Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Sekání v průběhu turnaje

doktordee

Guru fóra
Určitě jste to sami zažili - v průběhu turnaje kolem vás, a vůbec mezi flighty, řádí údržba a seká a seká... Většinu jsou velmi ohleduplní a před úderem zastaví. Nicméně otázka zní - je to v pořádku? Za mě ne. V podstatě hráči před sekačkou a po sekačce hrají "jiné" hřiště. [emoji848]
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Pokud to není sekání “jednou za měsíc”, ale pravidelné(např. ferveje obden a rafy 2xtýdně), tak by ten rozdíl “před” a “po” sekání neměl být tak velký, aby se to na naší amatérské hře nějak projevilo. Myslím samozřejmě ferveje a rafy. Na grýnech už by to vliv asi mělo.
Ale máš pravdu, že to nejspíš v pořádku není.
 
Nepamatuji si, že bych někdy v průběhu turnajové hry potkal sekačku. Vždy jedou minimálně před prvním flajtem, v naprosté většině případů je vůbec nevidím.
 
Chlapi no tak... že jste to neviděli ještě neznamená, že se to neděje! Co je tohle za konstruktivní reakce? [emoji848] mně se to stalo ve středu na Ostravici. A nebylo to poprvé, co jsem to zažil. My na týčku, kolem nás a před námi sekačky. Podél fw v rafu a podobně. Čerstvě posekaný raf je celkem velký rozdíl. Pokud do něj zahrajete.
 
Chlapi no tak... že jste to neviděli ještě neznamená, že se to neděje! Co je tohle za konstruktivní reakce? [emoji848] mně se to stalo ve středu na Ostravici. A nebylo to poprvé, co jsem to zažil. My na týčku, kolem nás a před námi sekačky. Podél fw v rafu a podobně. Čerstvě posekaný raf je celkem velký rozdíl. Pokud do něj zahrajete.

Ty voe i my v Horehledech vime, ze pri turnaji se neseka!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom