Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Rychlost svihu

Da se nejakyma drillama zvětsit rychlost svihu?

Co Vam pomohlo?
nezrychluj svih, zlepsi kontakt s micem a smash faktor, da ti to mnohem vic nez zrychleni o par mil
 
To jsou odpovědi jak od politiků, co @alda? 😜
Zeptáš se z jaký mouky máš upéct bábovku a dozvíš se , že z namletý, že z Lidlu, že nemáš zapomenout na vajíčka nebo, že lepší je štrůdl ... 🤔😂o_O
Mě by taky zajímalo, jestli existuje dril na zrychlení švihu, jen bych to asi nenazval zrychlením švihu ale jako dril na maximalizaci rychlosti hole v okamžiku impactu.
 
nezrychluj svih, zlepsi kontakt s micem a smash faktor, da ti to mnohem vic nez zrychleni o par mil
Děkuji za “TIP” nejen pro mne ale i jiné , vždy jsem si myslel, že to je jako u tenisu u voleje( hra nad hlavou) zavřít raketu, nebo prostě jako švihnout bičem, dětská hra v koupelně s ručníkem vyhodit a potáhnou ať práskne.
tady je jednoduchý cvik pro to správné “ chi”- poslání energie do impaktu:

 
Ještě jsem našel tabulku:
 

Přílohy

  • 9DC6F1C5-E3DC-44D0-93EE-6B955B1C8BC5.jpeg
    9DC6F1C5-E3DC-44D0-93EE-6B955B1C8BC5.jpeg
    87,6 KB · Zobrazení: 386
nedávno jsem video nějakého pana jak sviha nejakyma dvěma tycema, na konci byly ruzne barevné konce. Jedna modra a druha asi zelena. a k tomu malá krabičky co zobrazovala rychlost. Tvrdil mi, ze mu to povaha zrychlit rychlost svihu.
 
Možná by šlo využít podobnosti se sprintery, kteří využívají pomoc “leteckých gum” k nácviku rychlosti= nápřah s uvázanou napínající se leteckou gumou, jednak posilujete patřičné svalové partie a stimulujete švihové svaly.
 
Možná by šlo využít podobnosti se sprintery, kteří využívají pomoc “leteckých gum” k nácviku rychlosti= nápřah s uvázanou napínající se leteckou gumou, jednak posilujete patřičné svalové partie a stimulujete švihové svaly.
ale to se přece v treninku golfistů už dávno používá...
 
ale to se přece v treninku golfistů už dávno používá...
Možná jsem to špatně napsal, posilování ano to už jsme tu probírali , myslel jsem tenkou Leteckou gumu pouze pro zrychlení ne pro zátěžový cvik.
 
nedávno jsem video nějakého pana jak sviha nejakyma dvěma tycema, na konci byly ruzne barevné konce. Jedna modra a druha asi zelena. a k tomu malá krabičky co zobrazovala rychlost. Tvrdil mi, ze mu to povaha zrychlit rychlost svihu.
Myslíš toto?
 
Da se nejakyma drillama zvětsit rychlost svihu?

Co Vam pomohlo?
Jinak na youtube je těch drillů spousty ;)
 
Kdyby jsi Bohouši nenapsal "pouze", tak s tím, jako jednou z možností, lze i souhlasit. ;-)
To je moje zkušenost z posilovny, pro posílení muskulatury( tj silových částí svalové paměti ) pro švih použitelných svalových partii je určen v systému TRX tyč s gumovým expandérem a pro druhou švihovou část( rychlost) je letecká guma. U silového posilování objemy váhou a rýsování větším opakováním s minimální váhou.
 
To je moje zkušenost z posilovny, pro posílení muskulatury( tj silových částí svalové paměti ) pro švih použitelných svalových partii je určen v systému TRX tyč s gumovým expandérem a pro druhou švihovou část( rychlost) je letecká guma. U silového posilování objemy váhou a rýsování větším opakováním s minimální váhou.
To už budeš za chvíli odpalovat dál než DeŠampón 🤭
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom