Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Skladování golfové výbavy

Kde skladujete bag a hole, když zrovna nejste na hřišti?

  • Sklep či půda

    Hlasy: 1 9,1%
  • Komora v bytě

    Hlasy: 1 9,1%
  • V bytě ve skříni

    Hlasy: 1 9,1%
  • Mám na to extra místnost v bytě 1+KK :-)

    Hlasy: 0 0,0%
  • Non-stop v kufru auta - co kdyby se někdy hodilo!

    Hlasy: 7 63,6%
  • Trezor

    Hlasy: 1 9,1%
  • Tak nějak hozený v rohu místnosti...

    Hlasy: 4 36,4%

  • Hlasovalo
    11

black.horse

Aktivní člen
Kde a jak skladujete golfovou výbavu když zrovna nejste na hřišti? Nám se to doma se ženou nějak nahromadilo, oba máme dva bagy, sadu holí a vozejk a začínám si říkat jak a kam s tím? Do sklepa? Nějakou polici/skříňku? V bytě? Na netu jsem našel různé vychytávky typu police na bagy apod. ale je to sranda nebo to reálně někdo používá? A nebo to máte celoročně v kufru auta? Oba zatím vozíme hole s jedním lehčím bagem non-stop v kufru auta, ale už jsem několikrát četl, že přes léto nebo naopak zimu ty výkyvy teplot nedělají dobře (trpí lepidlo? gumové gripy? karbon shafty?) a nedoporučuje se to... máte někdo reálnou zkušenost? Pozitivní/negativní... diskuze, ukázky, DYI vychytávky vše vítáno:)
 
My máme výbavu v "dílně" co máme tak nějak v rámci stodoly. Není to sranda, 4 bagy, tři vozíky...není tam moc hnutí díky tomu. Říkala jsem si jak to dělají lidi v bytech. A celkově sportovní výbava zabere hafo místa, to jsou běžky s botami, kola, kempingová výbava, golfová výbava...
 
Mám celoročně pronajatý prostor v "Caddy roomu" na mém domovském hřišti, kam to mám z domova 3 km. :up:
 
Ahoj, no prece normalne v garazi :)
4 bagy, 4 vozejky :D
 
Pres "sezonu" jsem to mel stale v kufru v aute, ktere stoji v garazi. Takze zadne vyrazene vykyvy teplot tam nehrozi. Minuly tyden jsem to prinesl domu, delal jsem ocistu holi a gripu, necham to uz v byte do jara. Vozik mam ve sklepe. Mam stesti, zy v byte mam dost mista:)
 
Nonstop x let v aute. Zadny problem jsem s tim nemel, krome pokazeni kremu na opalovani :)

Doma to skladuji vsude mozne, udelal jsem si na bagy mezeru vestavenymi skrinemi. Dale mam komore jeden bag poveseny u stropu.

Voziky ve sklepe, hlavni v aute. Nemam garaz a nosit to porad sem a tam by me asi jeblo.
 
Už 7 let na mrazu v dílně/ kontejneru (klidně i 10 pod nulou). To maj za to, jak blbě hrajou!
 
Rekonstrukcí bytu nám vznikla komora, tak to mají hole jasné. A tím, ze mám jen jeden bag a jeden vozík tak ji ani nenaplním celou, jako by se to povedlo některým z vás ;)
 
Už 7 let na mrazu v dílně/ kontejneru (klidně i 10 pod nulou). To maj za to, jak blbě hrajou!
Źe by to varování před skladováním s výkyvy teplot do mínusů a plusů atd byl jen planý poplach? Asi nějaká developerská lobby, aby golfisti místo skladování holí v autě nebo dílně kupovali o místnost větší byty a domy:)
 
Źe by to varování před skladováním s výkyvy teplot do mínusů a plusů atd byl jen planý poplach? Asi nějaká developerská lobby, aby golfisti místo skladování holí v autě nebo dílně kupovali o místnost větší byty a domy:)

Minimalně u Big Berthy z roku 2008 to bez problémů funguje:)
 
Koupit 150+ jemny smirgl na gripy a pohoda. :)
Co gripy nici je velke teplo/slunce.
 
Koupit 150+ jemny smirgl na gripy a pohoda. :)
Co gripy nici je velke teplo/slunce.

Přes léto je v tom kontejneru i 50 stupňů a furt dobrý...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom