Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

S kým do flightu aneb jak to hrají celebrity.

Francovka

Guru fóra
HI (HCP)
22,5
1522312466186.png
1522312512775.png


U nás na Valašsku sme zvyknutí poráď sa poměřovat. Kdo má lepší slivovicu, větší prasa ve chlévě, hezčí babu (#MeToo neřešíme) či statnějšího Valacha v ložnici (prosím neplést s tým koněm – viz Wikipédia). Jelikož kromě pálení slivovice sem začal páliť aj golfové kuľky, tak sem přemýšlal nad tým, jak dobře to hraju nebo spíš komu bych byl vyrovnaným parťákem. Ale raději přepnu do teho českého jazyka, ať si rozumíme.

Minule jsem psal o hře Jamese Bonda v Goldfingerovi. Sean Connery hru nepředstíral ani se nepoužívaly triky – opravdu je velmi dobrý hráč s HCP 15. Další hvězda ve filmu o golfu Zelený svět – Kevin Costner - je ještě lepší, protože hraje s HCP 11. Pro zajímavost ještě uvádím, že třeba Michael Douglas má 14, Belmondo 13, Stallone hraje s 11. Jako Top mezi herci v golfu jsem našel Billa Muray (ano ten známý krotitel duchů, kterého jsem viděl letos na Pro-Am Pebble Beach) s HCP 7,2, dále pak Hugh Grant se 7 a úplný vrchol zaujal Jack Wagner (holky ho milovaly z Melrose Place) s HCP 0,3. Pro zajímavost Jirka Bartoška má 21,3 nebo Jiří Macháček 17,1.

Mezi herečkami to je poněkud slabší – nejlépe na tom je Tea Leoni (manželka Davida Duchovny z Akta X) s HCP 12 . Našel jsem třeba také Catherinu Zeta-Jones s HCP 20, Cameron Diaz s 35 nebo Jessicu Alba s HCP 26. Zpěvačka Celine Dion má 17, Alice Cooper 5 a Justin Timberlake dokonce 0,2!! (Jiří Korn 14,1)

Taky jsem se zaměřil na bývalé sportovní hvězdy, které se po skončení své kariéry často věnují golfu. Tady opravdu najdeme velmi dobré hráče. Za všechny jenom pár příkladů: Wayne Gretzky (hokej) s 8,5; Franz Beckenbauer (fotbal) má 9; Boris Becker (tenis) hraje se 6; Michael Jordan (basketbal) dosáhl na1,9. Mezi české příklady bych chtěl uvést Dominika Haška s 25,8; Jaromíra Bosáka (komentátor golfu v ČT) se 12,5; Antonína Panenku se 12,5; Ivana Lendla s HCP 0,2.

Mezi politiky vládnou američtí prezidenti - George Bush starší má 18, Bill Clinton 10 a všem vládne současný prezident USA Donald Trump s HCP 3. Miloš Zeman zase vládne s Becherovkou, a to je handicap pro ostatní k nepřekonání.

Tak co ogaři a cérky! Koho byste chtěli nahnať do svojého flajtu? S kým byste si to najradšej rozdali (myslím v golfu). Na kterého pazúra byste si trúfli? Abyste měli lehčejší rozmýšlání, tak tady si možete vybrať svojého favorita
http://www.golfparadise.com/cms/tourplayer_stats/celeb_handy.php?navanchor=1010039

P.S. Já už sem si vybrál – Princezna Karolína monacká s HCP 29 – pro Království valašské jedině modrá krev. A abyste viděli, jak ty celebrity vlastně hrajú, tak tady máte motivační video
 
USA Donald Trump s HCP 3

Bych chtěl vidět, jestli se vzteká nad nepovedenými ránami a jaká byla jeho historie snižování. Dá se to někde dohledat? :)

Pěkný článek!
 
Bych chtěl vidět, jestli se vzteká nad nepovedenými ránami a jaká byla jeho historie snižování. Dá se to někde dohledat? :)
To nevím, jestli se vzteká:eek:. Nicméně patří mu několik hřišť, takže asi něco umí. Našel jsem toto:
1522320768371.png
 
No právě. Když ti patří hřiště a seš takový... jak to říci, někdy trochu více přímočarý, těžko se ti zapisuje nepovedené skore. :-D

Té tabulce nerozumim. Resp. může mi to někdo světaznalý prosím vysvětlit? Ze sloupců chápu datum, pak asi je počet ran, co znamená ta hvězdička a ta písmena zatím?
 
Ja chci Trumpu... jeste nikdy jsem na greenu neputtoval z buginy. To musi bejt desnej odvaz. :D
 
No právě. Když ti patří hřiště a seš takový... jak to říci, někdy trochu více přímočarý, těžko se ti zapisuje nepovedené skore. :-D

Té tabulce nerozumim. Resp. může mi to někdo světaznalý prosím vysvětlit? Ze sloupců chápu datum, pak asi je počet ran, co znamená ta hvězdička a ta písmena zatím?
malý návod k písmenům.
1522346015631.png
 

Přílohy

  • 1522343990848.png
    1522343990848.png
    5,7 KB · Zobrazení: 281
Jít ve flajtu s celebritami a ještě světovými? Děkuji, nemusím mít všechno. Za prvé jsem lempl na jazyky, takže bychom si moc nepokecali. A i kdybych uměl, tak o čem by to asi bylo? Dost hrozná představa. Už se vidím, jak bych si od 3 jamky přál skončit. Jestli není nejlepší flajt s nejoblíbenějšími kamarády, kdy je nálada uvolněná, kdy se vždy hodně zasmějeme a po hře zajdeme na jedno.
A ani ty celebrity nemají asi moc v lásce hru s naprosto cizími lidmi, kdy neví, jakého exota dostanou do flajtu, který je bude očumovat, dělat si přiblblé selfie a který se bude vyptávat na věci, které už zodpověděli tisíckrát.
 
Já bych nejraději s holkama, co hrají bikiny golf. Ale raději jako caddy.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Jít ve flajtu s celebritami a ještě světovými? Děkuji, nemusím mít všechno. Za prvé jsem lempl na jazyky, takže bychom si moc nepokecali. A i kdybych uměl, tak o čem by to asi bylo? Dost hrozná představa. Už se vidím, jak bych si od 3 jamky přál skončit. Jestli není nejlepší flajt s nejoblíbenějšími kamarády, kdy je nálada uvolněná, kdy se vždy hodně zasmějeme a po hře zajdeme na jedno.
A ani ty celebrity nemají asi moc v lásce hru s naprosto cizími lidmi, kdy neví, jakého exota dostanou do flajtu, který je bude očumovat, dělat si přiblblé selfie a který se bude vyptávat na věci, které už zodpověděli tisíckrát.
Petre, mozna by si byl prekvapen.. ale spousta “celebrit” jsou pohodovi a casto osobne i zajimavi lide. Netreba generalizovat.

Ja treba jednou skoncil ve flightu s Jirkou Welshem a fakt to byla moc prijemna particka.
 
Bral jsem to jako odlehčené téma, ale můžeme to rozvinout. Třeba, kdo má možnost nějakou celebritu přivést do flightu (Třeba i virtuálně - známý, kamarád,, soused...) nebo kdo s kým už skutečně hrál.

Já jsem sice z malé dědiny, kde známou osobností byl kardinál Trochta (dokonce ho považovali za možného kandidáta na papeže v 70. letech), ten určitě golf nehrál.

Když vezmu blízké okolí - tak kousek od nás v Brumově-Bylnici je rodákem bývalý fotbalista a nynější mediální celebrita Tomáš Řepka. Tam bych pochopil otázku @requo jestli je nervák (ptal se u Donalda Trumpa):)

Jinak jsem hrál na firemním turnaji ve Slavkově Jakubem Voráčkem (HCP 17,6) - naštěstí byl unavený po předcházející noční párty, takže jsme si užili hodně golfu i povídání.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom