Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Špatný HCP u ČGF a následný turnaj

Já se na to ptám proto, že když někomu platím za "startovné", kde v ceně je zpracování výsledků, tak s ohledem na předchozí diskusi to vnímám, že on je za to prostě zodpovědný, že to provede včas a řádně a já s tím jinde nebudu mít problémy, o které se musím starat a hlídat. Právě v reakci na @mkopcak že je nejjednodušší a i nejlogičtější nechat onu odpovědnost na hráči... Podle mě to prostě je ale špatně a sice může to být nejjednodušší, ale prostě je to služba, kterou očekávám, že druhá strana plní. To, že v praxi je dobré se o to postarat určitě sám, nepopírám. :)


- chybě v zadávání výsledku se nevyhnou občas nikde. Výsledky obvykle zapisuje recepční, která se může přehlédnout. Navíc někteří hráči píši dost nečitelně. U nesoutěžního výsledku není žádný soutěžní výbor ani rozhodčí. Tady je opravdu jednodušší, když si hráč ověří,zda výsledek a zadané údaje sedí a pokud ne, snaží se o nápravu.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom