lidi a musim je dovízt až do Hořehled, takže naprd:(
 
Opravíš na začátku složení flajtu? Kdyby ještě někdo váhal, tak ať je vidět, že jsme 3. Ale, že nepřijede Martin @mkopcak mě fakt mrzí. Mohl by to vzít cestou z toho Kořence. :)
Jste tam tři ;) Martina jsem tam neměla.
 
Kdybych jel z Kořence sám, tak to tak udělám. Ale vezu 3 lidi a musim je dovízt až do Hořehled, takže naprd:(
Škoda, budu se těšit příště.
 
Mela, ja ho smazal :D
No jo, to je pak těžký, když se mi do toho pleteš. :rolleyes: To jdu upravit a Martin nikde. Na to hodím bobek se tím zabývat a je to.:mad:
 
Tak jestli bude normální počasí a nikoho jiného neseženete, tak bych se rád připojil .;)
Tak hlavně ať se zase netěším zbytečně ;)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom