Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Shot Scope V3

Seppper

Guru fóra
Klub
Golf Club Beřovice
HI (HCP)
6,8
Tohle mě zaujalo, zabil bych tím dvě mouchy, zbavím se Garminu a Gamegolfu, tohle umí oboje. Hodně lákavé, cena akceptovatelná.
Navíc odpadne otravné pípání každé rány a nutnost hlídat nabití dvou zařízeních.
Vánoce 2020 se zdají vyřešené!

 
Tohle mě zaujalo, zabil bych tím dvě mouchy, zbavím se Garminu a Gamegolfu, tohle umí oboje. Hodně lákavé, cena akceptovatelná.
Navíc odpadne otravné pípání každé rány a nutnost hlídat nabití dvou zařízeních.
Vánoce 2020 se zdají vyřešené!

Cenu tam nevidím. Otázka je, jak budou zastoupena česká hřiště..
 
Zkusil sem pár CZ hřišť, Beřovice, Karlštejn a v databázi jsou, takže tam bude nejspíš většina.
 
Zaváděcí cena 210 €, hřiště si můžeš ověřit přímo na stránkách. Taky mě to teda zaujalo, ale jsou těžce vyprodané :D
 
Mě přišel mail z onlinegolf.co.uk
 

Přílohy

  • Screenshot_20200716-195625_Gmail.jpg
    Screenshot_20200716-195625_Gmail.jpg
    78,8 KB · Zobrazení: 440
To jsem zvědav, až to koupíš, co to bude umět a jak..
 
Tak aktuálně možná jen předobjednávka s dodáním okolo října, takže letos dotluču s Garminem.
Rozdali to mezi youtubery, ty je vychválili a mají vyprodáno :)
 
Tady je docela podrobná recenze=



nejdou tady objednat?
Zatím ne. Budou brát v srpnu předobjednávky. Jestli jsem to dobře pochopil.
 
Tak sem konečně jedny černé ulovil na ebay. Jinak nemají skladem nic kromě fialových a tu nechci.
Měl bych je stihnout ještě letos otestovat na hřišti, tak pak popíšu dojmy.
Na aukci nebo přímý nákup? A za kolik, pls? Ještě nemám vybráno co dostanu od Dědy KoronaMráze.;)
 
Buy now, stejná cena jako na ofiko webu, 209€ ale levnější pošta.
 
Jsem zvědavý na tvou recenzi,četl jsem si na golfspy a ti co jsi koupili V3 v předprodeji za 179usd pochvalovali výdrž ovšem nelíbilo se jim, že ne zcela správně počítají rány a čtou nesprávně hole. Možná to byla dětská soft nemoc první série , bylo tam dost aktualizací.
Snad to už doladily a budeš spokojený , díval jsem se na pásek s integrovaným snímačem , to asi bude taky možná slabina , už jsem se nedíval jak to bylo řešeno u V2.
Recenze byly 50/50 , takže ať ti slouží.
 
Ještě pár prvních postřehů, jsou velmi lehké, mají zajímavý nabíjecí kabel, takový klip, spárování s telefonem a aktualizace bez problémů, kromě Oaks Prague tam budou asi všechna hřiště. Jediná věc mě malinko vadí ale to bude o zvyku, byl se zvyklý mít hodinky na levé ruce ale dle návodu je nalevo hrající člověk musí nosit na pravé ruce, aby byli co nejblíže čipům které jsou v gripu a vše fungovalo jak má.
 
Otestováno na Líšnici, ta přesnost GPS vypadá hodně dobře, 100% ran přesně zachycených, z baterky ubylo za 3,5h tak 20%, zatím sem nadšen.
Hlavně to pohodlí narozdíl od gamegolfu, o nic se nestarám, vše se automaticky zaznamenává. Stažení dat bleskurychle do telefonu.

1605202143317.png
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom