Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Školení rozhodčích ČGF a nových zájemců už brzy

Jelikož mi tenhle příspěvek utekl, tak jsem koukal a nevěřícně kroutil hlavou, že jsi rozhodčí :) hold ted na turnajích 19Jamky to bude pod přísnějším dohledem ..

Jinak já jsem si taky řekl, že větší znalost pravidle neuškodí a o minulém víkendu jsem si střihnul kurz u nás v Liberci.. Bohužel moc na praktické ukázky nedošlo, protože školení pod Michaelem Jonem a Petrem Radou bylo spíš posazené formou ptejte se co ještě nevíte a perličky z turnajů LET a European Tour..
Výsledkem je, že mám také Licenci III.třídy .. ted ještě vymyslet turnaj, kde bych mohl být hlavním rozhodčím, ať splním podmínky pro II.třídu :-D :-D
Petr Rada tam dnes byl a klobouk dolů, má super znalosti!
 
Dnes jsem byla znovu na školení v Hostivaři (už jen za své), tentokrát školil Dalibor Procházka. S @HonzaSonka jsme se alespoň potkali. :up:
Potěšilo mě, že jsem si některá pravidla už pamatovala a dalším zase trochu víc porozuměla. :)
Školilo se uvnitř i na hřišti (praktické ukázky).
Celkově to byl hezký den. :)⛳
dnes pokračování: test (zkusila jsem si II.ale nestačil mi 2 hodinový limit)
nezastupitelná část byla praktika - vidět situaci je pro zapamatování nejlepší a tomu byla věnovaná část odpoledne
celkový dojem: z obou školení jsem nadšená i když si připadám, že vím, že nic nevím o_O
 
před školením rozhodčích (dělali jsme to jen jako hráči pro oživení znalostí) jsem žil ve sladké nevědomosti že pravidla celkem znám, po školení vím že nic nevím, resp. že je neznám 😀, ale alespoň ted vím co nevím 😁
 
Kurzy a termíny na webu čgf pro rok 2022 - pokud máte chuť, a uvažujete alespoň sem tam o pískání, určitě využijte. Z osobní zkušenosti mohu říct - velmi užitečné.

Chybu neuděláte u nikoho, ale na Jamce se občas co vím vyskytuje @HonzaSonka z Hostíku, a dříve tu s námi hodně byl i Jirka Milfajt aká @RazoR - oba srdečně zdravím!

Snímek obrazovky 2022-01-30 170440.png

zdroj: https://www.cgf.cz/cz/vzdelavani/rozhodci/skoleni-rozhodcich-cgf

;)
 
Kurzy a termíny na webu čgf pro rok 2022 - pokud máte chuť, a uvažujete alespoň sem tam o pískání, určitě využijte. Z osobní zkušenosti mohu říct - velmi užitečné.

Chybu neuděláte u nikoho, ale na Jamce se občas co vím vyskytuje @HonzaSonka z Hostíku, a dříve tu s námi hodně byl i Jirka Milfajt aká @RazoR - oba srdečně zdravím!

Zobrazit přílohu 28558

zdroj: https://www.cgf.cz/cz/vzdelavani/rozhodci/skoleni-rozhodcich-cgf

;)
Jsem víc 19.jamkový pozorovatel než “aktivista”, ale potvrzuji, že se tu občas vyskytuji.

Rád uvidím na školení každého se zájmem o pravidla. Znalost základních pravidel předem je samozřejmostí. Víkendové školení se pokusím vést v kombinaci výkladu, ukázek a společné diskuze. Díky místu se podíváme (pokud nebudou padat trakaře) také přímo do terénu, kde si ukážeme spoustu situací v praxi.

Nic neváhejte a pište mi mail (jan.sonka@cgf.cz).

Těším se na viděnou.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom