Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

slavek

slavek

Nováček+
Zdarvím všechny závisláky!

Po zhruba půl roce navštěvování 19. jamky inkognito, bych se rád do téhle terapeutické skupiny přidal :) Jmenuji se Slávek, bydlím u Českého Brodu, pracuji v Praze.

S golfem jsem přišel poprvé reálně do styku v roce 2012, kdy jsem dostal ze srandy jako dárek hodinu s trenérem, tehdy ještě na drivingu v Letňanech. Celkem mě to chytlo, tak jsem pořídil startovací set Wilson, který mám jako základ doteď (víc napíšu do WITB). Až do roku 2017, tedy 5 let, jsem to nebral nijak vážně, občas jsem zašel na driving, buď se bezmyšlenkovitě vybouchat nebo, pokud byla hloubavější chvilka, jsem se snažil přicházet na taje golfového švihu a přijít tomu celému na kloub. Jelikož mi všechny sporty, co jsem zkoušel, šly vcelku hned a golf ne, nedalo mi to a v 2017 jsem absolvoval kurz v Poděbradech a dostal "zelenou kartu".

2017 je tedy ofiko má první golfová sezóna, kterou si, díky zatím klidné zimě, snažím užívat doteď. Co se týče hřišť, tak mám odehráno relativně málo. Hrál jsem především na akademiích - Benátky, Předboj - abych neprudil na velkých hřištích, než si budu trochu jistější. Podzim a zimu jsem pojal jako příležitost velká hřiště zkusit a prozkoumat, protože je tam v tomhle období relativně klid. Takže jsem ještě hrál komplet Poděbrady (bohužel už jen na zimní greeny), měl jsem možnost zahrát si River na Kácově, zkusil jsem i klasickou první devítku v Benátkách, Terezín a to je zatím vše.

Snažím se s sebou tahat manželku, důvod je jasný - procházka, ale s trochou akce. Bere tu hru podstatně méně sportovně, než já, ale snaží se a zlepšuje se :)

Na další sezónu se těším. V plánu je fitting (hlavně, abych si osahal něco jiného, než moje Wilson železa a zjistil, co by mi vyhovovalo), pak nákup nových želez a samozřejmě snaha hrát, co to půjde a získávat další zkušenosti.

Na závěr nesmí chybět pochvala celého fóra / komunity. Nebál bych se to tady označit za jeden z nejlepších zdrojů informací o golfu v ČR - opravdu hodně jsem toho tady našel!

Takže jen tak dál, díky, golfu zdar a už aby bylo jaro!
 
Ahoj Slávku, vítej na Jamce.

tomu říkám vzorný vstup na fórum. Ukázkové představení, příslib WITB, pár info a k tomu nakonec pochvala Jamky. Dobře to děláš! :-D

Ostatní schovaní čtenáři si berte příklad ze Slávka, holoto!
 
Tam jsem taky začínal, nebyl to náhodou Martin Novák:)?
Jo tak jméno si už bohužel nepamatuju, viděl jsem ho fakt jen tu hodinu :D Co si pamatuju je, že říkal, že hrál ještě hokej. To mi utkvělo v paměti, protože jsem právě golfovou hůl chtěl držet jako hokejku (nalevo) a on mi nacpal pravou a říkal, že je to normální, že on to má stejně :D Každopádně Letňan je škoda, aktuálně bych to měl docházkovou vzdáleností z kanclu.
 
Jo tak jméno si už bohužel nepamatuju, viděl jsem ho fakt jen tu hodinu :D Co si pamatuju je, že říkal, že hrál ještě hokej. To mi utkvělo v paměti, protože jsem právě golfovou hůl chtěl držet jako hokejku (nalevo) a on mi nacpal pravou a říkal, že je to normální, že on to má stejně :D Každopádně Letňan je škoda, aktuálně bych to měl docházkovou vzdáleností z kanclu.
Tak to byl on, bývalý hokejista. Letňany byly super, málo lidí a dost místa. Plus možnost ohrozit letadla při vzletu:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom