Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfers Spieth - kolaps v Augustě 2016

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
To muselo překvapit každého, kdo na to koukal. Copak se asi tak mu muselo honit hlavou? Hráč, který mi přišel vždycky maximálně soutředěný a koncentrovaný, skutečně mě to překvapilo a nebyl jsem asi ani sám. Takových nepovedených ran, které sleduje celý svět - no, nic moc. Daň za slávu a za to, že je člověk dobrý... Kde nastala chybka?

 
Nevím, kde byla chyba v Augustě, ale celou tuto sezónu mi přijde jiný. Dřív býval klidný a naprosto soustředěný, teď ho pořád vidím vztekat se, mlátit holí, nadávat....
 
byl to sok!! kdyz byl Spieth nekde na 9, tak jsem usnul a probudil jsem se az kdyz daval putt na 15, cumel jsem a myslel, ze je to jen sen :( 
 
Je na něm, oproti loňsku, vidět jiné chování na hřišti. Dříve nepovedené rány tolik neřešil a soustředil se na tu další. Teď je plný pohledů a údivu typu "Mně? Jak se tohle mohlo stát mně?" Vypadá jakoby mu došla pokora... Škoda. Na druhou stranu Rory mě baví víc a víc. Dokáže se i zasmát sám sobě. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom