Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Shot Scope V3

Jediná věc mě malinko vadí ale to bude o zvyku, byl se zvyklý mít hodinky na levé ruce ale dle návodu je nalevo hrající člověk musí nosit na pravé ruce, aby byli co nejblíže čipům které jsou v gripu a vše fungovalo jak má.
Lubo, jestli jsi nosil i Garminy na levý ruce (já si toho v Beřkách nevšiml), tak asi proto ti braly jen některý rány. 🤔 V návodu je, že je máš mít na "horní" ruce. Já je nosím (i normálně) na pravé a ještě mi nevynechaly ránu. Drobné čipy nepočítám.
 
Ještě pár prvních postřehů, jsou velmi lehké, mají zajímavý nabíjecí kabel, takový klip, spárování s telefonem a aktualizace bez problémů, kromě Oaks Prague tam budou asi všechna hřiště. Jediná věc mě malinko vadí ale to bude o zvyku, byl se zvyklý mít hodinky na levé ruce ale dle návodu je nalevo hrající člověk musí nosit na pravé ruce, aby byli co nejblíže čipům které jsou v gripu a vše fungovalo jak má.

Až bude chvilka, mohl by si juknout, jestli jde rozumně zadat hru dobře i na části hřiště? Rozuměj... když se hraje na 18tce první nebo druhá devítka, případně nějaký mix jamek? (např. když se v zimě hrají zkrácená hřiště) - jestli to pak nepočítá jako 18tku?
 
To umí i gamegolf hrát jen jednu z devítek, po první se mě to zeptalo, jestli chci pokračovat druhou nebo kolo ukončit, to samé bude když odehraješ třeba jen 6 jamek, prostě to kolo ukončíš dřív. Těžko říct, co to bude dělat když se bude hrát třeba vybraných 9 jamek z 18 ale pak ty statistiky stejně nebudou moc vypovídající, takže tyhle zimní režimy bych moc neřešil.
 
 
Zkušenosti po 5 odehraných kolech, zachytí 98% ran tak, jak má, občas uteče nějaký ten pat - dle zkušeností uživatelů, je třeba provést pár cvičných z místa odkud budete hrát, to já moc nedělám, takže proto asi některé občas chybí, rány z pole 100%.

Mínusy: pásek, často se mi rozepne, ten systém upínání není dobrý. Chybí možnost zápisu skóre, SS chce, aby ten systém vyžadoval min. zásahy ze strany hráče, což se daří, ale byl sem zvyklý netahat skorkarty a vše psát do hodinek, takže buď návrat ke kartě, nebo Garmin na druhou ruku :)

Baterka podle mě zvládne dvě svižnější 18, stažení dat rychlé a bezproblémové, editace v PC taky snadná. Dal bych tomu zatím tak 7 z 10.
Na denní nošení moc nejsou., tam se zůstal u Vivoactive.
 
Zkušenosti po 5 odehraných kolech, zachytí 98% ran tak, jak má, občas uteče nějaký ten pat - dle zkušeností uživatelů, je třeba provést pár cvičných z místa odkud budete hrát, to já moc nedělám, takže proto asi některé občas chybí, rány z pole 100%.
Takže (dle mé zkušenosti s S20 a F6) v podstatě stejná úspěšnost zachycení ran jako u Garmin ;)
 
Garmin sem taky zvažoval, přece jenom dva roky statistik sem nerad vyhodil ale hodinky + ty CT10 = sem na cca. 14,000 - 15,000 Kč?
 
Zkušenosti po 5 odehraných kolech, zachytí 98% ran tak, jak má, občas uteče nějaký ten pat - dle zkušeností uživatelů, je třeba provést pár cvičných z místa odkud budete hrát, to já moc nedělám, takže proto asi některé občas chybí, rány z pole 100%.

Mínusy: pásek, často se mi rozepne, ten systém upínání není dobrý. Chybí možnost zápisu skóre, SS chce, aby ten systém vyžadoval min. zásahy ze strany hráče, což se daří, ale byl sem zvyklý netahat skorkarty a vše psát do hodinek, takže buď návrat ke kartě, nebo Garmin na druhou ruku :)

Baterka podle mě zvládne dvě svižnější 18, stažení dat rychlé a bezproblémové, editace v PC taky snadná. Dal bych tomu zatím tak 7 z 10.
Na denní nošení moc nejsou., tam se zůstal u Vivoactive.

:up: Hmmmm, díky za info. Dává to nějakou informaci, že rána byla zaznamenaná? Po ráně např. vibrací? Je možné případně chybějící pat "dopsat" ještě v hodinkách, nebo ne (ta poznámka, že není možné zapsat skóre) - tzn. není je, nebo není to doplnit ještě v hodinkách? Příp. pak na mobilu? (na vícedenní výlety si notebook neberu vždy). Díky za sdílené zkušenosti!
 
Funguje to tak, že vezmeš hůl do ruky na hodinkách se ti ukáže co za hůl si vzal, např. D - driver, žádnou další akci to od tebe nevyžaduje.
Až dojdeš na green tak normálně patuješ, až dohraješ do jamky, označíš počet patů a zároveň to zaznamená přesnou pozici jamky - vše ukončeno tím, že se zobrazí nápis "recorded". Žádné skoré se nikam nepíše, vše probíhá automaticky, to je vlastně jediná chvíle, kdy hodinky po tobě něco chtějí aby, si u tyče zadal počet patů.

To mi tam právě chybí, Garmin mi průběžně říkal, kolik nad par sem, tady to hodinky neukážou.
 
Garmin sem taky zvažoval, přece jenom dva roky statistik sem nerad vyhodil ale hodinky + ty CT10 = sem na cca. 14,000 - 15,000 Kč?
Myslel jsem u Garmin úspěšnost zachycení ran bez snímačů. Max. doplnit na wedge a putter. Delší hole jsou jen s hodinkama úplně v pohodě.
Ale je to samozřejmě i otázka financí - kolik mohu (nebo chci) investovat.
 
Funguje to tak, že vezmeš hůl do ruky na hodinkách se ti ukáže co za hůl si vzal, např. D - driver, žádnou další akci to od tebe nevyžaduje.
Až dojdeš na green tak normálně patuješ, až dohraješ do jamky, označíš počet patů a zároveň to zaznamená přesnou pozici jamky - vše ukončeno tím, že se zobrazí nápis "recorded". Žádné skoré se nikam nepíše, vše probíhá automaticky, to je vlastně jediná chvíle, kdy hodinky po tobě něco chtějí aby, si u tyče zadal počet patů.

To mi tam právě chybí, Garmin mi průběžně říkal, kolik nad par sem, tady to hodinky neukážou.
Jo tak proto Míla vždycky šaškoval u jamky? A proto jsme za vámi šli Beřovice 3.45?
Jinak Míla se tvářil poněkud nenadšeně, když jsem se ho ptal, jak je s tím spokojen.
 
Brzdili jsme schválně, abychom Vás nasrali :) Otázka co od toho člověk vyžaduje, pokud mu stačí vzdálenosti a nepotřebuje detailní statistiku, je lepší volba Garmin, pokud chceš svojí hru víc analyzovat a máš cíl se zlepšovat, tohle ti poskytne hodně dat. Mě to vyhovuje, protože sem odboural nutnost mít dvě zařízení ( Gamegolf + hodinky ).

Chybí mi tam víceméně jen ten manuální zápis skóre. Ale hodně lidí po tom volá, takže je reálné, že to nějaký další update přinese.

Koukal sem na jeho nedělní hru a nehrál špatně, pokud se totiž přihlásíš k určitému hřišti, je možnost se podívat jak kdo hrál a i na jeho hru detailně.
Navíc se tam vedou žebříčky, longest drivy pro každou jamku atp. Zatím to v Beřovicích používáme tři.

Tady je kolo který tam nahrál Míla v neděli.

1606741395315.png
 
Nj, hrál pěkně. První devítku jsem hrál stejně, druhou o 12 ran hůř než on. Asi se vám to “nasrat mě” povedlo. Ale hlavně mám v pr....i záda a ke konci už to fakt nešlo :(
 
Brzdili jsme schválně, abychom Vás nasrali :) Otázka co od toho člověk vyžaduje, pokud mu stačí vzdálenosti a nepotřebuje detailní statistiku, je lepší volba Garmin, pokud chceš svojí hru víc analyzovat a máš cíl se zlepšovat, tohle ti poskytne hodně dat. Mě to vyhovuje, protože sem odboural nutnost mít dvě zařízení ( Gamegolf + hodinky ).

Chybí mi tam víceméně jen ten manuální zápis skóre. Ale hodně lidí po tom volá, takže je reálné, že to nějaký další update přinese.

Koukal sem na jeho nedělní hru a nehrál špatně, pokud se totiž přihlásíš k určitému hřišti, je možnost se podívat jak kdo hrál a i na jeho hru detailně.
Navíc se tam vedou žebříčky, longest drivy pro každou jamku atp. Zatím to v Beřovicích používáme tři.

Tady je kolo který tam nahrál Míla v neděli.

Zobrazit přílohu 15189
A jaké další statistiky to generuje?
 
Chlubí se cca. 100 statistikami, já to zatím ani neprošel vše, ale určitě super věc je, že díky tomu, že označíš přesnou polohu jamky, tak si schopen zjistit jak si vedeš při přiblížení, jak daleko končíš od tyče, jakou holí to sázíš nejblíž, po které ráně hraješ nejčastěji PAR, kterou holí máš nejvyšší procento trefených greenů. U krátké hry zase vidíš, která hůl končí jak daleko od tyče a kolik je pak potřeba ran na dohrání, u které je nevyšší % scrambling, takže časem při dostatku dat se ukáže kde hoříš a kde naopak záříš :) Patování to samé, měří délku jednotlivých patů, jaká je % úspěšnost z určité vzdálenosti, ukáže ti kolik za kolo bylo patovaných metrů které tam spadli.

Níže je pár obrázků jak to vypadá:

1606810204590.png

1606810238749.png

1606810286623.png

1606810330420.png

1606810399195.png

1606810451447.png
 
To maj Garminy dost podobny, ne? muzu si to taky fltrovat podle hole.
Samozrejme taky pokud si oznacis polohu jamky na hodinkach :).
 

Přílohy

  • 3C1E7B24-78A2-4E5E-B9FD-A5AAEB05AE5E.png
    3C1E7B24-78A2-4E5E-B9FD-A5AAEB05AE5E.png
    29,1 KB · Zobrazení: 219
  • 2B23EC8A-7221-44BA-93E6-D4A9B51D8A34.png
    2B23EC8A-7221-44BA-93E6-D4A9B51D8A34.png
    63,4 KB · Zobrazení: 214
@Seppper Máš prosím nějaké další zkušenosti s těmito hodinkami?
Vážně u nich uvažuju... oproti Garminu, co mám nyní, mi přijde, že poskytují výrazně více statistik...
 
Garmin sem měl předtím taky, takže můžu porovnat.
V3 jsou na tracking lepší díky čipům v každé holi, to můžeš mít i u Garminu ale draze za to zaplatíš.
Celý je to vymyšlený, tak aby ses o nic nemusel starat, jediné místo kde to vyžaduje tvou akci, je po dohrání jamky na greenu označit pozici vlajky.
Co se statistik týče tam lze sledovat prakticky cokoli tě napadne, včetně patování, díky tomu, že systém ví kde byla jamka přesně navrtaná, tak počítá i zapatované metry.

Níže pár věcí které lze sledovat, něco už sem dával výše.
Jako mínus vidím nemožnost zadávat skoré a tím i průběžně vědět, jak si vedu, tady je potřeba se vrátit ke kartě, případně si to někam psát ale to je prostě jejich filozofie, aby to bylo plně automatické.
Poslední update přidal strokes gained, zatím jen vs PRO tuším ale i tak si můžeš udělat přestavu, kde ztrácíš nejvíc.
Mezi plusy: snadné na ovládání, rychlé stažení dat přes mobilní aplikaci, dobrá výdrž baterie, 2x18 by měli dát, super čitelnost i na slunci, vypadá trochu jako Apple watch :), rozhodně cena, okolo 6 000 Kč, lidi chváli jejich podporu pokud je nějaký problém vše rychle řeší.

1616328681870.png

1616328755561.png

1616328802123.png
 
Moc dekuju za detailní odpověď!👍
Ještě poslední dotaz: kde si je kupoval? V ČR je nabízí jen Webgolf a s nimi mám hrozné zkušenosti... A u koupě v zahraničí vnímám určité riziko při případné reklamaci...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom