Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours RyderCup 2018

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
RyderCup 2018.PNG


Termín: 25.9. - 30.9 2018
Místo: Le Golf National, Paris, France
Web: https://www.rydercup.com/

USA.PNG EU.PNG
 
Upraveno:
dle aktuální formy to, bohužel, vidím na USA
 
dle aktuální formy to, bohužel, vidím na USA

díky, vyměnil jsem v úvodu obrázek evropy
 
Ve složení. Reed - divnej. Web - divnej. Bubba - divnej. Dešampón - ultra divnej.
Divnej? Reed - borec co vyhrál Masters, ale bulvár na něm zapracoval, protože nechce hrát jejich hru. Simpson - borec co vyhrál Fedex Cup a jede si svoje bez nějakých úletů. Bubba - borec co 2x vyhrál Masters a letos vyhrál 3x svým stylem, do kterého si nenechá kecat. DeChambeau - borec, kterej má teď nejlepší formu ze všech a kterej si hraje svůj golf podle toho jak to cítí on. Pro mě teď zkrátka největší borci co to hodně umí. Možná někomu nesedí, to je v životě běžné, ale tohle není divadelní představení, to je sport.
 
Divnej? Reed - borec co vyhrál Masters, ale bulvár na něm zapracoval, protože nechce hrát jejich hru. Simpson - borec co vyhrál Fedex Cup a jede si svoje bez nějakých úletů. Bubba - borec co 2x vyhrál Masters a letos vyhrál 3x svým stylem, do kterého si nenechá kecat. DeChambeau - borec, kterej má teď nejlepší formu ze všech a kterej si hraje svůj golf podle toho jak to cítí on. Pro mě teď zkrátka největší borci co to hodně umí. Možná někomu nesedí, to je v životě běžné, ale tohle není divadelní představení, to je sport.
Děkuji za vysvětlení! Hned mi jsou chlapci sympatičtější.

(Nejsou [emoji57] - je mi jedno kdo toho kolik vyhrál. Hru jsem fakt nehodnotil. Aby tu člověk dával poznámky pod čarou...[emoji53])
 
Mně se náhodou USA tým líbí, přijde mi jeho složení takové hravé a svým způsobem zábavnější, než směs a volba hráčů Evropy - která mi přijde seskládána účelně, ale snad až trochu nudně a mediálně nevýrazně. Takže za mě USA dobrý a budu fandit jim. :)
 
Upraveno:
Já osobně to taky hodnotím jako Michal. Jiná věc je s kým bych šel do hospody a jiná čí show chci sledovat v televizi. Ať jsou jak chtěj "divní", rozhodně mi přijdou zábavní. A já se rozhodně chci bavit...;)
 
No ale právě proto, že jsou "divný", tak je zábava na ně koukat ne?;)
 
Přidám se k Michalovi a všem, koho baví zábavná hra RC Amerika . Nějak mi přijde jejich hra, taková bezprostřední. Jen bych se bál DJ, má, nějaké neshody v manželství, jen aby nedopadl jako TW. Jinak tipuji jejich výhru , nebude to tak výrazné jako posledně 17:11.
 
Už se nemůžu dočkat. Ještě skoro týden!

Tady na ukrácení dlouhé chvíle - trocha těch TOP emocí :)

 
Nemohu souhlasit, Phil bude v kasinu a sledovat burzovní zprávy, Tiger bude sbírat majory na Champions tour..:):):)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom