Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Sokolov

Dnes s kamarádem odehráno, hřiště ve skvělém stavu, greeny i fw super.
Dolejzali jsme to s jazykem na vestě, druhá devítka trochu víc kopcovitá, než bych nutně musel. A vedro k tomu.
Spousta zajímavých jamek.
Nepřesné rány pořádně potrestány, dobře nám tak :)
Hřiště plné lidí, ale nikdo se nikam necpal ani neprudil.
Restaurace ok, polední menu za 85 bez polévky nebo za 95 s polévkou (do 15.00) se na hřišti této kategorie často nevidí a dobré to bylo.
Personál super jak v restauraci,  tak na hřišti i v recepci. Dokonce nebyl problém, že jsem nechal doma vouchery na hru, nechali nás hrát a stačilo poslat mailem po návratu domů.
Na hřišti se neustále pohybovala Marshallka, velmi příjemná a slušná.
Celkově za mě za jedna, doporučuji zkusit kdo nezná..
 
Dnes bohuzel obrovske zklamani :(
hriste po zime v hroznem stavu :(
Tees: vysoka, neposekana (hrajou se cervena a modra)
Fw: propichana, napadena nejakou plisni
Gr: propichane, zapiskovane a napadena plisni
kdyz k tomu pripoctu strasnou dvouhodinovou cestu plnou omezeni, uzavirek a kamionu, ktere neni kde predjet, ze ja nezustal radsi doma nebo nejel jinam :(
Snad se do cervence, az tady budem hrat ligu, zlepsi ;)
 
Dnes zase po nějaké době odehráno.
Hřiště je ve skvělém stavu, nádherné fairwaie, velmi dobré greeny a i ta odpaliště jsou skvělá, někde by je mohli požívat jako greeny.
Restaurace fajn, už jsem to zapomněl, ale kromě klasických minutek je možné si dát i jídlo z poledního menu, které je naprosto ok jak kvalitou tak velikostí porce. A minimálně 3 jídla byla za 85Kč, to se moc nevidí. A v resortu této velikosti a kvality uz vůbec ne. Prý to tak dělají od začátku, aby k nim chodili i běžní lidé do restaurace.
V této kvalitě opravdu stojí za návštěvu.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom