Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Síť na zahradu

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Neválí se někomu doma přebytečná drivingová síť, použitelná na zahradě? Nabízím ji nový domov a spoustu ran míčkem. Díky za nabídky.
 
Měl jsem takovej ten stan. Nebylo to špatný až na pár maličkostí.
1) Nejsou až tak veliký, takže se mi relativně často dostal míček mimo. Pokud sousedíš s lesem bez houbařů, tak asi dobrý, ale jinak ??? :eek:
2) Nechtěl jsem ho nechávat stále rozbalenej na zahradě. Může ho vzít vítr nebo bezdomovec a nepůsobí ani bůbvíjak esteticky. Furt ho skládat mě po čase dost začlo nebavit a při posledním skládání se mi povedlo zlomit jeden z těch prutů, co z tej sítě dělají stan...

Vyřešil jsem to tak, že jsem si pořídil originál golfovou síť (na http://www.dobes-site.cz/katalog/site-na-golf.html ) , nějaký karabinky, ocelový lanko a mam jí jako závěs. Nechal jsem si vyrobit rozměr 4x6m ale mám jí níž než ty 4m, takže jí prověsím směrem k sobě, zafixuju stanovýma kolíkama a míčky se mi tím pádem i trochu vracej. Je mnohem vyšší než stan a tím pádem i bezpečnější . Přesto už se mi jí jednou povedlo přepálit (to jsem asi ale byl jenom moc rozdivočelej :p).
 
To je dobry napad, zauvazuju nad tim, prenaset to stejne moc nebudu a uklizet se mi to nechce. Mas pro inspiraci obr? A sit si vybral tu transparentni?
 
Ahoj, ja jsem kupoval u www.kvrezac.cz polyamidovou o sile snurky 1,2mm a oka 2,5x2,5cm. Mám ji sice doma na simulatoru, ale tvrdili mi, ze je lepsi nez z polyethylenu. Ven bych osobne koupil tu zelenou, kvuli uspineni
 
Upraveno moderátorem:
To je dobry napad, zauvazuju nad tim, prenaset to stejne moc nebudu a uklizet se mi to nechce. Mas pro inspiraci obr? A sit si vybral tu transparentni?
Tu tmavozelenou 1,1mm. Řežu do ní, co se do ní vejde a je furt jak panna ;). Nevím jestli je lepší poly -amid nebo -ethylen, ale nemám ránu jako DJ :(, tak to neřeším.:)
 
To je dobry napad, zauvazuju nad tim, prenaset to stejne moc nebudu a uklizet se mi to nechce. Mas pro inspiraci obr? A sit si vybral tu transparentni?
Jo a obrázek pošlu ... mám sice trošku děravou hlavu, ale snad to udržím
 
Já jsem kupoval cca 4 x 4 metry a s dopravou to vyslo pod dva tisíce. Bylo to i docela rychlé, ale platilo se předem
 
Tak jsem kecal, našel jsem objednávku a taky mám polyamidovou :
Ochranná síť 4 x 6 m PAD 20/2,1 mm cena 2.928,- Kč
Karabina FE zinkovaná 15 ks á 5,8 Kč/ks cena 87,- Kč
Lanko 2 mm 8 m cena á 4,- Kč/m cena 32,- Kč
Lanosvorka 2 ks á 2,70 Kč/ks cena 5,40 Kč
Poštovné a balné 160,- Kč
Všechny uvedené ceny jsou bez DPH 21%
Po obvodu je navlečena silná PAD šňůra, která síť ukončáuje, zpevňuje a pomocí které je možné síť uchytit. V rozích zůstávají 0,5 m dlouhé „fousy“ na uvázání.
 
Měl jsem takovej ten stan. Nebylo to špatný až na pár maličkostí.
1) Nejsou až tak veliký, takže se mi relativně často dostal míček mimo. Pokud sousedíš s lesem bez houbařů, tak asi dobrý, ale jinak ??? :eek:
2) Nechtěl jsem ho nechávat stále rozbalenej na zahradě. Může ho vzít vítr nebo bezdomovec a nepůsobí ani bůbvíjak esteticky. Furt ho skládat mě po čase dost začlo nebavit a při posledním skládání se mi povedlo zlomit jeden z těch prutů, co z tej sítě dělají stan...

Vyřešil jsem to tak, že jsem si pořídil originál golfovou síť (na http://www.dobes-site.cz/katalog/site-na-golf.html ) , nějaký karabinky, ocelový lanko a mam jí jako závěs. Nechal jsem si vyrobit rozměr 4x6m ale mám jí níž než ty 4m, takže jí prověsím směrem k sobě, zafixuju stanovýma kolíkama a míčky se mi tím pádem i trochu vracej. Je mnohem vyšší než stan a tím pádem i bezpečnější . Přesto už se mi jí jednou povedlo přepálit (to jsem asi ale byl jenom moc rozdivočelej :p).

Všude na hřišti máme sítě od Dobeše, na některých místech i 6 let a mohu jen doporučit!
 
Ok, kouknu po tom. Přesunul jsem téma z inzerce do Tréninkové zóny, kupovat stan tedy nebudu, přemluvili jste mě. :)

Tak jsem kecal, našel jsem objednávku a taky mám polyamidovou :
Ochranná síť 4 x 6 m PAD 20/2,1 mm cena 2.928,- Kč
Karabina FE zinkovaná 15 ks á 5,8 Kč/ks cena 87,- Kč
Lanko 2 mm 8 m cena á 4,- Kč/m cena 32,- Kč
Lanosvorka 2 ks á 2,70 Kč/ks cena 5,40 Kč
Poštovné a balné 160,- Kč
Všechny uvedené ceny jsou bez DPH 21%
Po obvodu je navlečena silná PAD šňůra, která síť ukončáuje, zpevňuje a pomocí které je možné síť uchytit. V rozích zůstávají 0,5 m dlouhé „fousy“ na uvázání.

Tu ukončovací šňůru dodávají také? A jsem zvědav na fotky.
 
Obvodová šňůra je automaticky součástí sítě. Fotky udělám dnes, včera chcalo.
 
Ahoj , ta skládací síť je na nic .. Možná ne všechny typy, ale tu moji jsem rozbil za 3 týdny. Pak jsem koupil síť KV Řezáč , nechal si udělat kovové stojky(jdou vytahnout z protikusu, který je v zemi) udělal jsem kousek zámkové dlažby pod rohož a koupil drivingovou rohož .. Nejslabší místo byla síť , kterou jsem časem na několika místech prostřelil , tak jsem nejvíc zatezovane místo zdvojil a už je to dlouhodobě bez problémů.. Foceno teď v podvečer , tak je fotka tmavá, ale snad to trochu vidět jde:) Určitě mnohem lepší než skládací síť :)
 

Přílohy

  • IMG_0395.JPG
    IMG_0395.JPG
    118,3 KB · Zobrazení: 678
Ahoj , ta skládací síť je na nic .. Možná ne všechny typy, ale tu moji jsem rozbil za 3 týdny. Pak jsem koupil síť KV Řezáč , nechal si udělat kovové stojky(jdou vytahnout z protikusu, který je v zemi) udělal jsem kousek zámkové dlažby pod rohož a koupil drivingovou rohož .. Nejslabší místo byla síť , kterou jsem časem na několika místech prostřelil , tak jsem nejvíc zatezovane místo zdvojil a už je to dlouhodobě bez problémů.. Foceno teď v podvečer , tak je fotka tmavá, ale snad to trochu vidět jde:) Určitě mnohem lepší než skládací síť :)

To je moc pekne, to by slo. Vyska je cca 3metry, dle plotu? A ty vytahovaci tycky ze zeme - mysleno jako teleskop? Tri metry do zeme asi ne, nebo?
 
Ahoj , ta skládací síť je na nic .. Možná ne všechny typy, ale tu moji jsem rozbil za 3 týdny. Pak jsem koupil síť KV Řezáč , nechal si udělat kovové stojky(jdou vytahnout z protikusu, který je v zemi) udělal jsem kousek zámkové dlažby pod rohož a koupil drivingovou rohož .. Nejslabší místo byla síť , kterou jsem časem na několika místech prostřelil , tak jsem nejvíc zatezovane místo zdvojil a už je to dlouhodobě bez problémů.. Foceno teď v podvečer , tak je fotka tmavá, ale snad to trochu vidět jde:) Určitě mnohem lepší než skládací síť :)

Aniz bych to chtel jakkoli znevazovat, k cemu ti ten odpal na cca 3 m je? Chapu vznam chipingu na 5,10,15,20 m, chapu puttovaci green na zahrade, chapu bunker ale odpal na takovou vzdalenost? To by me bavilo asi minutu...
 
Ty protikusy mají asi 70cm ať jdou ze země vytáhnout ty dlouhé tyče na zimu a nebo když seču trávu ať v zemi zůstanou jen ty protikusy:)) do země to nejde zasouvat:))
 
Ty protikusy mají asi 70cm ať jdou ze země vytáhnout ty dlouhé tyče na zimu a nebo když seču trávu ať v zemi zůstanou jen ty protikusy:)) do země to nejde zasouvat:))

Jasne, chapu, holt rano a mizerna noc za mnou. Jeste jsem se nenastartoval. :)

Aniz bych to chtel jakkoli znevazovat, k cemu ti ten odpal na cca 3 m je? Chapu vznam chipingu na 5,10,15,20 m, chapu puttovaci green na zahrade, chapu bunker ale odpal na takovou vzdalenost? To by me bavilo asi minutu...

Trenovani rutiny? Mne to docela uklidnuje, beru to jako obdobu boxovaciho panaka. Mne bavi treba i hrabani listi. Proste neco u ceho se nemusi premyslet a drilovat. Jsem zastancem myslenky, kdyz proste neco udelam desettisickrat, tak se to projevit musi - telo si samo najde cestu...
 
Upraveno:
Aniz bych to chtel jakkoli znevazovat, k cemu ti ten odpal na cca 3 m je? Chapu vznam chipingu na 5,10,15,20 m, chapu puttovaci green na zahrade, chapu bunker ale odpal na takovou vzdalenost? To by me bavilo asi minutu...
Taky chodím raději na driving, ale toto je spis taková rychlovka - příklad - vracis se z práce za hodinu tma, tak si dam par ran do sítě... Jde o to ze to mas na zahradě a jsi u toho za minutu .. Jde na tom udělat hodně věci , hlídat si pomoci různých metod rovinu švihu (zevnitř, zvenku),pilovat kontakt s míčkem (míč / zem), tempo atd ... lepší 30 minut na zahradě nez nic když není čas na driving..
 
Martine Martine... Každej nebydlí ve prostřed golfového hřiště...:):):), chlapci nedejte se...

Mám něco trošku podobného v garáži, kvůli stropu max 5i, na takové to domácí žvýkání, když je hnusně, mi to stačí abych si zaplácal. Jelikož to mám na hřiště cca 10min tak to používám i místo drivingu na rozcvičení. A význam...? Žádný zázrak to není, ale vidím jestli to letělo jakžtakž středem, jestli jsem to narval do podložky nebo topnul. Je pravda že nevidíš jestli má ta rána nějaký ocas, ale jestli jsi to trefil pěkně ti hůl řekne.. Používám třetí rok a pořád mně to baví....:):):)
 
Martine Martine... Každej nebydlí ve prostřed golfového hřiště...:):):), chlapci nedejte se...

Věř nebo ne, ale např. loni jsem na tom hřišti, kam to mám 25 kroků hrál 10x :))
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom