Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Sčítáte si po devítce své MEZIskóre?

Sčítáte si po devítce své MEZIskóre?


  • Hlasovalo
    38

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
meziskore.png


Sčítáte si po devítce své MEZIskóre? Hrajete turnaj na 18 jamek (případně i hru jen tak), sčítáte si v průběhu hry po odehraných devíti jamkách své meziskóre? Nebo raději ne - protože vás to spíš rozhodí?
 
Nesčítám, aby mne to číslo nerozhodilo do té druhé devítky ;);) Při nízkém,bych se mohl naparovat :D:D a vysokém být nasr.....:D:D Pocitově stejně vím cca jak jsem na tom ;);) Alespoň je po hře větší radost
 
A nejen po devítce. Počítám stable po jamce, co me to zrovna napadne nebo porovnavam se svým nejlepším výkonem :D

Většinou me to rozhodí. Ale na druhou stranu to beru jako trenink hlavy :)
 
A nejen po devítce. Počítám stable po jamce, co me to zrovna napadne nebo porovnavam se svým nejlepším výkonem :D

Většinou me to rozhodí. Ale na druhou stranu to beru jako trenink hlavy :)
Mám to podobně........když jdu sám, tak sčítám rány i Stb po každé jamce, na turnajích Stb taky tak, ale rány až po devítkách. Možná bych to dělat neměl, ale jsem tak zvyklej co ten golf hraju.......
 
Na turnaji počítám v hlavě po každé jamce, vím kolik mám na jaké jamce ran...dříve to na mě mělo vliv, teď již nějakou dobu ne, nasxxru se víc hned na jamce, když zkazím, úplně netrpím nervozitou z možného dobrého výsledku, když hraju dobře (to není tak často) a když jedu šrot, tak jsem tak nějak celkově nasrxxnej...když hrajeme s kámošema, většinou hraje 2 na 2 a počítáme best, součet, popř. piňu a birdie...tam rány nepočítám, kapacita mozku je zaměstnána stavem ran ostatních hráčů a výpočtem kolik kdo musí zahrát...ale po devítce se dívám do aplikace (GolfShot) kolik mám ran...mám spíš problém, že i když hraju na sebe, tak jsem nespokojenej a nadávám si, když se něco nepovede (hlavně krátká hra), tam je po psychické stránce na čem pracovat :D
 
Když hraju s kamarády, tak většinou jdeme jen tak nebo jamkovku a rány sčítám až na konci (pokud je vůbec píšu). V turnaji to mám jak kdy, když hraju pocitově dobře, tak se snažím nesčítat, abych sám sebe nedostával pod tlak. Když hraju špatně, tak sčítám abych věděl, jak moc musím zabrat na druhé devítce. A tam je to tak 50:50, někdy mi to pomůže a nějakou ránu umáznu a mám z toho radost, jindy se rozeberu úplně a dostávám se naopak na pokraj hysterického pláče :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom