Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Morava Austerlitz - Slavkov u Brna

Pro mě jako Pražáka je víkendový Slavkov spojený s cestou po D1. Což letos bohužel má důsledek, že jsem tam nejel. By mě zajímalo, jestli to tyto regiony pak pocítí. Nedokážu si za sebe moc představit, že bych v pátek odpo jel do Brna a v neděli večer se spokojeně po x hrách vracel. :( Chjo.
Jezdím pravidelně po D1 i dál (D5, D8, R46) v různé denní doby a různé dny a musím říct, že zcela výjimečně se někde zaseknu. jak píše Jarda - půlhodinka do rezervy většinou stačí. je pravda, že se ale nehnu bez navigace Waze, která mě už několikrát dost času ušetřila. Obecně bych se toho ale nebál, podle mě nejvíc dopravních problému budeš mít přímo v Praze..
 
Byl jsem v neděli a na začátek dubna greeny v super kondici..hřiště celkově taky ok
 
Můžu jen potvrdit. Strávili jsme ve Slavkově v Pa, So i Ne 3x 18jamek a hřiště je opravdu v dobrém stavu, greeny bez výaznějších vad a na konec března docela rychlé. A taky aby ne, když byly vyfoukané větrem s rychlostí 60km/hod. Na kopci bylo pocitově tak kolem 0st Celsia, na 11ce (levý dogleg) bylo pro správný dopad míče na fairway třeba namířit brutálně o 30 stupňů doprava do outu .... Pouze chyběly kolíky s vyznačením vzdáleností:(. V hotelu slušné snídaně, velmi dobré jídlo z Velikonoční nabídky a výborně ošetřená Plzeň. Zelené Starobrno se k Velikonocům také docela hodilo, ale holt s 12kou Plzní se těžko soupeří;). Můžu jen doporučit, v rámci pobytového balíčku se dá udělat krásný výlet na Moravu za "rozumný peníz". PF
 
Slavkov je aktuálně v top stavu, přece jenom se pomalu začíná hřiště připravovat na českou pga, která bude tuším někdy v květnu . Grýny rychlé jako v létě.

Jen jedna moucha - dnes se tam nějací debilové projížděli s autem po 9. grýnu. Grýn to kupodivu přežil celkem dobře. Jen bude mít údržba hafo práce
 
Tak jsem se právě vrátil z dvoudenního pobytu na tomto hřišti. Bylo zde chváleno že je o moc lepší než Kořenec.
Tady jsou moje dojmy:
Design hřiště, to je vkusu každého, něco se mi líbilo, něco ne. Celkově proč ne..
Faiwaie - tohle že má být lepší než Kořenec? Přinejlepším stejné jako vloni ve stejnou dobu na Kořenci. Tvrdé jako kámen, sem tam už to hnědne. Trefit prostředek nic neznamená, klidně je z toho aut, rough nebo bunker.
Místní pravidlo jezdit bugynou zásadně po fairwaji a nejezdit podél taky moc nechápu ale ok.
Greeny - pěkný potvory:) rychlé a pro mě občas blbě čitelné, ale to nevadí, je to jen o zvyku. V pořádku.
Ubytování - celkem normální, neurazí nenadchne. Jen ten sprcháč, dveře rozbité, sotva drží na místě a byl tak trochu za zenitem.
Restaurace - točí plzeň a gambrinus (proboha proč na moravě?), po včerejším poledním menu jsme usoudili, že stačilo. Servis ujde, úsměvu se nedočkáš. Večeře a posezení s kamarády radši ve městě (Restaurace hotelu Napoleon-doporučuji, jídlo,pivo i servis paráda).
Recepce - totálně mě vytočili. Dnes ráno jsme byli připraveni o hodinu dřív, ale jít jsme nemohli. Nikdo před námi nebyl aspoň 3 flajty, ale prý na hřišti se pracuje. Nemusím psát, že v dohledu byla údržba jen na cvičných greenech, na prvních jamkách ani noha.
Jo a jen tak mimochodem nám paní recepční "nařídila" nedohrávat jamky, pokud bude na greenu údržba. Aby prý mohli pracovat. To jako fakt, bez mrknutí oka oznámit platícímu klientovi, že nedostane co zaplatil?
Všude jinde to jde, chvilku počkáš, údržba uhne, nebo se dělá jedna devítka a hraje druhá.
Závěr pro mě: velká očekávání nenaplněna, nálada pokažená a příště už nebude. Když někam k Brnu, tak favoritem zůstává Kořenec :)
 
Tak dojmy po vikendu v Austerlitz. Hriste je pekne, za me hezky nadprumer. Docela kopcovite (buggy se hodila), zkratka celkove spokojenost vcetne ubytovani a snidane. Jine jidlo nemohu posoudit, protoze mi prislo zbytecne predrazene kdyz kousek od hriste je centrum, kde jsou prijemne restaurace za prijemnejsi ceny.
Nicmene co je trochu nedomyslene je detsky koutek kousek od 1. odpaliste. Vyskajici deti nejsou to prave orechove pri soustredeni na odpal. A dalsi ze pokud je zrovna svatba, tak se v podstate taky odehrava u 1. odpaliste a zaroven u 18. jamky. Chapu, ze je potreba ocenit, ze ona je stastna a on zenaty. Ale pokud vam za zady zrovna vypiskne zadrzovany jekot druzicek, ze zenich necuknul a rekl ano a vy se snazite soustredit na putt do paru... No jako je pak to bogey docela k zlosti :D
 
Tak dojmy po vikendu v Austerlitz. Hriste je pekne, za me hezky nadprumer. Docela kopcovite (buggy se hodila), zkratka celkove spokojenost vcetne ubytovani a snidane. Jine jidlo nemohu posoudit, protoze mi prislo zbytecne predrazene kdyz kousek od hriste je centrum, kde jsou prijemne restaurace za prijemnejsi ceny.
Nicmene co je trochu nedomyslene je detsky koutek kousek od 1. odpaliste. Vyskajici deti nejsou to prave orechove pri soustredeni na odpal. A dalsi ze pokud je zrovna svatba, tak se v podstate taky odehrava u 1. odpaliste a zaroven u 18. jamky. Chapu, ze je potreba ocenit, ze ona je stastna a on zenaty. Ale pokud vam za zady zrovna vypiskne zadrzovany jekot druzicek, ze zenich necuknul a rekl ano a vy se snazite soustredit na putt do paru... No jako je pak to bogey docela k zlosti :D

jj. A pak máš takovýho @requo , kterej v Hořehledech kritizuje neexistující dětské hřiště. A když mu řekneš, že na to není místo, tak ti odpoví, že přece u recepce (= u 1. odpaliště) je přece krásnej volnej plácek, kde by to šlo...
 
No a navic co nelze prehlednout je to mnozstvi mysi. Nepocitane nam nejaka prebehla pred ocima, der jak po bombardovani a bohuzel i dost mrtvych treba okolo bunkeru. Takze jestli ma nekdo mysofobii, tak Slavkov vynechejte nez to vyresi :)
 
Na Slavkově jsem byla cca před měsícem, vezla jsem tam část našeho chlapeckého družstva do 18ti let. Šla jsem s nimi jako divák, teda fakt tolik myší jak tam jsem nikde neviděla. To se to jen míhá před nohama a všude se válí myší mrtvoly. Hřiště mne vizuálně příliš nenadchlo, některé výhledy ale byly moc hezké a kluci s ním byli v pohodě a docela se jim líbilo. Oceňuji, že organizátoři turnaje doplňovali do altánů vodu pro hráče, bylo hrozný vedro a tak to bylo velmi přínosné.
Na restauraci nemohu nic říci, obsluha byla milá a hotovky chutné a v přijatelné ceně.
 
No, to je teď problém na celé jižní Moravě, není to "normální stav".
 
No, to je teď problém na celé jižní Moravě, není to "normální stav".

Nejen na Morave, aktualne resime myssi kalamitu i u nas v Hore...
 
myší je teď opravdu hodně, ale Austerlitz jich má jednoznačně nejvíc - asi je tam dobrá voda nebo co … :)

navečer běhají i po grýnech :oops:
 
tak Slavkov snad otevře v úterý 10.3.2020

… konečně :)
 
tak Slavkov snad otevře v úterý 10.3.2020

… konečně :)
Super tak to určitě v nejbližší době neodolám :)
 
Podzimní překvápko na Austerlitzu. Nasadili nové, zlevněné ceny (podzimní fee, -30% oproti normálu), což není v tuto dobu na většině hřišť nic zvláštního, ovšem ve Slavkově razí zásadu slevy se nesčítají, takže pozor - současně odmítají uznávat reciprocity, seniorské fee ap.
Ve výsledku jsem si zahrál za letní cenu.
 
Ahoj snad to nebude úplně mimo toto vlákno :) Příští sobotu 7.5. jedu s ženou a mladým hrát do Slavkova. Mladej tam bude nejspíše hrát brzy turnaj, tak ať si to tam projde. Můj dotaz je, zda-li někdo z místních nemá případně možnost zajistit lepší cenu fee :) Nejspíše už nebudou platit jarní ceny fee, ale plné. Pokud ne, nic s neděje, ale znáte to - líná huba ... ;)
 
Ahoj, máte prosím zkušenosti s restaurací na hřišti? Eventuální máte prosím tip na hezkou restauraci ve Slavkově?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom