Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Spolhra 19.jamky - pá 6.4.2018 (PCE, HK a okolí)

V kalendáři akcí 19.jamky: 06-04-18

Stav
Uzamčeno.
Eh, tomu nerozumím!
Mysleno tak, ze v aute pojedu sam, protoze vsichni tam zustavaji a ja jedu zpet.
To nějak nechápu, je vás na ráno na Bohdaneč na dva flajty:rolleyes: Jo táááák, tobě se zdá hodně dát ještě odpoledne Roudničku?? Nebuď srabík, to dáš;);):up::cool:
jasne ze bych to dal. uz jsem dal i 45 jamek za den a 36 davam bezne, ale musim do prace tu v Praze vecer :/
 
Mysleno tak, ze v aute pojedu sam, protoze vsichni tam zustavaji a ja jedu zpet.

jasne ze bych to dal. uz jsem dal i 45 jamek za den a 36 davam bezne, ale musim do prace tu v Praze vecer :/
Jo, jo mě to pak došlo, že ty jdeš jen na ráno. ;) Tak snad jindy no.:cool:
 
Jo, jo mě to pak došlo, že ty jdeš jen na ráno. ;) Tak snad jindy no.:cool:

Marto, napiš mě i na ráno. Já jsem si to u doktora vyjednal, že mě vezme dřív. V 9 hod jsem v Bohdanči
 
Marto, napiš mě i na ráno. Já jsem si to u doktora vyjednal, že mě vezme dřív. V 9 hod jsem v Bohdanči
Tak vida a i na ráno máme plné flajty!:up:
 
Tak kde ste xichti?!
F7ABD100-4BE8-4EA1-9C17-EF3BD37BA0A8.jpeg
 
Hradec hlásím slunečno, chladno, ale hezky.:up:
 
Náčelník @requo a jeho dnešní boj!

 
Náčelník je jedinej kdo drží hůl na správném konci..:):):)

To by vysvětlovalo těch dnešních 120 ran. :) neva, bylo to prima. Díky, co dorazili. Hřiště nové mám odehrane, spoustu dojmu... rad jsem vás viděl a velký dik patří @Marta za organizaci spolhry 19.jamky v Královéhradeckém kraji. Paráda, vše klapalo, počasí na jedničku! Takhle si to představuju!

Asi chytnes nějakou funkci, myslím. :)
 
Fotku z odpoledne jsem dala do alba, kam dám i další až budu u normálního netu. Sem dám aspoň jednu podobnou ;)
 

Přílohy

  • DSC_9187.JPG
    DSC_9187.JPG
    112 KB · Zobrazení: 288
To by vysvětlovalo těch dnešních 120 ran. :) neva, bylo to prima. Díky, co dorazili. Hřiště nové mám odehrane, spoustu dojmu... rad jsem vás viděl a velký dik patří @Marta za organizaci spolhry 19.jamky v Královéhradeckém kraji. Paráda, vše klapalo, počasí na jedničku! Takhle si to představuju!

Asi chytnes nějakou funkci, myslím. :)
Jakože ze mne bude funkcionářka?!!!:eek:
 
Děkuji, že všichni přijeli jak slíbili. Ačkoliv jsem se přidala až na Roudničce, jsem ráda, že jsem se stihla pozdravit s @requo a @mkopcak ;) Odpolední devítka byla super, hradečáci mají hřiště ve skvělé kondici, počasí nám přálo (ale tak to je jasné, to bylo zajištěné:cool:) a společnost více než příjemná. DÍKY VŠEM ZA ÚČAST a těším se na další akce.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom