Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Samostojící putter na profi tour?

no, jestli má být golf výzva, tak takový putter tam nepatří
a mít možnost si z dálky zkontrolovat směr putteru, přeci podstatně puttování ulehčí
V čem je to jiné než čárka na míčku?
 
můžeš poodstoupit
To můžeš i u míčku. Vzhledem k vzdálenosti poodstoupení a úhlu pohledu mi nepřijde, že tím kontroluje správné square založení. Dle mého je to spíše věc, která hráči pomáhá si lépe představit dráhu patu, jeho délku a rychlost - spíš „psychologická pomoc”.
I s ohledem na typ putteru je to vhodné jen pro některé hráče.
Já v tom nic proti pravidlům či nějak zvýhodňující nevidím.
 
To můžeš i u míčku. Vzhledem k vzdálenosti poodstoupení a úhlu pohledu mi nepřijde, že tím kontroluje správné square založení. Dle mého je to spíše věc, která hráči pomáhá si lépe představit dráhu patu, jeho délku a rychlost - spíš „psychologická pomoc”.
I s ohledem na typ putteru je to vhodné jen pro některé hráče.
Já v tom nic proti pravidlům či nějak zvýhodňující nevidím.
beru to podle sebe, puttování mi docela jde a kdybych měla tohle udělátko... hmmm :up:
co to je vlastně za hůl? to bych si fakt ráda vyzkoušela a jestli to není zakázaný tak možná i koupila
 
beru to podle sebe, puttování mi docela jde a kdybych měla tohle udělátko... hmmm :up:
co to je vlastně za hůl? to bych si fakt ráda vyzkoušela a jestli to není zakázaný tak možná i koupila
A jak puttuješ? Jak zaměřuješ směr puttu? Já jsem třeba zjistila, že čárka na míčku mi dost pomohla zpřesnit putty. Také jsem dělávala podobné co ten člověk z videa, jen mi "nestál" putter, takže jsem stoupla za míček, založila putter a poměřila směr a čárku na putteru. De fakto to samé, jen jsem nemohla tolik poodstoupit a nechat putter na místě.
 
co to je vlastně za hůl? to bych si fakt ráda vyzkoušela a jestli to není zakázaný tak možná i koupila
Je to putter 🤭
Pro putter jsou pravidla velice volná a tohle bude nejspíš „prototyp” (což jsou většinou hole vyrobené přímo na míru pro profíky).
Mám dojem, že i v ČR byl výrobce putterů, schopný vyrobit cokoliv. Jen to jméno toho pána nemohu dohledat.
 
Nebo bude těžší protilehlá strana putteru vůdči shaftu, tzv těžší do špičky..
 
A jak puttuješ? Jak zaměřuješ směr puttu? Já jsem třeba zjistila, že čárka na míčku mi dost pomohla zpřesnit putty. Také jsem dělávala podobné co ten člověk z videa, jen mi "nestál" putter, takže jsem stoupla za míček, založila putter a poměřila směr a čárku na putteru. De fakto to samé, jen jsem nemohla tolik poodstoupit a nechat putter na místě.
já založím, namířím směrovku na putteru na jamku, pak zapojím boční vidění, zpátky kouknu na putter a
opatrně zapatuju :cool: :D, a pak, jak předepsáno, poslouchám.... s bočním viděním na rovině trefím i z dost velké dálky
teď trénuju vlnky, protože jsou na Hazlově (nahoru i dolů) - tam boční vidění nezapojuju, protože jde spíš o fyziku
bohužel v indooru nejsou šikmé greeny, ty nemám moc natrénované :(
ad boční vidění: někde jsem četla, že ho mají ženy vyvinutější o hodně víc než muži, já ho dost využívám tak od svých 16 :)
 
Je to putter 🤭
Pro putter jsou pravidla velice volná a tohle bude nejspíš „prototyp” (což jsou většinou hole vyrobené přímo na míru pro profíky).
Mám dojem, že i v ČR byl výrobce putterů, schopný vyrobit cokoliv. Jen to jméno toho pána nemohu dohledat.
jejda to nevím, nechat si dělat hůl? :rolleyes: to zatím počká
ale díky!
 
A jak puttuješ? Jak zaměřuješ směr puttu? Já jsem třeba zjistila, že čárka na míčku mi dost pomohla zpřesnit putty. Také jsem dělávala podobné co ten člověk z videa, jen mi "nestál" putter, takže jsem stoupla za míček, založila putter a poměřila směr a čárku na putteru. De fakto to samé, jen jsem nemohla tolik poodstoupit a nechat putter na místě.
Ano,také jsem viděl hodně hráčů a hráček provádět tuto patovací rutinu.A to že se snaží podívat na založený puter z pozice zamýšlené dráhy
putu a pak,když se jim to nezdá,tak mírně otevřou nebo zavřou úderovou plochu.Chce to samozřejmě trochu zručnosti,aby si při podívání zadním pohledem,nepohnuly založeným patrem i míčkem.
 
Upraveno:
já založím, namířím směrovku na putteru na jamku, pak zapojím boční vidění, zpátky kouknu na putter a
opatrně zapatuju :cool: :D, a pak, jak předepsáno, poslouchám.... s bočním viděním na rovině trefím i z dost velké dálky
teď trénuju vlnky, protože jsou na Hazlově (nahoru i dolů) - tam boční vidění nezapojuju, protože jde spíš o fyziku
bohužel v indooru nejsou šikmé greeny, ty nemám moc natrénované :(
ad boční vidění: někde jsem četla, že ho mají ženy vyvinutější o hodně víc než muži, já ho dost využívám tak od svých 16 :)
Ty "vlnky" natrénuješ na putingu v Hodkovičkách,kde je dostatečně velký svahový zlom,a Tvé zaměření,při těchto putech bude,aby jsi
dokázala nejen odhadnout tempo,ale například u putu směrem nahoru přes vlnu i boční točení,a určitou stranovou odchylku.
 
:)
já založím, namířím směrovku na putteru na jamku, pak zapojím boční vidění, zpátky kouknu na putter a
opatrně zapatuju :cool: :D, a pak, jak předepsáno, poslouchám.... s bočním viděním na rovině trefím i z dost velké dálky
teď trénuju vlnky, protože jsou na Hazlově (nahoru i dolů) - tam boční vidění nezapojuju, protože jde spíš o fyziku
bohužel v indooru nejsou šikmé greeny, ty nemám moc natrénované :(
ad boční vidění: někde jsem četla, že ho mají ženy vyvinutější o hodně víc než muži, já ho dost využívám tak od svých 16 :)
to, co popisuješ, jsem na Hazlově viděla - zkoušela jsem to pro zajímavost ale u mě hrozí, že v mezidobí při "přesunu" pohnu holí...
kdyby hůl sama stála, jak ta na videu, tak to nehrozí...
proto ten můj zájem...
 
Ty "vlnky" natrénuješ na putingu v Hodkovičkách,kde je dostatečně velký svahový zlom,a Tvé zaměření,při těchto putech bude,aby jsi
dokázala nejen odhadnout tempo,ale například u putu směrem nahoru přes vlnu i boční točení,a určitou stranovou odchylku.
a jsou tam i šikmé (rovné bez vlnek) cvičné grýny, Martine? děkuji R
 
:)
to, co popisuješ, jsem na Hazlově viděla - zkoušela jsem to pro zajímavost ale u mě hrozí, že v mezidobí při "přesunu" pohnu holí...
kdyby hůl sama stála, jak ta na videu, tak to nehrozí...
proto ten můj zájem...
Ano,naprosto chápu to zjednodušení situace ukázané ve videu.U této praktiky jde asi především o to,že zamýšlený směr putu zkontroluji
zadním pohledem,jestli opravdu míři odhadem 2m nad jamku,kde vidím break.Potom je totiž stejně určující tempo,jakým míček pošlu
po zvolené a zamýšlené dráze.
 
a jsou tam i šikmé (rovné bez vlnek) cvičné grýny, Martine? děkuji R
Ano, je to střední část velkého putingu,kde je mým odhadem šikmá plocha s rozlohou cca 20x15m.
 
já založím, namířím směrovku na putteru na jamku, pak zapojím boční vidění, zpátky kouknu na putter a
opatrně zapatuju :cool: :D, a pak, jak předepsáno, poslouchám.... s bočním viděním na rovině trefím i z dost velké dálky
teď trénuju vlnky, protože jsou na Hazlově (nahoru i dolů) - tam boční vidění nezapojuju, protože jde spíš o fyziku
bohužel v indooru nejsou šikmé greeny, ty nemám moc natrénované :(
ad boční vidění: někde jsem četla, že ho mají ženy vyvinutější o hodně víc než muži, já ho dost využívám tak od svých 16 :)
Nosím brýle, ty mi "boční" - periferní vidění dost omezují. A ono to puttování je hodně o tom, naučit se ty grýny číst, rozpoznat ty brejky, představit si jak míček poběží, jakou energii mu dát...chce to praxi a cit.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom