Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Sbírám, sbíráš, sbíráme!

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Golfové sbírky. Sbíráte? Birdiecards? Míčky? Skorecarty? Tužky? Pohlednice? Nebo jste začali a už ne?
téma pro všechny golfové sběratele. Inspirujme se navzájem.
 
z golfu sbiram: zajimave micky, z hrist kde jsem byl, s podpisy hracu a tak, top 20 hrist (micky) mam v golfove policce spolu s mickem holeinone, mickem s ceskou vlajkou, mickem se znakem cgf a 2x micek jako globus, jednou politicka mapa, jednou geograficka mapa. birdie cards co jsem hral(117). vsechny skorekarty od zacatku hrani golfu (995). tuzek ze hrist mam asi 200 :D foto dodam vecer ;)
mimo golf sbiram hlavne euromince podle statu, to mam 90%. nemam sberatelske (monako vatikan andorra) protoze set stoji od 5000,- :(
 
Míčky jen z hřišť, kde jsem hrál. Když nemají míček tak náhradou markovatko nebo tak...
 
Vitrina micku:
1. rada hriste TOP1-5 poradi zleva
2. rada hriste TOP6-10 nahodne poradi
3. rada micek sveta, ceska vlajka, hole in one micek, znak cgf, micek sveta
4. rada hriste TOP11-15 nahodne poradi
5. rada hriste TOP16-20 nahodne poradi

IMG_0514.JPG
 
Upraveno moderátorem:
vsechny me skorekarty, tj. 995 kusu.
baleny v ikea fialovych pyttlicich po ctvrtletich. v pytliku vzdy cedulka obdobi se statistikami: pocet jamek, pocet +/-, pocet birides, pocet eagles, pocet skorekaret. Jinak jsem uplne normalni :D
birdie card jsem jiz fotil ve foru Birdie cards ;)
PS: vsiml jsem si, ze mi tam chybi pytlik 1/2011, potvora se schoval pod 2/2011 ;)

IMG_0516.JPG
 
Upraveno moderátorem:
vsechny me skorekarty, tj. 995 kusu.
baleny v ikea fialovych pyttlicich po ctvrtletich. v pytliku vzdy cedulka obdobi se statistikami: pocet jamek, pocet +/-, pocet birides, pocet eagles, pocet skorekaret. Jinak jsem uplne normalni :D
birdie card jsem jiz fotil ve foru Birdie cards ;)
PS: vsiml jsem si, ze mi tam chybi pytlik 1/2011, potvora se schoval pod 2/2011 ;)

Zobrazit přílohu 430

Ne, to není normální, ale je to super! :) K předchozímu příspěvku - kde si přišel k míčku ala zeměkoule?
 
Ne, to není normální, ale je to super! :) K předchozímu příspěvku - kde si přišel k míčku ala zeměkoule?
oba jsem koupil na Gran Canarii na hristi Maspalomas :)
 
hmmm, měl bych se nad sebou zamyslet a taky začít něco sbírat :)

vlastně - score karty si schovávám, až jich bude 1000 taky se ozvu;)

míčky začnu sbírat, až je přestanu ztrácet a hlavně až seženu takovou pěknou poličku jako má JanKostalCZ (kde se dá sehnat???) ... dělat se mi ji nechce
 
hmmm, měl bych se nad sebou zamyslet a taky začít něco sbírat :)

vlastně - score karty si schovávám, až jich bude 1000 taky se ozvu;)

míčky začnu sbírat, až je přestanu ztrácet a hlavně až seženu takovou pěknou poličku jako má JanKostalCZ (kde se dá sehnat???) ... dělat se mi ji nechce
ma ji vetsina golfovych shopu :)
 
jeste jsem ke sbirani zapomnel dodat privesky ze zemi, ktere jsem navstivil :) zatim jen kolem 30 ks :(
 
Včera jsem na Pinterestu narazil na další golfový sběratelský artikl - tužky! :)

71OwEf5nSLL._SY355_.jpg d47304823fefbba91722f6dbe8a5891d.jpg images.jpg

@JanKostalCZE - sbíráš je taky? :)
 
Takovy dotaz, kdyz sbirate micky, tak podle ceho? Navstivena hriste, exkluzivni micky, nebo neco jineho?
Ja mam v planu z kazdeho hriste kde jsem hral si micek koupit. Ale zaroven mam micky necim zvlastni (zvlastni potisk). Jak to teda mate vy?
 
Takovy dotaz, kdyz sbirate micky, tak podle ceho? Navstivena hriste, exkluzivni micky, nebo neco jineho?
Ja mam v planu z kazdeho hriste kde jsem hral si micek koupit. Ale zaroven mam micky necim zvlastni (zvlastni potisk). Jak to teda mate vy?
Přesně! Na každým zajímavým hřišti si kupuju jejich míček, s kterým nidy nehraju a pokud mají i pěknou tužku - neodolám! Zatím to nikde nevystavuju, ale třeba jednou...
 
Takovy dotaz, kdyz sbirate micky, tak podle ceho? Navstivena hriste, exkluzivni micky, nebo neco jineho?
Ja mam v planu z kazdeho hriste kde jsem hral si micek koupit. Ale zaroven mam micky necim zvlastni (zvlastni potisk). Jak to teda mate vy?
Tam kde hraju kupuji míček.
Ale tak půlka mi chybí, někde nemají, někde zapomenu. Problém u některých hřišť kam se nechci vracet:(
Už jsem i přemýšlel, že sem hodím seznam co mi chybí, jestli někdo nemá nebo na daných hřištích nehraje častěji. Ale zůstalo u přemýšlení zatím.
 
Já na golfu sbírám jen zážitky a telefonní čísla sympatických golfistek z flightu. [emoji529]
Já to mám stejně jako @doktordee , jen bez těch telefonních čísel ... to on už ale asi teď taky ... 😜 :D:D

Dokonce i vyplňování skórky na turnaji mě dost obtěžuje. Když jdu rekreačně, jen si v hlavě přičítám rány navíc (orientačně). Poctivě, ale opět jen v hlavě, si počítám jamky s parem a birdie. To ale fakt neni nic složitýho, protože nejvyšší číslo ke kterýmu jsem se ve své kariéře dopracoval je myslím 5+1.
 
tak koukám, že místní sběratelé majmí ještě co dohánět :) Když si vzpomenu, tak si na recepci koupím míček s logem. Občas mě pak chytne záchvat, že to je zbytečné uvažuji, že si těch pár míčků vezmu na normální hru, ať to doma nepřekáží ..... .-)

kromě @JanKostalCZE, který jednou říkal, že má scorky ze všech svých her, je tady ještě nějaký podobný zapálený sběratel jako pán v článku?

 
Asi jsem začala taky sbírat :eek: Když si vzpomenu, koupím si míček na hřišti, kde jsem hrála...no...je jich zatím pár. Samozřejmě mám schovaný a vystavený svůj HOLE-IN-ONE míček. A pak se mi scházejí míčky jako pozornosti od známých (od naší asistentky, která našla v NewYorku míček při hledání kešky; od cyklo-kamarádky, která byla na měsíc v USA a přivezla mi míček Route 66, míček od malého kluka z flajtu, za to, že byl svědkem mého hole-in-one; nalezený pěkný míček s Eiffelovkou a ❤Paris; a s těmi pochopitelně nehraji, kde by jim už byl konec???! Je to už sběratelství?:D:D:D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom