Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

SCHLADMING OPEN by Crystal Golf Tour 2019 - 14.-18.5.2019

HonzaKulig

Mazák fóra
Jméno
Jan
Přijmení
Kulig
Klub
Central Golf Club
HI (HCP)
6,5
Ahoj všem,
sice nám vrcholí sezóna 2018 a finálový turnaj Crystal Golf Tour je v přípravách a jsme plni očekávání jak vše dopadne a kdo vyhraje, ale chystáme spoustu věcí i na příští rok.

Jedna z nich je Schladming Open by Crystal Golf Tour v květnu 2019 (14. - 18.5.) v Rakousku na nádherných hřištích, v super hotelu, dvouturnajový formát a k tomu za super cenu.

Budu rád když se přidáte :)

Veškeré info v letáku v příloze, výcuc zde :)

4x noc I 4x golf I 4 turnaje I 4* hotel

Hřiště
GCC DACHSTEIN TAUERN
GC RADSTADT
GCC SCHLOSS PICHLARN
GCC ENNSTAL

Hotel
Sporthotel Royer 4*

Cena
od 519 EUR/osoba
 

Přílohy

  • Schladming Open 2019 CZ email.pdf
    2 MB · Zobrazení: 549
Upraveno moderátorem:
Vypada to moc pekne, bohuzel tyhle rezervacni podminky ja proste nedam. Pujde to pripadne i last minute?
 
Vypada to moc pekne, bohuzel tyhle rezervacni podminky ja proste nedam. Pujde to pripadne i last minute?
Otazka je co je pro tebe last minute :) mame kapacitu 96 lidi, takze dokud se nenaplni da se prihlasit - ty rezervacni podminky jsou nastaveny kvuli tomu, jakou cenu se mi podarilo vyjednat - jen hotel stoji v cenikove cene na ty 4 dny pro jednu osobu 480
EUR :)
 
Otazka je co je pro tebe last minute :) mame kapacitu 96 lidi, takze dokud se nenaplni da se prihlasit - ty rezervacni podminky jsou nastaveny kvuli tomu, jakou cenu se mi podarilo vyjednat - jen hotel stoji v cenikove cene na ty 4 dny pro jednu osobu 480
EUR :)

To ja to naprosto chapu a respektuju, sam bych to nedelal jinak. A pokud bude plno, tak je to jasne. Spis mne zajimalo, kdyby bylo misto, zda se lze prihlasit i tyden/ 14 dni predem.
 
To ja to naprosto chapu a respektuju, sam bych to nedelal jinak. A pokud bude plno, tak je to jasne. Spis mne zajimalo, kdyby bylo misto, zda se lze prihlasit i tyden/ 14 dni predem.

Kdyz bude misto tak ano ;-)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom