Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Sabian WITB

Sabian

Člen fóra
Jméno
Josef
Klub
Loreta Golf Pyšely
HI (HCP)
28
Driver : TaylorMade M2 "16", FW: Mizuno JPX 850, Hybrid 19 Mizuno JPX EZ, Železa 4-PW Mizuno JPX 900, Wedge - 52,58 Cleveland RTX 4, Putter - Oddysey 2Ball. Cart Bag - Mottocaddy , Stand Bag SunMountain 2,5.

Fotky dodám..
 
Legendární M2, podle mě jeden z nejlepších driverů od TM, dodnes se vyrovná nejnovějším modelům, hodně oblíbený.
 
Parada. Sice mam trochu jiny modely, ale co se tyce typu hole a znacky jsem na tom uplne stejne. Driver TM, zeleza Mizuno, wedge Cleveland a putter Oddysey :) a jeste k tomu levak:up:
 
Děkuji za milé reakce, leváků je opravdu málo a výběr pro ně alespoň v ČR dost žalostný. Pokud by byl zájem mám toho nyní dost k prodeji nebo k vyzkoušení.
Dříve jsem hrál s Wedgemi Mizuno, Ty budu prodávat .. T7 a T5 v modré barvě mám jich opravdu dost a plně je nevyužiji a je mi líto se na ně dívat ve sklepě . Prostě kdo mám rád modrou, ten musí mít Mizuno. V týdnu jsem byl na drivingu, a byly tam 3 leváci vedle sebe, to jsem snad ještě nezažil. Ještě na téma wedge. Ty RTX 4 mám pár měsíců, a lepší wedge jsem ještě nikdy neměl. Možná to taky muže být tím, že shaft je Nippon Modus wedge. Škoda že už nikde nejsou k sehnání..
 
Tak pokusím se napsat všechno své vybavení se kterým jsem dosud začínal/ hrál.

2016:
Driver: Callaway Xhot
Callaway X22 - , Shaft R - ebay za 120GBP. první železa se kterými jsem přišel do styku s golfem
Hybrid - Adams Tight Lies 5 ( 21) Regular
Putter - no name blade.

2017
MiniDriver - TaylorMade Aeroburner - později Callaway Xhot 2
3W - Callaway Xhot2 - Shaft R
Hybrid: - Callaway Yhot - Shaft R
Železa: TaylorMade SpeedBlade - stock shaft R
Wedge: Cleveland RTX 588 2.0
Putter: Odyssey 2Ball.

2019:
Driver: TM M2 - 2016, Shaft: Project X 5.5 Stiff ,
3W: JPX 850, Shaft Fujikura Orochi Stiff 65S
Hybrid 19 Mizuno JPX EX Fujikura Orochi 60S
Železa: 4 - 6 - Mizuno JPX 900, Project X 4.5 LZ 115g Stiff,
Železa : 7 - PW - Ping i200, Ping stiff Shaft ( teď nevím název ) 115g
Wedge: Mizuno T7 - 50, 55, MP-T5- 60,
Putter: Odyssey RX 9
Rukavice: FJ Pro FLX, Mizuno Elite 2018 ( nejlepší rukavice)
Míčky - Srixon 333, Bridgestone e6, TM Project A

2020 - přibyly následující hole

Driver: Mizuno ST 180, 10,5, Shaft CK Tensei Blue 60S
3W: Mizuno ST180, CK Tensei Blue 60S
Wedge: Cleveland RTX 4 , 52 & 58. Mizuno T7 51.56
Rukavice: Hirzl Trust, Bionic StableGrip, MIzuno Elite, FJ FLX, TM TourPreffered, Hirzl Softttt, Ping Tour, Sport,
Míčky: ProV1aX ( za 10 Kč z Panoramy), Srixon XV, Bridgestone 330B, Rx, apod,

Trenink set pak vypadá takto: Umlouvám se za tu hnusnou zelenou z rohožek...

IMG_6770.JPG




IMG_6772.JPG
IMG_6775.JPG
 
Zajimavej blend:up: Nemas nahodou jeste ten minidriver?:devil:
Nee, už šel do světa před 2 lety., Ale holí navíc mám opravdu dost.. Hlavně těch wedgí.. tak pro leváky jsou k dispozici kolem 800-1000 Kč... Jsou ještě v dobrém stavu aby sloužili někomu jinému.

Jinak omlouvám se že jsem zapomněl, Ty JPX jsou Forged . Měl jsem i Tour a na to si fakt netroufnu ani náhodou, zajímavé ovšem je, že RTX 4 wedge jsou taky menší hlavy než třeba to mizuno nebo předchozí Cleveland 588 2.0 a trefuju je parádně. Ten shaft asi bude opravdu hrát dost zásadní roli..
 
Když nepoužívám stand bag s treninkovými holemi..
 

Přílohy

  • IMG_6863.JPG
    IMG_6863.JPG
    228,7 KB · Zobrazení: 138
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom