Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Sever Moravy - 9.9. a 10.9. (Ostravice/Čeladná)

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
S @mkopcak jedu navštívit severomoravská hřiště, kdyby se někdo chtěl přidat, přidejte se. Jinak se vzájemně zabijeme... potřebuju, aby se mému patování smál i někdo jiný, než jenom on.

Naše TT jsou:

Čeladná Old Course: neděle 9.9. v 15:00 (jdeme po místním turnaji)
Ostravice: pondělí 10.9. v 10:00

Co například @Francovka? :)
 
Upraveno:
Bohužel, budu tam tento víkend a rád bych v pondělí ráno stihl Ostravici.....POkud to zvládnu, dám vědět v jakém top stavu je....
 
Bohužel, budu tam tento víkend a rád bych v pondělí ráno stihl Ostravici.....POkud to zvládnu, dám vědět v jakém top stavu je....

@requo by potřeboval greeny zryté do tvaru spirálovitých ulit končících v jamce...tzn. pokud tam tohle nebude, zkus je na recepci poprosit, případně sám zrealizovat. Jinak skutečně hrozí, že na severu Moravy umřu smíchy...
 
Upraveno moderátorem:
budu se snažit natrasovat cestu do jamky, jen neručím, že ji za ten týden nepřevrtají :cool:
 
S @mkopcak jedu navštívit severomoravská hřiště, kdyby se někdo chtěl přidat, přidejte se. Jinak se vzájemně zabijeme... potřebuju, aby se mému patování smál i někdo jiný, než jenom on.

Naše TT jsou:

Čeladná Old Course: neděle 9.9. v 15:00 (jdeme po místním turnaji)
Ostravice: pondělí 10.9. v 10:00

Co například @Francovka? :)
To je náhodička, já jsem služebně poblíž od 5. do 7.9. a chtěl jsem si vzít hokejky a zůstat v tom moravském kraji do neděle. Do pondělí už se mi ale nechce. V úvodu píšeš že jste tam 8.-.9.9. Jak to teda je? Mě by se líbilo jít pá,so, ne.
 
To je náhodička, já jsem služebně poblíž od 5. do 7.9. a chtěl jsem si vzít hokejky a zůstat v tom moravském kraji do neděle. Do pondělí už se mi ale nechce. V úvodu píšeš že jste tam 8.-.9.9. Jak to teda je? Mě by se líbilo jít pá,so, ne.

Titulek upraven. TeeTime jsou na neděli a na pondeli. V sobotu budeme na cestě z Horehled.
 
Nedělejte hérečky a pojeďte už v pátek.
 
Nedělejte hérečky a pojeďte už v pátek.

V pátek hrajeme turnaj v Hořehledech...
 
S @mkopcak jedu navštívit severomoravská hřiště, kdyby se někdo chtěl přidat, přidejte se. Jinak se vzájemně zabijeme... potřebuju, aby se mému patování smál i někdo jiný, než jenom on.

Naše TT jsou:

Čeladná Old Course: neděle 9.9. v 15:00 (jdeme po místním turnaji)
Ostravice: pondělí 10.9. v 10:00

Co například @Francovka? :)
Pondělí beru. Hřiště je v TOP stavu:up:Na víkend hlásí déšť. Zítra tam mám služební jednání, tak to osobně zkontroluji.
 
Pondělí beru. Hřiště je v TOP stavu:up:Na víkend hlásí déšť. Zítra tam mám služební jednání, tak to osobně zkontroluji.

Mám ti tedy rezervovat flek?
 
Tak jsem vám to dneska natrasoval a na grýnech uválel cestičky do jamky. Teda je to na pozice 4, tak snad vám to do příští ho týdne nezmění .....:p
 
A nevezmete to zpět nějak přes východ Čech nebo třeba aspoň Vysočinu (Hamry, Svratka...) nebo Osyčina...doufat, že vás uvidím na našich vyprahlých Vrších si vůbec netroufám;)
 
S @mkopcak jedu navštívit severomoravská hřiště, kdyby se někdo chtěl přidat, přidejte se. Jinak se vzájemně zabijeme... potřebuju, aby se mému patování smál i někdo jiný, než jenom on.

Naše TT jsou:

Čeladná Old Course: neděle 9.9. v 15:00 (jdeme po místním turnaji)
Ostravice: pondělí 10.9. v 10:00

Co například @Francovka? :)

Ostravice mě láká. Do pátku dám vědět....uvidíme jak v práci. Ty woe Morava a stejně to mám skoro 200km:rolleyes:
 
A nevezmete to zpět nějak přes východ Čech nebo třeba aspoň Vysočinu (Hamry, Svratka...) nebo Osyčina...doufat, že vás uvidím na našich vyprahlých Vrších si vůbec netroufám;)

Teoreticky dame Svratku v sobotu, ale to se rozhodneme asi az rano nebo pri ceste...
 
Teoreticky dame Svratku v sobotu, ale to se rozhodneme asi az rano nebo pri ceste...
Tak to je právě blbě...8.9. je u nás na hřišti turnaj Dětské tour a přislíbila jsem pomoc a součinnost:cry: Svratku bych si s vámi moc ráda zahrála.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom