Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Spolhra 19.jamky - pá 4.5.2018 - Štiřín

V kalendáři akcí 19.jamky: 04-05-18

Stav
Uzamčeno.
Jestli nebude Jeden nejmenovaný hráč, tak se také rád zúčastním a klidně od 11:00:)

Nebude velrybo, neboj!
 
Změna - pouze Dana bez Dáši, takže mě asi můžeš přesunout na 13.00.. jsem na dopoledne 5.
 
OK, přesouvám tě mezi machry :p
na "oběd" půjdete předtím nebo potom? Kdy mám přijet...
 
Jídlo dáme až po ... ta banda s těma nacpanejma pupkama bude od 15.hod neškodná, tak ať jim to na druhý devítce nandáme :p
 
Ale prd, dokážeš si představit něco lepšího, než si projít v klidu devítku, natáhnout se pod stromy, nabaštit se, dát si v klidu kávičku se skvělou společností těch, co jdou od 11ti? I když uznávám, sledovat @JanKostalCZE, který zase půjde jenom po ferveji, je trochu nuda. :) Ten chlapec hraje úplně jinou hru, než my ostatní, ale nikdo mu to neříkejte.
 
Ale prd, dokážeš si představit něco lepšího, než si projít v klidu devítku, natáhnout se pod stromy, nabaštit se, dát si v klidu kávičku se skvělou společností těch, co jdou od 11ti? I když uznávám, sledovat @JanKostalCZE, který zase půjde jenom po ferveji, je trochu nuda. :) Ten chlapec hraje úplně jinou hru, než my ostatní, ale nikdo mu to neříkejte.
A víš čím to je? Bojí se o míčky, tak si je nechce moc obouchat. Zatímco já míčky neřeším, tak mu klidně dám o těch 15 ran navíc ;)
 
Je fakt, že zrovna na Štiříně jsme loni potkali zhruba 9 členný flight nějakého teambuildu. Jo a v těch 5 šel Michael Jon na Grabmasters a rozhodně se na ně nečekalo ;)
 
To je od vás hezký, ale obávám se, že v pěti se mnou by to určitě nebylo v limitu.:cool:
 
S dovolenim jsem se z casovych duvodu presunul na druhou devitku na 13. hod :)
 
Už se to blíží ... Jene, jak s rezervací teetimes?
 
Už se to blíží ... Jene, jak s rezervací teetimes?
jeste jsem neresil, zavolam zitra na stirin at bloknou casy a pak se to doresi na miste
 
je zarezervovano 11:10 13:10 15:10 15:20
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom