Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Soukromé hrabičky

a že bys ty přednesl nějaký relevantní argument?
zatím je to jen dojmologie ;)
Hele, nebaví mě diskutovat s někým, kdo za relevantní argumenty uznává co jsi nadhodila výše. Ohledně sportování v roušce znova říkám, že to po golfistech nikdo nechce.
Já tě nepotřebuji o čemkoliv přesvědčovat, vyznávej si zdroje které chceš.
Pokud vím, desítky let byly hadrové roušky používány lékaři při operacích k ochraně pacienta. A najednou je to podle tebe blbě.
Už nebudu reagovat, je to k ničemu. Měj se hezky.
 
A lidé se sníženou imunitou (transplantace, chemoterapie) dostávají od ošetřujícího lékaře také roušky.
 
Tak už jsem taky ohrabičkován. Píše se to takhle? No snad jo. Rukavice v kapse je prima, ale když hrábě nejsou, tak je dost k ničemu. Tedy pořídil jsem si model LUX v golf shopu OBI a pecka. Bohužel teorie, že až je koupím, přestane mi míček lítat do bunkeru, se nepotvrdila. :(

Je to fajn. Funguje to velmi dobře. A přinejhorším když mi to na podzim nepůjde, můžu předstírat, že jsem údržba hřiště!

image.jpg
 
Upraveno:
Vidíš @mkopcak? Já ti říkal, že důležitá je barva! Když to pasuje k bagu, tak prostě není co vytknout!

Po dnešní zkušenosti - je to pro mě po všech stránkách pohodlné kompromisní řešení. Tyhle hrabe jsou malé, jak jsou na listí, tak nejsou moc tuhé na nošení, tzn. necinkaji o hole. Malé uhrabani ok, velké plochy - když jste uprostřed a hodně se borite, nic moc, malý záběr. Ale výrazně lepší a kvalitnější výsledek, než nohou nebo holí. V OBI za necelé dvě stovky. Délka akorát do bagu. Lehké.
 
Vidíš @mkopcak? Já ti říkal, že důležitá je barva! Když to pasuje k bagu, tak prostě není co vytknout!

Po dnešní zkušenosti - je to pro mě po všech stránkách pohodlné kompromisní řešení. Tyhle hrabe jsou malé, jak jsou na listí, tak nejsou moc tuhé na nošení, tzn. necinkaji o hole. Malé uhrabani ok, velké plochy - když jste uprostřed a hodně se borite, nic moc, malý záběr. Ale výrazně lepší a kvalitnější výsledek, než nohou nebo holí. V OBI za necelé dvě stovky. Délka akorát do bagu. Lehké.

Přesně. Od zítřka to zařazuju do běžné výuky při kurzu na ZK, každý účastník se dozví, že si to musí povinně pořídit, že je to nová forma etikety! Takhle se v budoucnu pozná každý hořehledský golfista! V Plzni zítra skoupím OBI, dám tam tak 200% marži a hurá s tim na recepci...se z toho COVID posere!
 
Tak se přidám i sem, i když už jsem se chlubila jinde. 🙂 Aktuální model, vyrobeno v EU, zn. Albert, 39 ká čé. :cool: (taky ladím barvy - k mému strakatemu bagu)
DSC_1436.JPG
 
Mno, papírové kapesníčky má snad každý v bagu, takže použiti dvou hygienických kapesníčků na uhrabáni po sobě, to přeci není problém a vymyšlený problém s virem a hráběmi je vyřešen.

Tak to nemám. Používám látkové, je to víc EKO. Látkový na hrábě něpoužívám, je to víc EKL. Hrabu obecníma a nebojím se, neboť i když náš druh sám sebe vyhubí, určitě tu zůstanou včely, mravenci a termiti, protože se potřeby jejich jedinců se exponenciálně nezvyšují.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom