Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

slavek WITB

slavek

Nováček+
Základ - začátečnický set Wilson K'netic
  • železa 5-SW na oceli
  • 3 dřevo, 4 hybrid
  • putter s gumovou vložkou
  • driver jsem zlomil, když jsem ho neopatrně dával do auta :D
Doplněno
  • driver Cobra Bio Cell+ na stiffu (koupeno za dobré peníze jako demo hůl, protože jsem zkrátka potřeboval driver :)
    aktuálně je tam ale prý něco jako double X-stiff :D protože i tenhle driver jsem svou neopatrností zlomil dole u hlavy (odpaloval jsem míčky ze vzduchu a neuvědomil jsem si, že je tam i riziko trefení jinou částí hole, než hlavou), takže jsem to nechal zkrátit o palec a půl a trochu to ztuhlo :D po fittingu uvidím, co mi doporučí za shaft, tohle zatím trefuju, ale cítím z toho, že mi to ubírá vzdálenost a když přitlačím na pilu, tak je z toho mega slice.
  • lob wedge Wilson Harmonized 60° (koupeno, protože jsem chtěl hrát ty vysoké, kratší rány jako v televizi)
  • putter Cleveland Huntington Beach 1 (koupeno teď ve výprodeji, líbil se mi design a to frézování dělá fakt měkký pocit skoro jako ta vložka, což mi vcelku vyhovuje)
Bagy a vozík
  • Vozík Trilite Axglo
  • Wilson Staff Pro Tour Bag (trochu úlet, ale prostě se mi moc líbil a když jsem na něj narazil v doprodeji za cenu kolem 6000, tak jsem neváhal)
  • Inesis Light Bag (z Dechatlonu) - myslím, že jsem na něj narazil právě tady na Jamce, takže díky za tip; hlavně když jdu sám nebo teď na podzim/zimu používám jen tenhle - nechce se mi totiž čistit kola u vozíku a celkově je na rychlou hru v horších podmínkách praktičtější. Možná to taklhe skončí i v létě a TourBag bude na ozdobu :D
Trénink
  • puttovací koberec z Lidlu (ale jinak umělá jamka v kanceláři, kde je v chodbě klasický koberec 3x7m)
    mimochodem víte, že už i Lidl dělá hole :D ? Designem mi to trochu připomíná Callaway Strata.
  • ZERO set (docela mi to pomáhá a je to super věc na zašvihání si doma)
  • síť na zahradu RukkNet - velká a super skladná
Jinak to zatím nějak moc neřeším - rukavice, když se mi potrhá, koupím něco, co je za dorbou cenu a mám v tom dobrý cit, míčky zatím Dunlop a hrané, teečka - co přijde pod ruku atp.

Jak jsem psal v představení, hodlám pokračovat novými železy, a pak se uvidí :)
 

Přílohy

  • IMG_8779.jpg
    IMG_8779.jpg
    175,9 KB · Zobrazení: 496
  • IMG_9743.jpg
    IMG_9743.jpg
    148,3 KB · Zobrazení: 459
Inesis Light Bag (z Dechatlonu) - myslím, že jsem na něj narazil právě tady na Jamce, takže díky za tip; hlavně když jdu sám nebo teď na podzim/zimu používám jen tenhle - nechce se mi totiž čistit kola u vozíku a celkově je na rychlou hru v horších podmínkách praktičtější. Možná to taklhe skončí i v létě a TourBag bude na ozdobu

Není zač. :) Taky ho mám. A naprostá spokojenost. Lehký, beru ho sem tam už i na hřiště, přesně jak říkáš, za pár korun, svojí službu udělá velmi dobře, praktické.
 
UPDATE na sezónu 2018 a myslím, že na dalších 10 sezón minimálně :D

Začátečnické lopaty Wilson jsem vyměnil za železa Srixon Z565 na KBS Tour Stiff 120g shaftech. Vybráno na fittingu v GolfGearu. Je to na mě asi trochu větší sousto, ale vzhledem k tomu, že mě pocitově naprosto uchvátily, rozhodl jsem se je ovládnout :D Po prvních dvou seznamovacích hodinkách na indooru ve Stepu myslím, že budeme kamarádi. Bál jsem se, že budou přísné, ale dokážou slušně odpouštět. Tak uvidíme na trávě...
 

Přílohy

  • IMG_9906.jpg
    IMG_9906.jpg
    170,1 KB · Zobrazení: 452
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Kraasne.
Jen premyslim, proc si kazdy k tem srixnum bere tyce jak z leseni? :)
 
Jen premyslim, proc si kazdy k tem srixnum bere tyce jak z leseni? :)

Na to už jsem malej pán, bylo mi doporučeno Michalem (GG), moc se v tom nevyznám, moc jsem toho ještě nestihl vyzkoušet. Každopádně jsem tam měl ještě o něco tvrdší (větší gramáž) a s tím jsem si přišel jistější - přesnost, ale zase se to projevovalo na délce. Tohle mi v globálu sedí, ale samozřejmě, jestli je to pro mě "to NEJ", nemůžu vzhledem ke zkušenostem soudit :) Z těch shaftů na Wilsonech to ale asi pokrok bude, předpokládám :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom