RyderCup 2018

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,488
Hodnocení
1,448
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Ve složení. Reed - divnej. Web - divnej. Bubba - divnej. Dešampón - ultra divnej.
Co to tu kurňa zavádíš za novoty, "divnej" byl odjakživa jedině a pouze ten z těch Hořehled. :rolleyes:

Petr M.

Aktivní člen
5.10.2017
316
Hodnocení
193
53
Karlovy Vary
Jméno
Petr Matoušek
Ve složení. Reed - divnej. Web - divnej. Bubba - divnej. Dešampón - ultra divnej.
Divnej? Reed - borec co vyhrál Masters, ale bulvár na něm zapracoval, protože nechce hrát jejich hru. Simpson - borec co vyhrál Fedex Cup a jede si svoje bez nějakých úletů. Bubba - borec co 2x vyhrál Masters a letos vyhrál 3x svým stylem, do kterého si nenechá kecat. DeChambeau - borec, kterej má teď nejlepší formu ze všech a kterej si hraje svůj golf podle toho jak to cítí on. Pro mě teď zkrátka největší borci co to hodně umí. Možná někomu nesedí, to je v životě běžné, ale tohle není divadelní představení, to je sport.

doktordee

Guru fóra
Tým 19.jamky
11.2.2016
1,727
Hodnocení
1,829
123
Praha
www.samolepky-online.com
Jméno
David
Divnej? Reed - borec co vyhrál Masters, ale bulvár na něm zapracoval, protože nechce hrát jejich hru. Simpson - borec co vyhrál Fedex Cup a jede si svoje bez nějakých úletů. Bubba - borec co 2x vyhrál Masters a letos vyhrál 3x svým stylem, do kterého si nenechá kecat. DeChambeau - borec, kterej má teď nejlepší formu ze všech a kterej si hraje svůj golf podle toho jak to cítí on. Pro mě teď zkrátka největší borci co to hodně umí. Možná někomu nesedí, to je v životě běžné, ale tohle není divadelní představení, to je sport.
Děkuji za vysvětlení! Hned mi jsou chlapci sympatičtější.

(Nejsou - je mi jedno kdo toho kolik vyhrál. Hru jsem fakt nehodnotil. Aby tu člověk dával poznámky pod čarou...)

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,138
Hodnocení
2,411
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Mně se náhodou USA tým líbí, přijde mi jeho složení takové hravé a svým způsobem zábavnější, než směs a volba hráčů Evropy - která mi přijde seskládána účelně, ale snad až trochu nudně a mediálně nevýrazně. Takže za mě USA dobrý a budu fandit jim. :)

Upraveno:

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,488
Hodnocení
1,448
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Já osobně to taky hodnotím jako Michal. Jiná věc je s kým bych šel do hospody a jiná čí show chci sledovat v televizi. Ať jsou jak chtěj "divní", rozhodně mi přijdou zábavní. A já se rozhodně chci bavit...;)

bohumil.koval

Aktivní člen
28.11.2016
159
Hodnocení
73
38
Karviná
Jméno
Bohumil Koval
Přidám se k Michalovi a všem, koho baví zábavná hra RC Amerika . Nějak mi přijde jejich hra, taková bezprostřední. Jen bych se bál DJ, má, nějaké neshody v manželství, jen aby nedopadl jako TW. Jinak tipuji jejich výhru , nebude to tak výrazné jako posledně 17:11.