Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

špatné přemarkování Jona Rahma

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
Dnešní situace z Irish open.
Jon Rahm zachipoval metr od jamky, 2cm pred micek spoluhrace Ima. Oznacil pokerovym markovatkem micek zprava, pote premarkoval o hlavu hole vpravo. Im zahral svuj putt. Rahm premarkoval o hlavu hole zpet, ale..... micek vratil k markovatku pred nej a ne ze strany. Jaky dostal trest za posunuti micku o cca 5cm?? ZADNY!! Zda se mi to dost nefer vuci Lexi, která tím přisla o titul z majoru a bylo ji to oznameno az o den pozdeji (viz jine tema)
co si o tom myslite??
 
Já to vidím jako výsledek prohlášení R&A a USGA, kteří po aféře s Lexi přišli s tím, ze ex post nebudou na základě TV penalizovat hráče, pokud nedošlo k evidentnímu záměrnému vylepšení pozice. Situaci jsem nevidel, soudím jen dle popisu a toho co si pamatuji z médií aniž bych to prohlášení nějak studoval. Vůči Lexi to možná muže být diskutabilní, ale zásluhou jejího případu jsou osvobození všichni budoucí "John Ramove".
 
Já to vidím jako výsledek prohlášení R&A a USGA, kteří po aféře s Lexi přišli s tím, ze ex post nebudou na základě TV penalizovat hráče, pokud nedošlo k evidentnímu záměrnému vylepšení pozice. Situaci jsem nevidel, soudím jen dle popisu a toho co si pamatuji z médií aniž bych to prohlášení nějak studoval. Vůči Lexi to možná muže být diskutabilní, ale zásluhou jejího případu jsou osvobození všichni budoucí "John Ramove".
tady na to bylo upozorneno hned po dohrani jamky spoluhracem, Rahm uznal, ze to udelal a bez trestu
 
Situaci jsem nevidel. Ale vnimam jako rozdil, pokud je to uznane, hned po jamce a nekdy, jako u Lexi, pozdeji na zaklade TV. Podle meho to by melo byt potrestani, ale popravde receno, nevim, proc ho spoluhrac neupozornil hned pred ranou. Ale jak rikam, situaci jsem nevidel.
 
Situaci jsem nevidel. Ale vnimam jako rozdil, pokud je to uznane, hned po jamce a nekdy, jako u Lexi, pozdeji na zaklade TV. Podle meho to by melo byt potrestani, ale popravde receno, nevim, proc ho spoluhrac neupozornil hned pred ranou. Ale jak rikam, situaci jsem nevidel.
cetl jsme nakonec, ze se to zaclo resit o 6 jamek pozdeji
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom