Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Společenský tvor nebo samotář (když na vás kamarádi kašlou)?

Společenský tvor nebo samotář (když na vás kamarádi kašlou)?

  • Jiné (upřesním ve vlákně) :)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    29

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Když nemohou blízcí - rodina, přátelé, kamarádi s vámi na golf, a vy prostě musíte si svojí dávku golfu dnešní den dát, půjdete nejraději si zahrát sami, nebo kouknete na hřiště a pokusíte se k nějakému flajtu přidružit, případně zvolíte turnaj?
 
Upraveno:
Kdyz nejdu turnaj tak chodim v 99% pripadu sam... A to ma pak nasledky, ze kdyz uz s nekym jdu, desne me to rozhodi 😅.
 
Já se vždy snažím někam vnutit. Zatím jen dvakrát se mi stalo, že mě odmítli. Jednou to byl od pohledu páreček hřejivých chlapců, asi chtěli při hře vrkat. A jednou jsem to nepochopil. Došel jsem dva. Nejdřív že jim to neva. Podle řečí vypadali na singlisty (nemyslím to nijak pejorativně). Když jsem na první jamce zahrál par stejně jako oni, najednou že mě pustí před sebe, že bych je rušil při jamkovce ??? Jinak vždy pohoda, příjemný lidi.
 
Kdyz chci vylozene trenovat (asi 3x rocne), tak jdu radsi sam. Soustredim se na sebe, hraju 2-3 mice a to by asi pri hre s nekym jinym neslo. Jinak jit hrat jen tak sam, to by me asi nebavilo. Vzdy se snazim k nekomu pridat.
 
90 procent jsem odehrál sám, lidi mi nevadí, ale téměř nikdo nemá takovou pracovní dobu jako já..:). Teď se to malinko zlepšilo neboť jeden kolega šel do důchodu...:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom