Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Shot Scope V3

Luboši, když to porovnáš s GameGolfem (aktuálně vypadaj stránky +- funkčně :oops:), je tu krom většího množství statistik nějakej benefit??
 
Moc dekuju za detailní odpověď!👍
Ještě poslední dotaz: kde si je kupoval? V ČR je nabízí jen Webgolf a s nimi mám hrozné zkušenosti... A u koupě v zahraničí vnímám určité riziko při případné reklamaci...
Kupoval sem pres ebay, kamarád přímo přes oficiální web výrobce, v té době to bylo nedostatkove zboží a v CZ nebylo vůbec.
 
Luboši, když to porovnáš s GameGolfem (aktuálně vypadaj stránky +- funkčně :oops:), je tu krom většího množství statistik nějakej benefit??

Pro mě dva, nemusím nabíjet hodinky a gamegolf a pak behem hry nemusím pipat každou ranu, vse se děje automaticky. Ale pokud bych nebyl zvyklý na hodinky tak asi nemá smysl měnit za gamegolf. Takhle mam 2v1.
 
Taky po nich pokukuji už nějakou dobu. Viděl jsem nějaké recenze, kde je dost chválili a ve srovnávacích testech byly úspěšné.

Dají se koupit i za cenu pod 5.500 i s dopravou

 
Taky po nich pokukuji už nějakou dobu. Viděl jsem nějaké recenze, kde je dost chválili a ve srovnávacích testech byly úspěšné.

Dají se koupit i za cenu pod 5.500 i s dopravou

To je včetně daně a cla? Nějak se v tom ztrácím po Brexitu...
 
To je včetně daně a cla? Nějak se v tom ztrácím po Brexitu...
Ne, to je cena, kterou zaplatíš prodávajícímu. Je to britský výrobek, tak by jsi měl zaplatit jenom DPH - clo je nulové.
 
Zkoušel jsem si to hodit do košíku, ale vyplivlo mi to úplně jinou cenu. Nevím, co dělám blbě...

1617219926929.png
 
Minulé pondělí jsem si je objednal, v neděli přišly a dnes je otestoval - zatím jsem nadšený (dosud jsem používal Garminy).
Objednával jsem na:
Nyní jsou levnější o 30 eur (já platil 20) plus clo/daň, což za mě vyřešilo DHL za cca 1800 Kč...
 
Já dnes zkoušel manual putting namísto automatiky a musím říct, že pecka, hra v poli 100% správně a na greenu jen pár patů lehce jiná pozice a pár tyčí, jinak žádný další edit.
 
Já (asi omylem) nastavil paty manuálně a bylo to, jak píšeš.
Jen jsem při editaci hry (na mobilu) strávil dost času... nemáš fígl, aby hodinky zaznamenali hru přesně z toho místa, kde člověk odehrál?
Musel jsem pár odpalů přesouvat... možná proto, že jsem vytáhl hůl z bagu hned po předchozí ráně a spároval s hodinkami daleko od místa dalšího úderu?!?
 
Minulé pondělí jsem si je objednal, v neděli přišly a dnes je otestoval - zatím jsem nadšený (dosud jsem používal Garminy).
Objednával jsem na:
Nyní jsou levnější o 30 eur (já platil 20) plus clo/daň, což za mě vyřešilo DHL za cca 1800 Kč...
...platil jsem 208 eur... překlep...
 
Já (asi omylem) nastavil paty manuálně a bylo to, jak píšeš.
Jen jsem při editaci hry (na mobilu) strávil dost času... nemáš fígl, aby hodinky zaznamenali hru přesně z toho místa, kde člověk odehrál?
Musel jsem pár odpalů přesouvat... možná proto, že jsem vytáhl hůl z bagu hned po předchozí ráně a spároval s hodinkami daleko od místa dalšího úderu?!?

Základ je mít hodinky na ruce, která je výš na gripu ( u mě pravá ), pak stačí vzít hůl do ruky a už na displeji vidíš tag který to načetlo, pak už jen stačí zahrát, v poli mi to málokdy nevezme ránu, i menší chipy to detekuje spolehlivě. A co nedělej, tak neměň v editu odpaliště, to často totálně přesune rány z odpaliště.
Já dělám editaci na PC, tam je to pohodlnější.

Edit: ještě doporučuji, pokud si třeba neseš hůl z bagu někam na chip/put, nést je tak, aby si neoznačil hůl, možná proto ti pak neseděli ty pozice.
 
Taky s nimi už trochu exmerimentuju. Můžu poprosit @Seppper o rady?

1) lze nějak nastavit, poskedni ránu - ale tak, aby se mi vždy po 10 vteřinách zobrazení vzdálenosti nevypnula? A nemusel jsem zapínat funkci znovu?
2) včera jsem zkoušel na Hostivaři - je tam neaktuální hřiště, pořád jsem devítka. Napíšu jim o update. Ale dotaz - jak postupovat, když chci při hře vynechat Jamku? Až v PC po?
3) s mapami ještě jeden dotaz - lze si je někde prohlédnout, jestli jsou mapy aktuální? Na mobilu to nemohu nikde najít.
4) taky ti blbne diakritika v názvu hřišť? Místo háčků otazníky... Zlobí to pro vyhledávání hřišť.
5) u hřišť - na serveru je, že Čertovo Břemeno je zmapované. Ale v appce ho nevidím, resp musel jsem dát request. Dělám něco špatně?
6) vidíš nějaký pro sebe dlouhodobý přínos v manuálním zadávání patů? Je to přesné s ohledem na to, že je to jen GPS?

Jinak prozatím opatrná spokojenost. Co mi chybí oproti jiné aplikaci (nic zásadního), jsou rychlé přepočty příher na layup (docela jsem si na to zvykl) a potom schovávání po několika vteřinách měření předchozí rány (krokoměr) na jeden klik. Využívám především pri hledání nepresného míče z týčka.

Dík za pomoc
 
1) nejde, lze se jen podívat kolik měřila poslední rána ale po chvilce se vrátí zpět na hlavní obrazovku
2) minule sem vynechával 16. u nás a využil sem tlačítko "pick up" pak se jen posuneš na další jamku a jamka zůstane v app prázdná
3) podle mě ne, tady zbývá jen https://support.shotscope.com/hc/en...rse-map-needs-to-be-updated-what-should-I-do-
podle ohlasů ale podpora funguje rychle
4) taky, taky
5) nevidím ho ani na webu, asi bude potřeba přes podporu nechat zmapovat
6) mě automat dělal paseku, protože vyžaduje několik cvičných patů z místa kde budeš hrát, manuál mi vyhovuje víc, je tam i z důvodu, že někdo nemůže dát tag do gripu, v tomto modu není tag na patru potřeba, jen přidáváš postupně počet patů z místa odkud míček hraješ. Zkus si obě možnosti a uvidíš co Ti lépe vyhovuje.


Je to tak přesné, jak jen GPS může být, takže jsou tam samozřejmě rezervy ale když si dáš trošku práce s editem po hře, tak jsou ta data pak celkem odpovídající.
Případně zkus v menu zapnout GPS L1+L5 otázka je, jestli už je to dostupné. Já to zapnuté mám.

 
Nuda v práci, tak jsem zkoumal nějaké výstupy co mám z hodinek a vytáhl jsem si, jak se mi daří na jednotlivých jamkách v Beřovicích a kde podle statistiky "strokes gained" ztrácím nejvíce ran. Docela mě překvapilo, že některé jamky o kterých jsem si myslel, že jsou lehké, tak nejsou a naopak. Pro mě jamky kde nejméně teču jsou překvapivě 9. a 14. a naopak oblíbená 13. o které si myslím, že je jednoduchá, tak mi dává dlouhodobě zabrat. Největší průser je 5., to jsem čekal. Statistiky jsou porovnávány proti 0 HI. Na první devítce pak ztrácím 5,28 ran a na druhé 3,79. Nejlepší výsledek letos zatím 83.

1652704373244.png


Pokud porovnám i svou hru proti 0 HI tak to vypadá takto:

Hra z odpaliště -1,37
Hra v poli -3,97
Krátká hra -2,67
Patování -0,25

Hra železem je asi momentálně moje největší slabina, málo trefených greenů, kolísají vzdálenosti, je co zlepšovat. Další na řadě je chipování, tam je taky velký prostor ke zlepšení. Tady je pěkně vidět, jak většina ran do grýnu je krátká což v kombinaci s bídnou krátkou hrou končí špatně. Tady se nabízí jednoduché řešení - vzít o hůl víc :)

1652705858929.png

1652706001007.png



Nějaké další statistiky:

FIR - 37%
GIR - 28%
Up and down - 35%
Putts per GIR - 1,9
1 putt - 31%
2 putt - 60%
3 putt - 9%

1652706506166.png
 
Osobně nejvíc bojuju právě s příhrou do grýnu, kdy hraju dost často podle začátku grýnu a už úplně nezohledňuju velikost/délku grýnu a umístění vlajky. Plus moje ego, že to bude stačit zahrát holí xy, proč brát o hůl víc....
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom