Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

SkyTrack

Jerry

Guru fóra
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
Je tady někdo znalý, kdo by mi udělal stručný rozbor zápisu z elektronického drivingu?
 

Přílohy

  • Export_ShotsHistory_12092017_173428.pdf
    58,6 KB · Zobrazení: 320
Mas slusny rozptyl :D
 
počkejte vy kur(píp) proradný, až budete chtít poradit jak zatančit giro nebo gancho :up: (v tom emoji si představte místo palce zvednutej jinej prst).
 
počkejte vy kur(píp) proradný, až budete chtít poradit jak zatančit giro nebo gancho :up: (v tom emoji si představte místo palce zvednutej jinej prst).
Na tyhle kreace je tu @Dana ;). Ta nás má ráda, opravdu
 
Je tady někdo znalý, kdo by mi udělal stručný rozbor zápisu z elektronického drivingu?

Z toho se dá něco zjistit? Zkus oslovit @mprokop, možná pomůže. Nebo alespoň řekne, jak to číst. :)
 
Se divím, že jste ještě Jerrymu neporadili, aby tu odchylku takto držel i v metrech a ne jen ve stupních. Myslím, že to by mu ve hře velmi pomohlo. :up: ....a zvednutý ukazováček už tu dnes jednou ukzoval, tak jsem vlastně z obliga.
Ty internety mají něco do sebe.....na hřišti bych se možná bál otočit zády, ale tady stačí zavřít prohlížeč a jsem v pohodě :D:D:D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom