Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest.cz Schauffele má olympijské zlato, senzační stříbro pro Sabbatiniho

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Schauffele má olympijské zlato, senzační stříbro pro Sabbatiniho (GolfDigest.cz)

ZAHRANIČÍ > Rory Sabbatini zahrál geniální finálové kolo a Xander Schauffele musel hodně bojovat o to, aby nakonec zlato skutečně získal. Bronz má také překvapivého majitele, sedmičlenné play-off nejlépe zvládl C.T. Pan.

Pokračovat ve čtení...
 
Já jsem naopak docela rád, že je zticha. :sleep::sleep::sleep:
Jinak teda Slovák Rory super. Škoda, že se Ondra nepotkal s formou...
 
Mě spíš zamrzel tento naprosto zbytečný až urážlivý titulek... 😕 Autor toho o golfu asi moc neví... tedy kromě "všeobecných pravd a klišé" a touze po bulvárním titulku...

 
Mě spíš zamrzel tento naprosto zbytečný až urážlivý titulek... 😕 Autor toho o golfu asi moc neví... tedy kromě "všeobecných pravd a klišé" a touze po bulvárním titulku...

No já raději tento článek nečetl, nemám sílu se takovým slátaninám věnovat, ale pokud si dobře pamatuji na film o Eddiem, tak to byla úplně jiná situace, kdy ve Velké Británii v podstatě neexistovaly skoky na lyžích, kdežto v Čechách golf existuje již dlouho, pomalu se kvalita hráčů zvedá a bohužel jednou to nevyšlo, přičítal bych to podvědomé nervozitě (i když O. Lieser říká, že nervozitu necítil). Za mě je to zase jen snaha sepsat aspoň něco a pohanit golf, protože to je přece normální. Ach jo.
 
Ondra nemá zrovna lehce zapamatovatelné jméno a když ho Robert Záruba ve čtvrtečním zpravodajství přejmenoval na Liesnera, taky něco naznačuje. ☹️
 
myslím, že po dnešním výkonu oštěpařek bude Lieser rychle zapomenut a budou nové titulky o účastnících a ne závodnících...
 
Mě spíš zamrzel tento naprosto zbytečný až urážlivý titulek... 😕 Autor toho o golfu asi moc neví... tedy kromě "všeobecných pravd a klišé" a touze po bulvárním titulku...

No....silou vůle jsem to dočetl. A nejvíc mě ten exot novinářskej dostal "turnajem ve skoku na lyžích":down::D. Ach jo........
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom