Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Scorekarta

1. cely sloupec na fairwaye a na GIR vzdy ( dnes jich teda moc nebylo ) 
2. vzdalenost do greenu pisu proto, ze z toho poznam, z jakych vzdalenosti netrefuju green
3. pin pisu vpredu, uprostred, vzadu, podle tecky
 
JanKostal: To je moc pekny system. A tohle všechno potom pravidelně přepisuješ do aplikace? By se hůl z odpaliště mohla psát do sloupce time. :) Co znamená ve fairway vlnovka?
 
vlnovka je na parech 3, kde se fairway nepocita
 
JanKostalCZE řekl:
1. cely sloupec na fairwaye a na GIR vzdy ( dnes jich teda moc nebylo ) 
2. vzdalenost do greenu pisu proto, ze z toho poznam, z jakych vzdalenosti netrefuju green
3. pin pisu vpredu, uprostred, vzadu, podle tecky
Ad 2, 3) chapu a dobrej napad. 
Ad 1) me prave napada, ze na toto staci nejaka easy znacka (tecka...), nemusim tim zabrat cely sloupecek na binarni hodnotu. :) 

Jinak z tohoto nyni krasne vidim, ze problemy sky-high-HCPs jsou uplne jinde nez single a scratch hracu. :)
 
problem vsech hracu je stejny, kazdy si mysli, ze potrebuje moc uderu na dostani micku do jamky :D 
moc je relativni pro kazdy hcp :D
 
Az na to, ze sloupecek GIR je pro zoufalce jako ja zbytecny. Zatim hraji temer Par-free/GIR-free golf. :D
 
ekonomicka otazka pro Martina: kolik stoji tisk jedne skorky?? nemyslim kdybys chtel vytisknout jednu, ale kdybys vydelil cenu poctem kolik nechavas delat.
premyslel jsem nad skorkou z Horehled. ma 4 casti, zaplati ta jedna reklama navic to, ze je to vetsi nez A4?? ma to na to vubec vliv?? pokrejou naklady reklamy??
 
Nová edice v procesu tvorby, vidí někdo nějaký obsahový nedostatek na naší nové scorekartě?:)

Snímek obrazovky 2017-12-01 v 15.22.08.png
Snímek obrazovky 2017-12-01 v 15.22.26.png
 
Chválím čísla na recepci a maršála! To tam dřív nebylo! :))

Jinak blbej dotaz, proč u jedničky je čas 0:12?
 
Chválím čísla na recepci a maršála! To tam dřív nebylo! :))

Jinak blbej dotaz, proč u jedničky je čas 0:12?

A kolik by sis představoval?
 
ekonomicka otazka pro Martina: kolik stoji tisk jedne skorky?? nemyslim kdybys chtel vytisknout jednu, ale kdybys vydelil cenu poctem kolik nechavas delat.
premyslel jsem nad skorkou z Horehled. ma 4 casti, zaplati ta jedna reklama navic to, ze je to vetsi nez A4?? ma to na to vubec vliv?? pokrejou naklady reklamy??

Heh promin Honzo, tenhle dotaz mne nejak minul. V podstate to mam tak, ze umisteni reklam na scorekartu mi pokryje jejich tisk, jedna mne vychazi zhruba na 3 Kč. Asi bychom dokázali formát zmenšit, jenže už je vyrobena raznice a nová by stála další peníze, takže je to v podstatě jedno:).
 
No, čekal bych, že za 12 minut mám být už na odpališti jamky č. 2. :) Ale jo, chápu.
 
No, čekal bych, že za 12 minut mám být už na odpališti jamky č. 2. :) Ale jo, chápu.
NO já právě ne. Až do dnes jsem žil v představě, že všechny časy, které jsem kdy viděl znamenaly jakou prodlevu bych měl mít od prvního tee na to aktuální. Na tee no.1 bych tedy čekal 0:00
 
NO já právě ne. Až do dnes jsem žil v představě, že všechny časy, které jsem kdy viděl znamenaly jakou prodlevu bych měl mít od prvního tee na to aktuální. Na tee no.1 bych tedy čekal 0:00

Já si to myslím taky, ale nechci se dozvědět vyjma toho, že blbě patuju, že ještě celý dva roky jsem si něco myslel blbě. :-D
 
Já si to myslím taky, ale nechci se dozvědět vyjma toho, že blbě patuju, že ještě celý dva roky jsem si něco myslel blbě. :-D

Tak ono je preci jedno jak se to napise, ne? A ze bych mel na prvnim tee stat v case 0:00 je celkem logicke...

Ja z tohoto chapu, ze jamku c 1 hraju 12 minut, po 2ce bych mel mit 22 min atd.
 
Tak ono je preci jedno jak se to napise, ne? A ze bych mel na prvnim tee stat v case 0:00 je celkem logicke...

Ja z tohoto chapu, ze jamku c 1 hraju 12 minut, po 2ce bych mel mit 22 min atd.
No, co jsem si jinde všiml, bývá tam tee+čas. Takže mám 12 minut na kafe a cigáro :)
 
No, co jsem si jinde všiml, bývá tam tee+čas. Takže mám 12 minut na kafe a cigáro :)

0:00 + 0:12 je stále 0:12:)
 
0:00 + 0:12 je stále 0:12:)
Ano, já počítat umím velmi dobře.
Prostě všude jsem viděl na odpališti čas, kdy na něm máš být, ne kdy máš dohrát jamku.
Takže těch tvých 0:12 by jinde bylo na odpališti č. 2
Edit: Teď mi došlo, že se bavíme o scorekarte, tam je to pro mě jedno, stejně ji nepoužívám :)
 
Heh promin Honzo, tenhle dotaz mne nejak minul. V podstate to mam tak, ze umisteni reklam na scorekartu mi pokryje jejich tisk, jedna mne vychazi zhruba na 3 Kč. Asi bychom dokázali formát zmenšit, jenže už je vyrobena raznice a nová by stála další peníze, takže je to v podstatě jedno:).
tyyyy jooo :D odpoved po roce a pul, v to uz jsem ani nedoufal :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom