Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Sháním golfový bag

Radim

Člen fóra
Ahoj sháním golfovy bag nejlépe ten na přiloženém foto ale klidně nabizejte i jiné rovnou posílejte foto děkuji
 

Přílohy

  • Screenshot_20191117-185138_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20191117-185138_Samsung Internet.jpg
    52,2 KB · Zobrazení: 376

Zdravím, mám dotaz jakou máte zkušenost s nákupem přes tento případně jiný zahraniční server? Třeba https://www.golfonline.co.uk/ ? Zatím jsem podobný nákup nerealizoval ,tak bych nějaké info uvítal :) předem díky
 
Na Clubhousegolf.co.uk kupuji pravidelně, při nákupu nad 100£ doprava do ČR zdarma. Zboží vždy do týdne doma.
Komunikace ohledně objednávky a jejího odeslání vždy na jedničku vč. možnosti sledování zásilky na cestě domů.
 
Na Clubhousegolf.co.uk kupuji pravidelně, při nákupu nad 100£ doprava do ČR zdarma. Zboží vždy do týdne doma.

Ahoj díky, už jsem našel i starší vlákna, kde jste řešili i obj pro více lidí :) jinak platba, jestli jsem koukal dobře je online kartou, že?
 
S golfonline mám podobnou zkušenost, naposledy jsem tam kupoval elektrický vozík powakaddy. Doručení do týdne.
 
Ahoj díky, už jsem našel i starší vlákna, kde jste řešili i obj pro více lidí :) jinak platba, jestli jsem koukal dobře je online kartou, že?
Ano.
 
Na Clubhousegolf.co.uk kupuji pravidelně, při nákupu nad 100£ doprava do ČR zdarma. Zboží vždy do týdne doma.
Komunikace ohledně objednávky a jejího odeslání vždy na jedničku vč. možnosti sledování zásilky na cestě domů.

Ahoj ještě takový skromný dotaz, jak je to s DPH, když kupuji na fyzickou osobu? Bude následně dopočítáno? Nebo jak toto funguje? Ještě jsem přes zahraniční weby nic neřešil, tak pořádně nevím. V podstatě mi jde o to, zda-li se tímto daná cena za kterou zboží kupuji nenavýší :)
 
Je to zatím stále v rámci EU, takže platíš ceny které tam vidíš, žádne clo ani DPH navíc.
 
Je to zatím stále v rámci EU, takže platíš ceny které tam vidíš, žádne clo ani DPH navíc.

Super, díky moc nebyl jsem si právě jistý :)
 
Ahoj ještě takový skromný dotaz, jak je to s DPH, když kupuji na fyzickou osobu? Bude následně dopočítáno? Nebo jak toto funguje? Ještě jsem přes zahraniční weby nic neřešil, tak pořádně nevím. V podstatě mi jde o to, zda-li se tímto daná cena za kterou zboží kupuji nenavýší :)
v ramci eu, je to jedno, nic neplatis. Nekdy je problem, ze muzou to posilat z nejakeho duvodu ze skladu mimo eu.
ale tady to snad nehrozi
 
ještě jsem našla tuhle značku
 
Rekl bych, ze bagy BENNINGTON CARTBAG DRY QO 9 jsou trosku lepsi, a ostatni hole nebudou rachotit

Zobrazit přílohu 9358
Zobrazit přílohu 9359
děkuji za super tip:up: prolezla jsem web a ztrácím se... od této firmy bych chtěla nepromokavý, 9 dílný ale hlavně co NEJLEHČÍ bag - můžeš mi, prosím, pomoci najít stránku, kde je jejich výběr? přeci jen by se mi líbilo víc dámské provedení
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom