Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

SOB WITB

sob1662

Aktivní člen
HI (HCP)
23
Tak tady přehled toho s čím aktuálně hraju:

Driver: Snake Eyes Viper 10.5°, shaft Proforce XTD, R-flex
Fairway: FW3, Callaway Big Bertha 15°, shaft Matrix The HD design Radix 6, S-flex
Hybrid: H3, Cobra AMP 15°, shaft Aldila RIP, R-flex
Železa: Srixon Z565, 5-PW, shaft N.S.PRO 980GH D.S.T., R-flex
Wedge: Snake Eyes 695LZ 56, Taylormade RAC 52, momentálně bych ještě rád doplnil o 60, takže se po nějaké poohlížím. Nějaký tip nebo osobní zkušenost uvítám :)
Putter: Odyssey Dual Force 2

Míčky: Sirxon AD333, nebo to co najdu :)
Bag: Cart bag - oranžová PUMA, na záda Titleist leightbag
Vozík: ClickGear

Boty: Adidas
Rukavice: momentálně nějaká PGM od kamaráda...dovoz z Číny :-D
Ručník: Černý Guiness

Jinak mi ještě doma leží nevyužité železa Snake Eyes 5-PW 685OS, driver Cobra AMP Orange Crush (limotovaná edice, krásný oranžový driver), putter Odyssey Two Balls s gripem Loudmouth a bag Duca Del Cosma, kdyby měl náhodou někdo zájem ;-)

IMG_3203.JPG
IMG_3202.JPG
 
Paradicka!
Z565 jsou paradni... nikdy jsem nebouchl, ale strasne se mi libi.

Wedge jsou hodne individualni... ale ceny Cleveland RTX2 jsou nizko a hodi se ti k zelezum. :)

Jak se tam prihodil ten Snake driver?
 
Jojo, ty železa jsou fakt super. Maxímální spokojenost musím říct :)

No s tím driverem je to celkem jednoduchá story.
Hned po
Paradicka!
Z565 jsou paradni... nikdy jsem nebouchl, ale strasne se mi libi.

Wedge jsou hodne individualni... ale ceny Cleveland RTX2 jsou nizko a hodi se ti k zelezum. :)

Jak se tam prihodil ten Snake driver?

Jojo, ty železa jsou fakt super. Maxímální spokojenost musím říct :)
Hraju s nimi pár měsíců a ten pocit při dobré ráně je neskutečný. Když jsem je vybíral zkoušel jsem ještě AP1, ale ty Srixony mi seděly víc.

Co se driveru týče, tak jsem měl nějakou dobu prakticky vše od Snake - tedy železa, wedge, driver.
Byl jsem ovšem hodný a dostal jako dárek poukaz na nové železa, takže mi ve výbavě zbyl už jen driver a wedge.
Jinak musím říct, že lítá docela dobře. Dvakrát jsem s ním vyhrál dokonce longest drive a posledně když jsem byl ve Mstěticích poslal jsem to na 18 jamce první ranou cca 20 metrů před green. Ale musí to hold sednout :)
Nějakou dobu jsem hrával právě i tu Cobru AMP a ačkoliv je to především na pohled parádní driver, tak mi ten snake sedí trochu víc.
 
Kdyz neco sedi, neni co resit!

Kde se dostavaji poukazy na nova zeleza? Ja dostavam jen ponozky!! :(
 
Tak před novou sezónou jsem trochu obměnil složení mého bagu :)
Hybridy a wedge jsem sice doplnil již loni, ale tady v přehledu mi to chybělo.
Každopádně největší změna je rozhodně u želez, kde jsem si udělal radost krásnými Srixony Z965.
Vždycky se mi strašně líbily a za tu cenu co jsem se k nim dostal jsem je prostě nemohl nekoupit :D
Upřímně jsem měl obavy, že takové žiletky vůbec netrefím, ale po prvních hrách venku jsem neskutečně překvapený jak skvělé jsou a že i se svým HCP je dokážu ukočírovat :p

Drajvovací železo: 3 20° Srixon U65
Hybrid: H3, Srixon H65 19°
H4, Srixon H65 22°
Železa: Srixon Z965, 5-PW, shaft N.S.PRO MODUS3 tour120 Flex S
Wedge: Cleveland RTX-3, 52° a 56°

6664 6665
 
Už jsem viděl a vyzkoušel u našeho nej juniorů v klubu Z785i a ty jsou doooopravdy krásné a parádní pocit při impaktu, prostě super.
 
Tak před novou sezónou jsem trochu obměnil složení mého bagu :)
Hybridy a wedge jsem sice doplnil již loni, ale tady v přehledu mi to chybělo.
Každopádně největší změna je rozhodně u želez, kde jsem si udělal radost krásnými Srixony Z965.
Vždycky se mi strašně líbily a za tu cenu co jsem se k nim dostal jsem je prostě nemohl nekoupit :D
Upřímně jsem měl obavy, že takové žiletky vůbec netrefím, ale po prvních hrách venku jsem neskutečně překvapený jak skvělé jsou a že i se svým HCP je dokážu ukočírovat :p

Drajvovací železo: 3 20° Srixon U65
Hybrid: H3, Srixon H65 19°
H4, Srixon H65 22°
Železa: Srixon Z965, 5-PW, shaft N.S.PRO MODUS3 tour120 Flex S
Wedge: Cleveland RTX-3, 52° a 56°

Zobrazit přílohu 6664Zobrazit přílohu 6665

Krásná výzbroj, to je kvalitka! ;-)
 
Už jsem viděl a vyzkoušel u našeho nej juniorů v klubu Z785i a ty jsou doooopravdy krásné a parádní pocit při impaktu, prostě super.
Ty jsem ještě neměl možnost zkusit, ale vypadají hodně dobře. I nové Z-Forged vypadají úžasně, ale nevím jestli už je u nás někdo nabízí
 
Tak před novou sezónou jsem trochu obměnil složení mého bagu :)
Hybridy a wedge jsem sice doplnil již loni, ale tady v přehledu mi to chybělo.
Každopádně největší změna je rozhodně u želez, kde jsem si udělal radost krásnými Srixony Z965.
Vždycky se mi strašně líbily a za tu cenu co jsem se k nim dostal jsem je prostě nemohl nekoupit :D
Upřímně jsem měl obavy, že takové žiletky vůbec netrefím, ale po prvních hrách venku jsem neskutečně překvapený jak skvělé jsou a že i se svým HCP je dokážu ukočírovat :p

Drajvovací železo: 3 20° Srixon U65
Hybrid: H3, Srixon H65 19°
H4, Srixon H65 22°
Železa: Srixon Z965, 5-PW, shaft N.S.PRO MODUS3 tour120 Flex S
Wedge: Cleveland RTX-3, 52° a 56°

Zobrazit přílohu 6664Zobrazit přílohu 6665
Tak to se těším do Mladých Buků až je uvidíme v akci.
 
Tak to se těším do Mladých Buků až je uvidíme v akci.
No tak snad si netrhnu ostudu :D asi raději vezmu i staré hole, kdyby náhodu :D
 
No tak snad si netrhnu ostudu :D asi raději vezmu i staré hole, kdyby náhodu :D
S těma shaftama, na kterých to máš, to musí lítat samo ;)
 
Ty jsem ještě neměl možnost zkusit, ale vypadají hodně dobře. I nové Z-Forged vypadají úžasně, ale nevím jestli už je u nás někdo nabízí
 

Přílohy

  • F7C78E43-A626-4B3F-8FF4-D2C9E5F44A02.jpeg
    F7C78E43-A626-4B3F-8FF4-D2C9E5F44A02.jpeg
    47 KB · Zobrazení: 313
také krásné hole. mohu se zeptat na zkušenosti s tímto shaftem, U svých wedgí, ho považuji za jeden nejlepší co jsem měl, ale s železy na tomto shaftu zkušenosti nemám...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom