Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Spolhra 19.jamky - pá 4.5.2018 - Štiřín

V kalendáři akcí 19.jamky: 04-05-18

Stav
Uzamčeno.

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
28777.jpg

Se slevovou nabídkou je tu další SpolHra, tentokráte nedaleko Prahy ve Štiříně. Krásné parkové hřiště je ideální na jarní procházku :)

Kdy?: pá 4.5.2018
Kde?: Štiřín
Proč?: protože máme rádi golf a chceme hrát spolu :)
Cena?: Jak si kdo zařídí, možnost zakoupit již zmiňovaný voucher na Golfoveslevy.cz

Rozdělíme den na dvě části, první TT kolem 11hod a druhou devítku od 15hod, aby stihli i nejací pracující :) Mezi devítkama oběd, posezení, pokec.

Zájemci:
Ráno, 11:10:

@JanKostalCZE
@macdav
@requo
@HonzaS

Po poledni, 13:10
@Jerry
@Pitching
@Dana

Odpoledne, 15:10 + 15:30
@macdav
@Dana
@requo
@HonzaS
@Jerry
@Pitching
@JanKostalCZE
 
Upraveno:
Jájájá... ráno (dobře, dopo) i odpo, fíčka jsem si koupil. :)

Díky Jane za organizaci!
 
Já bych se taky přidal, na obě kola :D samozřejmě včetně oběda, jen s tou vířivkou nevím....:rolleyes:
 
Upraveno:
Já taky, zatím sama, kamarádka Dáša se rozmyslí. Dopo i odpo.
Aktualizace: já a Dáša
 
Upraveno:
A co takhle varianta, že si dáte vy pražáci, co máte dost volna :pnejdřív oběd a start se přesune na 13.hod. To bych přijel taky;)
 
A co takhle varianta, že si dáte vy pražáci, co máte dost volna :pnejdřív oběd a start se přesune na 13.hod. To bych přijel taky;)
tak muzes jit tu druhou jenom :)
 
Kvůli devítce z Mostu do Štiřína nepojedu :confused:, to bych víc času strávil v autě než na golfu :rolleyes::p
tak pak druhou 9 sam
 
@Jerry nebo druhou devitku s babama s Český Lípy... Že bychom taky nemusely tak brzo vstávat...
Teď jsem trošinku zmatený:oops: . Jesli mi tím chceš říct, že by Vám taky možná vyhovovalo vystartovat později, tak proč prostě sprostě pana pořadatele (@JanKostalCZE ) nevysabotujem a nepřehlasujem. :p:D
 
Teď jsem trošinku zmatený:oops: . Jesli mi tím chceš říct, že by Vám taky možná vyhovovalo vystartovat později, tak proč prostě sprostě pana pořadatele (@JanKostalCZE ) nevysabotujem a nepřehlasujem. :p:D
startovni casy jsou na pokyn Náčelníka :D a pro me uz by to bylo pozde :( musim nejpozdeji kolem 18hod koncit
 
Teď jsem trošinku zmatený:oops: . Jesli mi tím chceš říct, že by Vám taky možná vyhovovalo vystartovat později, tak proč prostě sprostě pana pořadatele (@JanKostalCZE ) nevysabotujem a nepřehlasujem. :p:D
My přijedeme klidně ráno, já to nabídla kvůli tobě...
 
@JanKostalCZE ale víš, že tam nemáš náčelníka uvedenýho ...:oops:

@Jerry , si můžeš dát jednu od 9:00 a pak dvě kola s náma, aby se ti to vyplatilo....:p
 
Já mohu od 11 a 15. V 17:00+ musím odjíždět. Nevidím ale problém v tom, aby byly dvě party, tzn. ten kdo může přes den, šel přes den 11 + oběd + 15, druhá parta pokud celá 18tka: oběd + 15 + 17.

:)
 
Asi jsem špatně čitelnej nebo co ... :eek:o_O Já tady celou dobu píšu, že bych mohl od 13 hod a furt mi tady sakra někdo cpe něco o 17.hodině :D někeří exoti dokonce o 9.hodiněo_O:D . Tak to zkusím ještě jednou s názorným příkladem ;)

1 @JanKostalCZE a jeho následovníci jdou od 11 hod 1.devítku, kterou skončí cca ve 13 hod
2 @Jerry, @Pitching a případně ti co se jim nechce vstávat tak, aby dorazili na 11.hod vystartují na 1.devítku ve 13 hod
3 kolem 15.hod pak jsou všichni schopni absolvovat 2.devítku

Ty co musej domu v 17+, můžou domu, ty co nemusej můžou dát pokec, případně jídlo, případně společnou saunu a vířivku :p
 
Haló, pořád nikdo další? :cool:
 
Já a @Pitching , ale s největší pravděpodobností půjdeme 1.devítku od 13 hod abychom se k vám přidali na druhou od 15 hod
 
Já a @Pitching , ale s největší pravděpodobností půjdeme 1.devítku od 13 hod abychom se k vám přidali na druhou od 15 hod
Vidím, že příště musím číst "nové příspěvky" odzadu :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom