Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours RyderCup 2018

Amerika mi přišla taková "kožená" - jakoby dopředu smířená s prohrou. Moc těch emocí jsem nezaznamenal. Přitom začátek měli rozjetý skvěle a vypadalo to, že hladce Evropu převálcují. Ta to naopak prožívala a diváci ji hnali za vítězstvím.

Jinak velká poklona pro Franceska Molinariho, který se stal prvním hráčem v historii RC, který se podílel na 5 bodech. Jeho výkon byl excelentní a spolehlivost neskutečná.
 
Tak co k tomu říct......prostě nádhernej třídenní golfovej zážitek s triumfálním koncem pro Evropu!:):up:
Amerika asi nepřijela prohrát, ale oni prostě nedokážou - asi svojí mentalitou nebo co - utvořit takovej soudržnej tým jako Evropa....bylo to vidět na každým gestu, hecování, povzbuzování....atd.
Jinak mi bylo trochu líto Tigera, spárovat ho s tím... (doplň si každý sám)...Reedem, to mu snad Furyk udělal za trest. Hrál velký kulový a po každý nepovedený ráně byl sprostej.....no prostě v oblíbenosti u mě zase o něco klesl (jestli to ještě vůbec jde).
 
Jinak nevim jak vy, ale tento vysledek jsem necekal. Zejmena vyber kapitana v tymu EU jsem moc nechapal. Ted ale drzim pusu. :D
 
Vyhrálo, srdíčko a bojový duch. Ty dva staříky TW a PM , mohli dát do poradního sboru a vzít si příklad z EU , radosti bylo dost, poslední pat a paty DJ byly neskutečné !! Hráli jako jeden , zasloužené vítězství .
 
Výstřižek.PNG


Mikrosoutěž a tipovačka je za námi, nikdo netrefil přesný výsledek. :) Ručník 19.jamky vyhrává s tipem tak blízko, jak jen šlo následující účastník tipovačky:

EU:USA 18:10
když proti davu, tak proti davu :devil:

Ručník @Dana při nejbližší příležitosti zašleme/předáme... :)
 
Zobrazit přílohu 5658

Mikrosoutěž a tipovačka je za námi, nikdo netrefil přesný výsledek. :) Ručník 19.jamky vyhrává s tipem tak blízko, jak jen šlo následující účastník tipovačky:



Ručník @Dana při nejbližší příležitosti zašleme/předáme... :)
stačí na Malevilu , děkuji :)
 
Vypadá to podle výsledku naprosto jednoznačně, přitom moc nechybělo, aby USA po prvních šesti singlech vedly 12:10 a pak by se evropanům i američanům hrálo "trochu" jinak. Američané tu šanci měli, ale jak už tu někde zaznělo, i na mě působili dojmem, jako by nedokázali hrát "týmově". I ve dvojicích byli spíš každý sám za sebe a prakticky se nedoplňovali a nepodporovali. Doplatil na to Woods, k němu je těžké najít parťáka a Furikovi se to moc nepovedlo. V singlech podle mě právě Woodsova prohra byla tím zlomovým momentem, po kterém američané přestali věřit v možnost obratu a naopak evropané nabrali sebevědomí. Do té doby obě strany nemohly nemít v hlavách čtyři roky starý "zázrak v Medinah", který evropany "strašil" a američanům naopak dával naději, že se to dá otočit. Byly to docela nervy...
 
Vypadá to podle výsledku naprosto jednoznačně, přitom moc nechybělo, aby USA po prvních šesti singlech vedly 12:10 a pak by se evropanům i američanům hrálo "trochu" jinak. Američané tu šanci měli, ale jak už tu někde zaznělo, i na mě působili dojmem, jako by nedokázali hrát "týmově". I ve dvojicích byli spíš každý sám za sebe a prakticky se nedoplňovali a nepodporovali. Doplatil na to Woods, k němu je těžké najít parťáka a Furikovi se to moc nepovedlo. V singlech podle mě právě Woodsova prohra byla tím zlomovým momentem, po kterém američané přestali věřit v možnost obratu a naopak evropané nabrali sebevědomí. Do té doby obě strany nemohly nemít v hlavách čtyři roky starý "zázrak v Medinah", který evropany "strašil" a američanům naopak dával naději, že se to dá otočit. Byly to docela nervy...
Souhlas. Ono kdyz si clovek cetl predikce na US serverech, tak tam se TW dost verilo... obecne pred singly ocekavali spise tesny vysledek.
 
Souhlas. Ono kdyz si clovek cetl predikce na US serverech, tak tam se TW dost verilo... obecne pred singly ocekavali spise tesny vysledek.

Tak ono se mu věřilo celkem oprávněně, celou sezónu se zlepšoval, vyhrál poslední turnaj... Taky jsem mu věřil, ale asi se na něm podepsalo, že buď jeho parťák zahrál šrot, nebo když už hráli slušně oba dva, tak narazili na "Moliwood" - ten první zápas vedli s Reedem (to nehrál špatně) po půlce o 2 jamky a nakonec o 3 prohráli, pak už jeho parťáci hráli tužku. V singlech se to na něm dost podepsalo, Rahm sice hrál slušně a hned od první jamky vedl, ale Tiger se porazil sám. Holt už to není ten frajer se sebevědomím až na půdu. Ale pořád to umí a ten letošní návrat stál za to, doufám, že si zase začne víc věřit a míň prožívat neúspěchy, pak by mohl ještě i vyhrát pár majorů.

Paradoxní na tom je, že třeba Mickelson nezahrál vůbec nic, ale to nikdo neřeší a všichni ukazují na Tigera.
 
A přidám ještě jednu fotku Evropanů - takovou lidskou :)


Evropa.jpg
 
Golfový bulvár jakým se u nás pomalu ale jistě stává Golfextra, vytváří takovéto smyšlené rádoby příběhy, ve skutečnosti bláboly.

Co je na tom blábol?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom