Rybaření nebo golf? :)

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Mezi rybáři je viditelně velmi mnoho golfistů. Přijde mi, že ty dva sporty se přitahují, čím to? Já tedy rybář nejsem, je mi u vody ráno zima. Kde na to berete čas? A co na to rodina? Ale na druhou stranu, dokážu si představit jít ráno na ryby a pak přes den na golf. :-D

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení
Na golf jezdím furt, na ryby jednou dvakrát do roka.
Rybářem bych se teda nenazval..
Časově to nejde dohromady, jedno z toho musíš ošidit.

Yahuu

Aktivní člen
Jméno
Bohumil
Přijmení
Křivda
Rok ZK
2008
Klub
Český golfový klub
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
PRO
19.jamka:
Představení
WITB
Jde to skloubit, ale je to možná tím, že se golfem živím a na rybách relaxuju. Když jsem hodně hrál, ještě jako am, tak jsem ryby hodně šidil, teď to trochu doháním a snažím se sebou brát dceru, abych nešidil rodinu.

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení
Jj, to bude tím. Já strávím prací 10+ hodin denně, do toho rodinu, golf a ještě ryby prostě nenacpu..

Als

Nováček+
19.jamka:
Představení
K úvodnímu dotazu "čím to, že se tyto dva sporty přitahují". Myslím si, že golf a rybaření má jeden výrazný společný jmenovatel a tím je pobyt v přírodě.
Sám jsem také rybář a procházku s prutem podél řeky mám stejně rád jako procházku s bagem po golfovém hřišti. Úspěch v podobě ulovené ryby, případně dobře zahrané jamky je pak onou pověstnou třešničkou na dortu těchto aktivit v přírodě.

Není nic lepšího než si zahrát někde golf a po odpočinku si pak jít v podvečer zarybařit do nedaleké řeky, rybníka. I tak se to dá mnohdy spojit.

Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom