Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Morava Šilheřovice (Golf Park Ostrava / Rothshild)

ptali jsme se na reciproci s Ropici a zatim nevi, jestli ji na pristi sezonu budou mit, takze "Ropicaku" se to primarne netyka, je to pro nove lidi....ale....cenove to zas tak uplna pecka neni, ta reklama je dost zavadejici....maji to pak v podminkach jako slevu 3000 Kc z hodnoty clenstvi nebo co.... chtela jsem muzi udelat radost, ale nakonec jsem se rozhodla do toho nejit, nemam rada nejasne ceny a dodatky malym pismem a tak :)
Kolega volal na reception a odpoved byla: do konce roku 2016 3000kc. V lednu dalsich 3000kc a do brezna zaplatit zbytek rocniho platku pro rok 2017, ktery neni presne stanoven. Takte usetrite 22000 vstupu.
 
e) Jednoroční členství – vznik členství na dobu jednoho běžného kalendářního roku . Členství lze získat úhradou 3 000,- Kč. Jednoroční člen má právo na benefity – 1 hry zcela zdarma a slevu na další hry ve výši 30%. Přihlášku k jejímu vyplnění a následnému předložení prezídiu klubu k projednání a schválení je možno získat
Není to nijaká bomba.
 
Naše rodinná Moravská tour nás zavedla poprvé v životě do Šilheřovic. Na recepci pohodové odbavení, využili jsme dopolední slevy 30%, která platí do 13:30. Na jedničce probíhá rekonstrukce kašny, bylo tam plno dělníků a byla celá označená jako půda v opravě. No, ale střílet drajvrem do lidí, abych si pak mohl dropnout, to se mi zdálo přitažené za vlasy, tak jsme se tam plácali jak mamlasové, abychom se dostali ke grýnu. Při přechodu na jamku #2 jsme konstatovali, že jestli budou všechny jamky jako #1, tak to asi nedohrajeme (kdo tam nebyl, druhá rána se hraje naslepo a člověk nemá jistotu, že flajt před ním už je dost daleko). Naštestí už zbytek hřiště vypadal normálně a viděli jsme, kam hrajeme. Jamky jsou naskládané hodně natěsno, dost nám vadila blízkost odpališť od grýnů. Je tu spousta doglegů, kdy nejkratší cesta je přes sousední fervej. Protože skoro celé hřiště je uschlé (ale byla to většinou suchá tráva, ne holiny), míčky hodně dobíhají.
Nedokáži si představit, jak to vypadá v plném turnajovém obsazení, to asi pořád někdo křičí FOR a stromy duní jak tam-tam. Když už jsem to naťuknul - STROMY. To jsou opravdu nádherné staré obrovské stromy, staré několik století. Kdyby celé hřiště bylo zelené, zvedlo by to zážitek zase ještě o kus výš.
Na závěr jsme otestovali místní restauraci a byli jsme nadšeni. Každý jsme si dali něco jiného a všechno bylo skvělé.
Vím, že to hřiště je od nás (od Prahy) hodně daleko, ale kdo bude mít cestu tím směrem, tomu doporučuju si tady zahrát.
šilheřovice.jpg
 
Šilheřovice jsem hrál poprvé a mám z toho velmi dobrý dojem!
Úvod mě sice vyděsil - nejdříve neznačený přechod od klubovny k prvnímu týčku. Pak
dlouhá a nepřehledná jednička a dvojka, mezitím celkem dlouhý přechod do prudkého kopce - ale zbytek byl fajn. S ohledem na všudypřítomné stromy není od věci být přesný a někde i dlouhý.
Na hřišti bylo pár mokrých míst, ale jinak kvalita hracích ploch vcelku dobrá.
Restauraci jsem nevyzkoušel, ale rekonstrukce "Palmenhousu" se povedla.
20200707_191542.jpg 20200707_191826.jpg 20200707_192033.jpg 20200707_191436.jpg 20200707_191414.jpg
 
Najde se někdo na pondělní hru od 11:40 nebo 11:50? Mám voucher 1+1 takže fee za polovic.

Edit Nalezeno - Další hra 27.7.
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom