Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Set Wilson HDX

Ahoj,
nemáte nějaké zkušenosti s tímto setem od Wilsonu?
Je to pouzitelny zacatecnicky set.
Kazdopadne koupe noveho je vzdy s otaznikem neb za podobne penize koupis lepsi pouzite.
 
Ahoj, s tímto setem konkrétně ne, ale jinýho Wilsona jsem si kdysi pořídil
1) Wilsony pro začátek jsou dobrý, já jsem s nima došel na uroveň cca HCP30 a kamarád s nima hraje do teď i na urovni HCP18

2) Bohužel maj i nevýhody - nic moc Driver a Dřevo s shaftem pro nějakýho průměrnýho hráče. Jakmile půjdeš trochu nahoru začne ti to vadit

3) Pro začátek je to hodně holí. Ve výsledku stejně si oblíbíš 3 hole se kterými odehraješ všechno :) věř mi, ikdyž jsem si pořídil lepší hole tak stejně hraju 3H, i7, i9 pak PW,SW a putter :)

4) rozhodně nejlepší je zajít si i na ten nejzákladnější Fitting za 1000,- a nechat si poradit od oborníka, kterému prošli desítky hráčů, než prolézat internet a číst si názory tisíců ;-)

5) co je asi největší nevýhodou, jakmile tě to začne bavit a budeš chtět lepší hole, tak tohohle setu se na bazarech jentak lehce nezbavíš ..

Takže já kdybych znova začínal, zajdu si třeba do nějakého obchodu typu GolfArts, Golfprofi apod .. vyzkouším si nějaké jejich hole, abych měl představu a bud si rovnou tam nechám udělat fitting nebo pujdu třeba Golfgear a tam si nechám přeměřit co je pro mne vhodné.
 
Ahoj, Tomáš už to víceméně shrnul.

Já bych to doplnil jen tí,. že pokud už jsi se rozhodl, že se budeš golfu alespoň nějakým způsobem věnovat, taky bych vůbec podobný set pro začátečníky nepořizoval. Kvalita je slabá a za rok, maximálně za dva to můžeš zahodit. Na začátek stačí set želez, putter a jedna wedge do písku. Tak je lepší je koupit na míru a kvalitní a vydrží ti to 3-5 let podle toho jak se budeš zlepšovat. Dá se to opatřit za 10-15 tis i s bagem. Driver, dřeva a hybrid můžeš doplňovat postupně později.

Začátečnická sada jako je tenhle Wilson je pro lidi, kteří neví jestli se tomu budou vůbec věnovat nebo "věčné" začátečníky co jsou hrát tak 5x do roka.
 
Jsem rád že jsi to pochopil, některé diskuse o podobných setech jsou téměř nekonečné..:)
 
Jen dodam, ze pokud na ten set narazis jako ojety za rozumne penize (<1/3 ceny noveho), tak si ho klidne na zacatek kup... neb ho za stejne nasledne prodas. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom