Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Shanim golfovy set

Radim

Člen fóra
Ahoj rad bych listopad-prosinec koupil komplet set ptam se do predu abych mel cas se podivat informovat rozmyslet se kdyby někdo prodával nebo věděl že po sezoně bude prodávat sháním set pro pravaka nejlépe prodlouzeny cena okolo 10 000kc (Alespoň driver,hybrid,železa 5-S putter bag) předem děkuji za odpovědi popř. nabídky
 
Ahoj, prodloužený set se většinou shání obtížně, neb si to lidé nechávají vyrobit "přesně na míru" a nemění to každý rok. Také by bylo vhodné, aby jsi trošku popsal svou výkonnost, protože pokud jsi začátečník, tak nemá smysl kupovat hole určené pro nižší hcp(ty by Ti nejspíše uškodily) a naopak, pokud již máš určitou úroveň, tak nepotřebuješ hole určené pro golfové začátky.
 
Jsem začátečník hraju prvním rokem pokud bych nesehnal prodloužené budu si muset zvyknout na klasickou délku nebo koupit nové
 
Jsem začátečník hraju prvním rokem pokud bych nesehnal prodloužené budu si muset zvyknout na klasickou délku nebo koupit nové
Momentálně disponuji dvěma kompletními sety želez pro začátečníky a mírně pokročilé golfisty od WILSON STAFF a RAM. Od ostatních věcí mám vždy také něco = napiš mi do soukromé zprávy telefon a já se Ti pak ozvu a třeba něco vymyslíme :) .
 
Tak já se připojím. Pro syna bych také koupila nějaký set, ale jen železa. Klasická délka. Něco zachovalého.
 
Ahoj mám kompletní sety želez určené pro začátečníky a mírně pokročilé značek : WILSON STAFF ve složení 5 + 6 + 7 + 8 +9 + P + S stav velice pěkný . Dále set značky RAM ve složení 5 + 6 + 7 + 8 + 9 + P stav slušný(ale ty Wilsony jsou lepší :)). Ceny : WILSON - 3.500,-Kč RAM : 2.500,-Kč . Členům 19.jamky bych to asi poskytl o 500,-Kč levněji - ale pokud by nechtěli, není to podmínkou :D :p
 
Ahoj mám kompletní sety želez určené pro začátečníky a mírně pokročilé značek : WILSON STAFF ve složení 5 + 6 + 7 + 8 +9 + P + S stav velice pěkný . Dále set značky RAM ve složení 5 + 6 + 7 + 8 + 9 + P stav slušný(ale ty Wilsony jsou lepší :)). Ceny : WILSON - 3.500,-Kč RAM : 2.500,-Kč . Členům 19.jamky bych to asi poskytl o 500,-Kč levněji - ale pokud by nechtěli, není to podmínkou :D :p
Ahoj sháním komplet set tak abych nemusel už nic dokupovat ale děkuji za nabídku
 
Jestli ti můžu poradit tak děláš velkou chybu, v kompletním setu nekoupíš co ti sedí..
 
Ahoj sháním komplet set tak abych nemusel už nic dokupovat ale děkuji za nabídku
Jak píše @karlos , když jsem sháněla set pro sebe (nebo kluky), každý mi doporučoval koupit jen set želez a dřeva dokoupit zvlášť, neboť dřeva ze setů bývají nic moc. Taky mi přišlo lepší koupit rovnou celý set, ale dala jsem na rady a mám koupený zvlášť set želez a zvlášť a postupně dokupovaná dřeva.
 
Na tohle téma už tady proběhlo pár diskuzí, zkus pohledat, jedno je ale celkem jasné, jestli se tomu chceš věnovat tak si kup kvalitní věci klidně z druhé ruky, jestli budeš hrát 5x za rok kup si co chceš, celý set no name za 4k..
 
Momentálně disponuji dvěma kompletními sety želez pro začátečníky a mírně pokročilé golfisty od WILSON STAFF a RAM. Od ostatních věcí mám vždy také něco = napiš mi do soukromé zprávy telefon a já se Ti pak ozvu a třeba něco vymyslíme :) .
Ahoj l
Jestli ti můžu poradit tak děláš velkou chybu, v kompletním setu nekoupíš co ti sedí..
Hole na míru bych řešil až se naučím aspoň trochu hrát věřím že ještě.nejake zničim tak nechci ničit drahé
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom