Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Shot Vision - aplikace

Viděl sem to video včera ale nezaujalo mně to, už jen proto, že k tomu stojíš zády, takže se neustále chodíš dívat na display který musí být navíc naklopený pod dost nešikovným úhlem. Ani Rick to ve finále nedoporučil.

Bohužel nejen tohle ale i ostatní čistě low cost radary typu Swing Cadie, Garmin G80 nejsou moc spolehlivé a ty data moc neodpovídají realitě, což je při ceně 20-30x nižší než plnohodnotné radary celkem logické.

Taky sem o nákupu něčeho takového dlouho uvažoval ale nakonec jsme dospěl k názoru, že jsou to zatím vyhozené peníze, je potřeba počkat, až technologie zlevní a tyhle věci budou použitelnější.
 
Porovnání Shot Vision s Foresight GC Quad.
Závěr: Pro seriózní trénink zatím nepoužitelné.

 
Dneska jsem to zkoušel na zahradě .. 1 z 10 ran mi to vzalo .. a ještě hodnoty typu 145mph clubhead speed :-D (hrál jsem SW na vzdálenost 20m) .. asi to chce správnou výšku, světlo musí být za zády apod ...
 
zkousel jsem vcera, vcetne pro verze, se zarizenim iPhone 12 Pro s LiDarem, bralo to uplne nesmysly, 7kov kolem 130yds (normalne 180yds), hybrid kolem 160yds ( normalne 240yds), takze asi uplne k nicemu nebo jsem to take nenastavil spravne :(
 
Dobré recenze má PRGR https://practical-golf.com/prgr-launch-monitor-review/ hlavně rychlost švihu měří velmi dobře. Reálně o nákupu uvažuju.
Jednak nechápu, proč autor porovnává rychlost švihu se Skytrak, který tento parametr neměří, ale jen odhaduje.
Jinak ten PRGR má málo údajů. Pokud nemáš k dispozici ještě alespoň vertikální úhel startu míčku a jeho otáčky, tak nejsi schopen dobře odhadnout, proč máš takovou či onakou carry vzdálenost.
Za 200£ celkem drahá hračka.
 
Může to být dobré pro toho, kdo se chce zaměřit na rychlost švihu a mít to alespoň čím měřit. Je mi jasné, že carry ti z těch hraček co se prodávají do 15-20k nezměří pořádné ani jedna, na to je potřeba si připlatit.

Tuhle recenzi neber vážně, to byl první odkaz co sem našel, ani sem jí nečetl. Ale plno testů na youtube toto zařízení chválí a min pokud je tvůj cíl pracovat na rychlosti a mít něco v ruce, je tohle ideál. Nemůžeš čekat zázraky od "radaru" za 6000 Kč.
 
Může to být dobré pro toho, kdo se chce zaměřit na rychlost švihu a mít to alespoň čím měřit. Je mi jasné, že carry ti z těch hraček co se prodávají do 15-20k nezměří pořádné ani jedna, na to je potřeba si připlatit.

Tuhle recenzi neber vážně, to byl první odkaz co sem našel, ani sem jí nečetl. Ale plno testů na youtube toto zařízení chválí a min pokud je tvůj cíl pracovat na rychlosti a mít něco v ruce, je tohle ideál. Nemůžeš čekat zázraky od "radaru" za 6000 Kč.
ale konecne nejaky posun a nepotrebujes flightscope nebo trackman zacinajici na 10Keuro
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom