Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Slapy

Tak já ti vzal trochu jinudy. Po Strakonický na Mníšek, Nová Ves pod Pleší, Velká Lečice, Krámy a super. Trochu šoustka, ale jel jsem furt
 

V neděli 10.11. nám odbyla poslední hra v letošním roce a můžeme se jen těšit na tu následující. Hřiště i v tomto pochmůrném počasí vypadalo skvěle, dokonce se začalo pracovat i na opravě některých bunkerů, které by už snad do příští sezóny měly být komplet hotové a hratelné. I když věřím, že spoustě z nás ty modré písky vyhovovaly :D zvlášť na turnajích. V poslední době už se tomu bohužel ani nedalo říkat bunker, ale spíš zatopený písečný lom nebo kráter po meteoritu. Nicméně jak jsem již avizoval, klub je aktivní a na opravách se pracuje a po jejich revitalizaci lze uvést hřiště k naprosté dokonalosti.👌

Na příští sezónu po konzultaci s paní manažerkou mám také něco v plánu, ale o tom až časem. 🙌🤭

Děkuji všem, kdo si přijeli zahrát a rád Vás uvidím i v příštím roce třeba při společné hře!

Golfu zdar
 
Přináším novinky ze světa Slap.


Callaway fitting day
Kdy:
28. 6. 10-16 h.
Kde: driving, chipping, putting
Co: vyzkoušení novinek Callaway 2020, fitting holí Callaway, měření na Trackmannu
Za kolik: 30 minut (driver)/490 Kč, 60 minut (sada holí) 990 Kč - celá částka se při zakoupení holí z jejich ceny odečte
Rezervace: 603 81 44 55, recepce@golfslapy.cz

Turnaj cannon Od soumraku do úsvitu
Kdy:
18.-19.7. (ano, hrajeme dva dny)
Kde: 2x první devítka cannon startem
Co: trošku netypický turnaj, kdy začneme hrát první devítku v sobotu vpodvečer - po hře pokračujeme zábavou, jídlem, pitím, soutěžemi, jakmile se začne rozednívat, vyrazíme znovu na první devítku. Pak vyhlášení, lehká snídaně a do hajan
Přihlášky a detaily: TADY! (omezená kapacita)


"Co se týče dopravy na hřiště - od 26.6. do 31.8. bude uzavřen celý slapský kopec ze Štěchovic. Pro cestu z Prahy tedy doporučujeme využít dálnici D4, exit 18 Mníšek pod Brdy, poté směr Nová Ves pod Pleší, Malá Hraštice, Nový Knín, Slapy."
 
Už se tam dá dostat přes Štěchovice? Podle google map by to mělo jít. Plánuju tam v neděli jet na turnaj.
 
Už se tam dá dostat přes Štěchovice? Podle google map by to mělo jít. Plánuju tam v neděli jet na turnaj.
Jj, už to normálně jde, akorát jsou tam roje nebo čtvery semafory podél Vltavy. Včera jsem jel tam asi 50 minut (v deset ráno), zpátky cca hodinu (v půl sedmé večer). Ale na cestě zpět mě zdrželo připojování na okruhu, kde to stáhli do jednoho pruhu. Jezdím na Velkou Ohradu. Takže podle mě celkem v poho.
 
Slapy otevírají již v sobotu 6.3. ! rezervace na TT lze vytvářet od 1.3.

Tak si přijďte zahrát :)
Ty jo, koukám na to každý den, ráno nic a teď už to tam je. Už aby bylo 6.3. :D
A driving už od pátku, že bych se zkusil naštvat, jak mi to nejde 🤔:D
 
Včera jsme tu s @kristyna hráli, viz jiné vlákno. Ale chtěl bych tu mimo jiné pochválit za včerejšek místního maršala. "Bohužel" přes den byl turnaj, který jsme na jamce číslo 12 dohnali, resp. flajty jdoucí za ním. Maršál ale projížděl po hřišti a dopředu nás upozornil, že není potřeba ve dvou zbytečně hnát, že bude plno. Zdrcli jsme se nakonec všichni až na třech posledních jamkách, především na 18j, kde to dva flajty vzdali a šli už rovnou ke klubovně... i tak - maršál byl na místě, komunikoval, vysvětloval, šel pomoci předchozím s hledáním míčků, a tak. Líbilo. Stejně jako když v průběhu hry jezdil a slušně nabídl pití, počkal až odpálím, hezký. Já se ho tedy lekl i tak, ale to spíš, jak maršály moc obecně nepotkávám, tak jsem si v první minutě myslel, že jsem něco provedl. A ono ne, popřát hezkou hru, nedáte si něco k pití, upozornění, že za chvíli dojdeme předchozí flajt, ale že před nimi plno... Jo, dobrý!

Jinak cesta podél řeky z Prahy aktuálně: 4 semafory. Naštěstí letní volnější provoz, ale i tak to byl opruz. Docela by mě zajímalo těch x střelců, co pak tu rozjetou kolonu za semaforem předjíždí o pár aut, jestli si skutečně pomohou, nebo ne. To musí být docela stresík, předjet pět aut a pak čekat pět minut na zelenou na dalším stanovišti, stejně jako ta auta, co jsem předjel. :-D
 
Upraveno:
Včera jsme tu s @kristyna hráli, viz jiné vlákno. Ale chtěl bych tu mimo jiné pochválit za včerejšek místního maršala. "Bohužel" přes den byl turnaj, který jsme na jamce číslo 12 dohnali, resp. flajty jdoucí za ním. Maršál ale projížděl po hřišti a dopředu nás upozornil, že není potřeba ve dvou zbytečně hnát, že bude plno. Zdrcli jsme se nakonec všichni až na třech posledních jamkách, především na 18j, kde to dva flajty vzdali a šli už rovnou ke klubovně... i tak - maršál byl na místě, komunikoval, vysvětloval, šel pomoci předchozím s hledáním míčků, a tak. Líbilo. Stejně jako když v průběhu hry jezdil a slušně nabídl pití, počkal až odpálím, hezký. Já se ho tedy lekl i tak, ale to spíš, jak maršály moc obecně nepotkávám, tak jsem si v první minutě myslel, že jsem něco provedl. A ono ne, popřát hezkou hru, nedáte si něco k pití, upozornění, že za chvíli dojdeme předchozí flajt, ale že pře nimi plno... Jo, dobrý!

Jinak cesta podél řeky z Prahy aktuálně: 4 semafory. Naštěstí letní volnější provoz, ale i tak to byl opruz. Docela by mě zajímalo těch x střelců, co pak tu rozjetou kolonu za semaforem předjíždí o pár aut, jestli si skutečně pomohou, nebo ne. To musí být docela stresík, předjet pět aut a pak čekat pět minut na zelenou na dalším stanovišti, stejně jako ta auta, co jsem předjel. :-D
Maršálové jsou tam super, hlavně jsou to všichni místní členové a golfisti. Co se týče cesty, tak doporučuji jezdit přes Strakonickou na Míšek a přes Knín. Zdá se to dál, ale já jsem tam z Krče za 35 minut :) - což je míň, než kolem vody bez semaforů.
 
Kolega ve flajtu říkal, že to prý členům na příští sezónu osolí a zdraží roční fee o 5000 Kč. Platili by tak 21 000 Kč, to mi přijde dost. U nás se taky zdražuje ale o 500 Kč na 15 000 Kč, tak mě to docela překvapilo, nicméně zároveň potěšilo, že před těmi 4 lety jsem udělal dobře, když jsem Slapy vyměnil za Beřovice.

Může to někdo potvrdit?
 
Kolega ve flajtu říkal, že to prý členům na příští sezónu osolí a zdraží roční fee o 5000 Kč. Platili by tak 21 000 Kč, to mi přijde dost. U nás se taky zdražuje ale o 500 Kč na 15 000 Kč, tak mě to docela překvapilo, nicméně zároveň potěšilo, že před těmi 4 lety jsem udělal dobře, když jsem Slapy vyměnil za Beřovice.

Může to někdo potvrdit?
Jj, potvrzuji, je to tak.
Už mi to přišlo do emailu, zapomněl jsem to sem dát.

Tak nějak trochu přemýšlím, jestli to platit dále nebo jít jinam. Musím si to dost promyslet, poslední dva roky jsem moc nehrál. Ale to se snad zlomí.

Edit: na druhou stranu je to většinou místo.
 
O jednom klubu bych věděl, kdybys chtěl přestoupit :) To už se asi vyplatí hrát na Slapech přes nějaký virtuál, pokud nehraješ každý víkend, vyjde to levněji.
 
O jednom klubu bych věděl, kdybys chtěl přestoupit :) To už se asi vyplatí hrát na Slapech přes nějaký virtuál, pokud nehraješ každý víkend, vyjde to levněji.
Zdá se ti u nás málo narváno?
 
O jednom klubu bych věděl, kdybys chtěl přestoupit :) To už se asi vyplatí hrát na Slapech přes nějaký virtuál, pokud nehraješ každý víkend, vyjde to levněji.
No, napadlo mě to, ale když to tady čtu, tak já se svým plánováním bych si nezahrál :) A z chaty to mám fakt nedostupné :cry:
No uvidíme, ještě mám čas to řešit.
Zdá se ti u nás málo narváno?
Tak jeden další už se ztratí, ne :D:D
 
Jj, potvrzuji, je to tak.
Už mi to přišlo do emailu, zapomněl jsem to sem dát.

Tak nějak trochu přemýšlím, jestli to platit dále nebo jít jinam. Musím si to dost promyslet, poslední dva roky jsem moc nehrál. Ale to se snad zlomí.

Edit: na druhou stranu je to většinou místo.
Na kolik pak zvednou asi normální fee?
Už takhle bych 1500,- za fee (víkend) na Slapech nedal.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom